Mám radšej prerušiť kontakt?

24. júl 2024

Dali sme vonok párkrát s jedným chalanom. Cítili sme spoločne chémiu medzi nami, obidvaja sme ale nechceli vzťah. Začal cítiť, že chcem niečo viac, stiahol sa, čo som mu vysvetlila, že to nie je tak. Potom sa začal chovať čoraz viac odmerane, posledne stretko na poslednú chvíľu zrušil, čo má už naštvalo a poslala som ho kade ľahšie, podľa jeho slov chcel prerušiť kontakt tak sme ho aj prerušili. Na druhý deň sa začal ozývať a vysvetľovať mi prečo je taký, že sa mu ako žena páčim, že by som bola pre neho pravá, ale on je iný a má problém sám zo sebou. Na to som mu normálne odpovedala, že vzťah som nechcela, veď ani on o to neprejavoval záujem, nechcela som o neho prísť ako kamaráta a možno môžeme napísať ešte niekedy. Na to už len pozreté a začal mi vypisovať jeho najlepší kamoš, ktorý má ani nepozná. Nechať to ísť?

aeruginosa
24. júl 2024

Urcite prerusit kontakt. Navzdy. Znie toto cele velmi pofiderne a ja by som nemala mentalnu kapacitu sa zapodievat takym clovekom.

domkakvet
24. júl 2024

Tak ste sa dohodli, ze nechcete vztah, ale ty si chcela nieco viac, no zlakol sa.

zuzanita1609
24. júl 2024

Hotová telenovela...začal mi vypisovať jeho kamoš 🤭

dadka1997
24. júl 2024

Kamoši si z teba uťahujú

egonsk
24. júl 2024

Kolko kamaratov ma? Reku ci ta budu skusat rad radom, alebo je to len nahoda....

hopsas
24. júl 2024

Áno. Prerus. Blbci sú to obaja.

autor
25. júl 2024

@aeruginosa už nemám ani ja na to nervy

autor
25. júl 2024

@egonsk pár asi, ale skôr si zo mňa robia prdel myslim