Mám s ním ostať?

10. mar 2024

Ahojte,mam 42 r,tri deti,rozvedena.po rozvode som mala sedemročný vztah,ktory kvoli spravaniu partnera (alko - pravidelne popijanie nie agresia a opilstvo) siel do hája. Zmenilo sa mu spravanie,zacala som mat pocit ze ho nezaujimam,nechce byt so mnou, neprejavoval mi lasku...Pat rokov bolo vsetko ok, rozumeli sme si,lenze tym alko aj to spravanie aj sex zacal byt o nicom. Po rozchode som sa dala dokopy s kamarátom,s ktorým som si dobre rozumela.pozname sa cca 10 rokov.aj on bol vo vzťahu ale rozisli sa,tak sme sa dali dokopy.Konecne som vo vztahu,kde neriešim ine zeny,alkohol a ignoraciu.Sex je ok ale..je tu jedno ale a to že sa mi fyzicky nepaci jeho telo. Je nizsi a chudy, bledy....Vzdy som mala partnerov vysokych so širokými ramenami,pri ktorych som sa citila tak "v bezpečí" Pri tomto sa citim ako jeho mama.Nie som uplne stihla a nizsia som len mozno o par cm.inak všetko klape... myslíte ze ma to "porovnavanie" niekedy prejde? Ja viem ze krasa nie je všetko,ani som nikdy nemala ziadnych modelov,ale takyto typ muza je pre mna nezvyk.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
10. mar 2024

to už je len na tebe....
za mňa by skončil - sympatia musí byť... bez toho ani vzťah nezačnem...
ja mám susedovcov ktorí sú spolu viac ako 40 rokov - pani je od manž. vyššia o pol hlavy a ťažšia hádam aj o 15 kg... žijú si ako dva holúbky...

maca1984
10. mar 2024

Mňa chlap musí fyzicky priťahovať.
Ak by nie-ani by som s ním nešla do vzťahu, lebo by to bola pre mňa strata času.
Darmo by bol "ideálny" kadejako, ak by bol blonďák napr. (To bolo u mňa vždy "nou gou").
Možno povrchné, ale tak čo už.

mandzula
10. mar 2024

Toto je vec, ktoru si musis vyriesit sama v sebe, s tym ti nikto nepomoze.

syslik81
10. mar 2024

telo sa da zmenit ... teda az na vysku ... zacnite spolu chodit do posilky on naberie hmotu a ty schudnes ... stravovat sa zdravo a obcas neaka dovolenka a budes ho mat aj hnedeho ...

syslik81
10. mar 2024

btw mas 3 deti uz niesi ani najmladsia presla si od debola k debilovi a konecne mozes byt happy a riesis veci ako 20 rocna .. kazdy problem ma predsa riesenie

martinka13
10. mar 2024

To vážne..... niektorí ľudia sú nepoučiteľní. Nuž tak keď sa Ti nepáči, vymeň ho. Možno budeš mat šťastie. A keď nie, skúsiš ďalšieho.

zuzubb007
10. mar 2024

Však ho vymen za ďalšieho v poradí a máš pokoj, no neviem ty niesi modelka tak čo čakáš od chlapa nechápem?

wiwi28
10. mar 2024

Nieco ta musi na nom fyzicky priťahovať inak to po case asi stroskota. Ja som mala vzdy vysokych 2m chudych frajerov, basketbalistov. A vies akeho som si vzala? O trosku vyssi odomna, priestorovo vyrazny chlap, bývalý zápasník. Pritahuje ma jeho charizma a vyžarovanie.

nyusika
10. mar 2024

Chcem vidieť tie komentáre od žien, keď začne chlap riešiť, že má partnerku, ale je tak trochu tlstá, nie úplne krásna...a on mal doteraz vždy štíhle a krásne ženy...

evkakorcek
10. mar 2024

Ja to nechápem. Však si predsa musela vedieť do čoho ideš. Či mal do dnešného dňa na hlave vrecko a ty si to zistila až teraz?
Ja som tiež mala vždy vysokých so širokými ramenami, čierne hlboké oči má rajcuju. Ale istý čas som sa stretávala s mužom ktorý bol vysoký ako ja a dohola ostrihaný. Potom som sa stretávala s ďalším čo bol o 3cm vyšší ako ja a ryšavy + zelené oči.
Na mužoch ma priťahuje ich charizma, ich rozhľad, to ako si vedia poradiť v rôznych situáciách a samozrejme humor.
A aj v posteli dobrí, samozrejme ☺️
Ľúbiš ho?

katica06
10. mar 2024

Môj babka hovorievala ,, stačí ak je chlap o percento krajší ako čert, tak bude dobrý......,, inak je to iba na tebe

marca12
10. mar 2024

@sheila121 co je na tom? Chlap ta musi pritahovat,aby si s nim dokazala prezit aj tazsie chvile.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
10. mar 2024

No vidis..predtym si mala urastenych chlapov ako hora...a hovno z toho. Predpokladam, ze tiez nie si stihla, vysoka miss. 42 rokov, nadvaha, rozvedena, 3 deti.... o dost horsie ako chudy chlap. Keby to bolo opacne a pisal toto iste chlap, tak ho tu zhejtujete jedna radost a pisete o plytkosti a dusevnej krase..🤣

alickapusinka
10. mar 2024

Urob mu láskavosť a nechaj ho druhej žene ktorej nebude prekážať že sa jej nepáči jeho telo. TY zjavne od dobroty neviem čo by si robila. Mala si prvého debila ožrana teraz máš super a TY napíšeš toto. Fakt niektoré ženy si dobrákov nezaslúžia.

alickapusinka
10. mar 2024
katica06
10. mar 2024

@alickapusinka mala si vidieť dedka 😉

colsami
10. mar 2024

Ak sa Ti fyzicky nepaci, ako ste sa dali dokopy?
Bud mi to prekaza alebo nie. Nezacnem riesit vzhlad po mesiacoch/rokoch vztahu, ak mi nieco prekaza.

A ak si silnejsia no tak ked schudnes, nepride Ti ze je pri Tebe smiesny tenky ... 🙂

autor
10. mar 2024

Ja zas mam len 5 kg navyse,ziadna obezita..lenze vzdy som mala cca 100 kg chlapov a zrazu 70 kg...proste si neviem zvyknut na to "detske" telo.on ma o 10 r viac odomna,je velmi vtipny pokojný a optimista.Je mi s nim ozaj dobre len...neviem si zvyknut no.A je to druhy chlap od rozvodu nie treti.Vydata som bola 15 r za sportovca.Ja viem ze je to mozno plytke len ma zaujima,ci sa na to da zvyknut

colsami
10. mar 2024

No ale ak si nevies zvyknut a nepaci sa Ti to, stale otazkou ostava, ako to ze ste sa dali dokopy. Takze = Ti to bud neprekaza az tak velmi, alebo riesis naozaj hlupost a trosku pokrytecky, ked na ine veci Ti je dobry (hoci sa to zle pocuva)...
Ked som mala napadnikov ktory mi v tomto ohlade nevyhovovali, tak som sa s nimi nijako neocitla vo vztahu, navyse s detmi. A skoncilo to pri spoznavani/randeni.

stanulienkat
10. mar 2024

70 kil je normalna vaha aj na chlapa. Tych tvojich 5 kil navyse bude asi 5 kil oproti tvojej byvalej vyssej vahe.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demodun
10. mar 2024

No to musíš vedieť ty, ty sa poznáš.
Ja by som tomu dala šancu. Nie každý vzťah začína motýľom a brutál chémiou

demodun
10. mar 2024

@chodec15 ha ha, sme sa zhodli 😁

7miriam77
10. mar 2024

Tak tu ti ťažko niekto poradí, respektíve keď ti povieme, aby si sa s ním rozišla, tak to urobíš? Sama v kľude porozmýšľaj,čo vlastne od vzťahu očakávaš a aj to, či neoľutujes, keď sa s ním rozides. Ty musíš vedieť, čo k nemu cítiš, ak vôbec niečo. Podľa mňa riešis banalitu, kvôli niečomu si si s ním začínala, spomen si čo bol dôvod. V dnešnej dobe stretnúť po 40tke normálneho chlapa, je viac menej zázrak. Mne sa to tiež podarilo, má síce široké ramená, no chcela by som ho, aj keby nemal🍀

rozculena
10. mar 2024

keď sa mi chlap fyzicky nepáči,tak s ním neleziem do postele....či?

zmrzlinka2021
10. mar 2024

Autorka, ľúbiš ho? Chces s ním prežiť zvyšok života?

autor
10. mar 2024

Ano je to láska.O tom nepochybujem.Aj v sexe je to super ( s inymi dost tazko som dosiahla vyvrcholenie,s nim to nie je najmensi problem).Mozno je to ozaj tym,ze ma pritahuje isty typ muzov ale bohužiaľ prave s takymi typmi mi to nevyslo.Asi je cas na zmenu a pozerat sa na ine

7miriam77
10. mar 2024

Ja neviem, mne to príde tak, že silou mocou hľadáš dáky problém, kvôli ktorému by si ho nemala chcieť. Keďže sa s ním dokážeš až tak uvoľniť a klape vám to, tak už prosím ťa, nerieš,lebo nakoniec budeš plakať do vankúša a daka iná sa tešiť, že si ho pustila k vode