Mám pocit, že môj priateľ je šialený

20. máj 2024

S mojím priateľom som viac než 3 roky . Lenže on je strašná povaha ...ja som človek ktorý chce problémy riešiť v kľude a vyrozprávať si to. Ale môj priateľ je úplný opak . Je ako časovaná bomba. Keď vybuchne začne po mne kričať začne hádzať vecami všade naokolo. Búchať rukami do steny do vecí. A potom mi hovorí veci typu že za jeho nervy môžem iba ja lebo hovorím ko..a že ja viem človeka iba nasrať. Veľakrát som sa snažila tomuto predísť keď som videla že ide vybuchnúť. Chcela som odísť z miestnosti. Ale on mi to nedovolil začal do mňa kričať že si mám sadnúť na miesto .. párkrát som sa pri ňom takto aj zrútila . Veď predsa tiež mám jedny nervy . Vždy som začala plakať lebo som už nevedela čo robiť . Práve vtedy keď videl že už plačem sa ma snažil vždy objímať . Mne to proste vadilo keď ešte pár sekúnd pred tým lietali veci po miestnosti... Viem že toto je asi vec ktorá sa zmeniť nedá ale ja veru neviem čo robiť s týmto . Myslíte si že je to vážny dôvod na rozchod. ?

mikitilik29
20. máj 2024

Áno urob to kým nemáte spolu deti. Bude to horšie potom, nechceš predsa aby deti vyrastali v takejto rodine. On sa nezmení, chvíľu bude sa snažiť a potom to zase bude robiť. Ak nechceš aby tvoje deti to zažívali odíd od neho.

babovka2321
20. máj 2024

Nie nie, to nie je na rozchod, to je na svadbu a aspon 2 deti toto.

angeli121212
20. máj 2024

toto sa vážne pýtaš? chceš čakať kým ťa dobije či čo? Toto je veľmi vážny a jasný dôvod na rozchod a ani b som o inom ako o rozchode neuvažovala

ivik4
20. máj 2024

Vsak vydrz, odchadzat potom s jednym ci dvomi detmi sa Ti bude ovela lahsie...
Pripadne este aj zmlatena 🙄😒😒

hyta
20. máj 2024

Bože, ty sa ešte pýtaš? Utekaj čím skôr, kým s takým despotom nemáš žiadne dieťa. On sa nezmení.

jaga18
20. máj 2024

A teraz si predstav, ze v budúcnosti bude otcom tvojich detí. A predstav si, ako na teba hučí ako tehotnú, ako výstrája kým ty ukludnes novorodenca , ako hučí pred deťmi, nadáva ti aj im.... Nie, on sa nezmení, bude sa to len stupňovať. Utekaj od neho, kým je čas...

alickapusinka
20. máj 2024

Včera tu o tom si založila 2 témy. Zbytočne radiť niekomu ak nechce odisť.

kitycat
20. máj 2024

Ja neviem uz fakt 💩

reanda
20. máj 2024

odpovedz si uprimne sama sebe, preco mas potrebu byt vo vztahu s takym clovekom.. nie si ty sialena?

lindous
20. máj 2024

Kamoška mala pár podobnych skúseností s priateľom, ktorý keď buchol, tak buchol poriadne… porozprávala sa s ním o tom mimo vypätej situácie, keď boli obaja v klude, on si tento problém vedel priznať aj bol ochotný s tým pracovať, dokonca aj u psychológa, takže sa mu rozhodla dať ešte jednu šancu a odvtedy sa to neopakovalo… ak sa nechceš hneď rozísť, môžeš to skúsiť riešiť takýmto spôsobom, ale musí aj on ten problém vidieť a chcieť ho riešiť, ale obavám sa, že toto je skôr veľmi výnimočné a veľké šance by som tomu nedávala, no môžeš odísť s tým, že si skúsila všetko… ak sa o tom nechce ani len baviť, to nemá zmysel a je to sakra vážny dôvod na rozchod

beata_k
20. máj 2024

Myslim, ze aj sama velmi dobre vies, ze takto zit nechces. Chvilu si sama poplaces, ale najdes si niekoho, kto ta bude milovat

egonsk
20. máj 2024

nie, treba s nim ostat az do smrti, ved si snad nechces zobrat na svedomie, ze ina by sa mala potom s nim takto trapit. 🤪

maxalla
20. máj 2024

Kedysi som chvilu brigadovala v jednom centre na pomoc obetiam nasilia. Tie damy, ktore tam pomahali, ak tam pracovali dlhsie, stavali sa z nich casto cynické a zatrpknute zeny (samozrejme cest vynimkam). Nie preto, zeby boli nejak zle, alebo prirodzene neprijemne. Prave preto, ze sa snažili uprimne pomoct, na ludoch im zalezalo. Ale ked im tam niektora volala desatkrat a aj tak so svojou situaciou nic neurobila, hoci mala moznosti, tak to jedneho frustruje a demotivuje. Autorka bude zrejme podobny pripad (alebo troll), na ktory sa neoplati minat energiu.

vikiki29
20. máj 2024

Bože ženy… kde na takéto exempláre chodíte? To naozaj nie je v obehu nic lepšie?🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

januska12323
20. máj 2024

Aj tak neodídeš tak neviem načo sem píšeš.

0silvia0
20. máj 2024

dobre vieš, čo máš robiť, dobre vieš, že je to kretén. Je to na tebe, či mu chceš robiť "fackovacieho" panáka alebo si nájdeš niekoho normálneho

maranco
20. máj 2024

Koľko máte rokov? Takto sa sa správa pubertiak.
Len sa ho pekne drž, nech neskúša urobiť trosku z ďalšej ženy.
Nabudúce prídu facky aj za tie budeš vinná ty lebo si ho "vyprovokovala a zaslúžiš si".
Keď príde dieťa, bude urevané nevyspíte sa, nervy budú väčšie tak si nájde inú ktorá ho "upokojí", alebo sa skamaráti s fľaškou.

diewcatqoo
20. máj 2024

Preco si vlastne s niekym takym?

melynda
20. máj 2024

On je fakt chorý. To ako môžeš s takýmto človekom existovať? Veď si odpovedz sama - toto mať doma asi nechceš. To by si si teda riadne zavarila. Ale tak bohužiaľ, existujú aj také ženy, ktoré toto vedome trpia a aj napriek tomu, že takýto vzťah je vyslovene toxický, vzdať sa ho za žiadnu cenu nechcú.

kulumulu123
20. máj 2024

Nie nie je to dovod na rozchod ten bude az ked ti v zurivosti omlati hlavu o stenu a ty budes pit polievku cez slamku a budes rada ze vobec zijes 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

kassandra25
20. máj 2024

@babovka2321 😆🤣😂

beronsche
20. máj 2024

Fakt, že sa vôbec musíš pýtať, či je toto dôvod na rozchod len ukazuje, ako veľmi máš posunuté vnímanie!

Zostaň a ešte budeš časom veriť, že vlastne je to tvoja chyba..
Ak s ním ostaneš, nemajte nikdy deti. Takto trpieť si nezaslúžia, to by ich negatívne poznačilo na celý život!

Rozmyslam, čo musela prežiť žena, čo ju vyformovalo, že toto partnerovi akceptuje a neuteká po prvom amoku...

zmrzlinka2021
20. máj 2024

@maxalla
Na druhej strane, nie kazda zena musi byt v zivote aj stastna a mat radostny a pekny zivot. Musi niekto na seba vziat aj tu rolu zeny, ktora trpi.

veselo_neveselo
20. máj 2024

Samozrejme. A cim skor, tym lepsie. A nenechaj sa zatiahnut spat slubmi, ze on sa zmeni. Nezmeni. Odid.

danica2711
20. máj 2024

utekaj. Rýchlo a ďaleko!

viestta
20. máj 2024

A co ta drzi pri chlapovi, ktory hadze vecami a nadava ti? Co ta drzi pri chlapovi, ktory si neprizna chybu a zvaluje svoje histericke zachvaty na teba? Nemusis pisat, staci ked si sama odpovies

maryetta
20. máj 2024

Uz teraz je to zle a to ste v rokoch a v stave totalnej zamilovanosti.
Co to bude neskor o 10-15rokov? Si zvyknes?
Kazdopadne rataj ze ked by prisli deti. Urevane. Upistene. Nervozne. Chore… ako by reagoval potom?
Ja len citam a mi zviera hrdlo… ked si toto predstavim.

lamar11
20. máj 2024

UTEKAJ! Už včera bolo neskoro.

kiki68
20. máj 2024

Akoze ihned prec, zablokovat vsetky kontakty s nim, uplne vsetky

feb13
20. máj 2024

Ano, myslim si, ze je to vazny dovod na rozchod.