Mám pocit, že ku mne nič necíti

5. jún 2024

Ahojte . Už dva mesiace poznam jedného chlapa . Pracuje ma veľa povinností. Prve týždne boli veľmi pekne a zdalo sa mi že ma vazne ľubi tak ako to hovoril . Lenže še sa pohádali chcel pauzu . Že ma nechce stratiť tak som povedala fajn . O 5 dni na to sme sa začali zase stretávať . No lenže mám taký pocit z neho že ku mne nič necíti i keď sa mi snaží každý deň zavolať napisat i keď vecer ale fajn . Ma veľa povinnosti . Ale povedal že ma lubi tak neviem čo si o tom myslieť .

deti95060810
5. jún 2024

má veľa povinností - never mu.

jenny224
5. jún 2024

No, možno ťa chce len na sex a uvažuje, či v tom pokračovať 🤔

autor
5. jún 2024

@jenny224 ja som sa ho to pýtala . Povedal že nie .

lonely66
5. jún 2024

prvé dva týždne sa zdalo, že ťa vážne ľúbi? to fakt? prvé dva týždne? nonsens.

autor
5. jún 2024

@jenny224 a k tomu pracujem v jeho práci .

gribka1
5. jún 2024

Daj na svoj pocit, niečo tu nehraje a to ste len na začiatku.

jenny224
5. jún 2024

Autorka, to, že ti to povedal, mu never. Fakt nie 😃 pretože keď ťa chce mať ako istotku, povie hocičo.

kika193
5. jún 2024

pozri si film "he is just not that into you"

autor
5. jún 2024

@gribka1 ale on toho ma vazne veľa stále počúvam o jeho povinnostiach ktoré vybavuje .

cyneric
5. jún 2024

Miesto mentálnej gymnastiky je lepšie sa spýtať (resp. porozprávať sa) priamo zdroja. Keď hovorí že ťa ľúbi ale sama pochybuješ o tom či je to pravda, tak asi to moc nemá zmysel riešiť ďalej. 🙂

jenny224
5. jún 2024

A sme doma, ešte aj práca spoločná. To bude chcieť ešte dlhšie ako-tak uhrať. Ono povinnosti a práca býva veľmi často používané ako výhovorka. Potom by nikto vyťažený nemohol mať rodinu a vzťah. A to, že ti o tom rozpráva, ešte nič neznamená 🤷‍♀️ keby ťa chcel, našiel by si normálny čas, alebo navrhol niečo na fungovanie, keď už je to láska podľa jeho slov

lonely66
5. jún 2024

dva mesiace poznáš jedného chlapa. pracuje v tvojej práci. už na začiatku ti povedal (alebo si si to len myslela), že ťa ľúbi. no a teraz nám porozprávaj inú rozprávku 🙂
lebo z tohto vyplýva, že si sa niekde čerstvo zamestnala (alebo je čerstvý zamestnanec on) a od začiatku ti ťahal motúzy popod nos. toto jediné môže byť realita. v tom prípade ťa len namotáva, aby ťa rýchlejšie a kvalitnejšie dostal do postele.

gribka1
5. jún 2024

Má toho vážne veľa, lebo vieš, alebo to on vraví a ty mu veríš. Ale aj tak neviem aký to má vlastne na vás vplyv.

pavla013
5. jún 2024

Čo je to za práca? Je naozaj tak fyzický a psychický náročná?

rozculena
5. jún 2024

stále počúvaš o jeho povinnostiach? To len on hovorí,alebo je to aj realita?

yelena159
5. jún 2024

On počas tých prvých dvoch týždňov hovoril že ťa ľúbi? To vážne? Mala si vziať nohy na plecia hneď keď to povedal. Nie je možné ľúbiť niekoho po týždni či dvoch.

evcagabi
5. jún 2024

Za 2mesiace vas "vztah" stihol toho akosi prilis. A este napisat prve tyzdne boli pekne .. sakra, ved tie prve tyzdne maju stale trvat 😅😅😅

domkakvet
5. jún 2024

Pohadat sa po dvoch tyzdnoch vztahu to nespeje k nicomu dobremu.

medda_beda
5. jún 2024

@yelena159 Že to tak ty nemáš neznamená, že je to bežné u iných.
Ja si neviem predstaviť byť s niekym vo vzťahu ku komu nič necítim a buď niečo cítim hneď alebo už nikdy.
Tento jej to však povedal len žeby neotravovala s otázkami.

medda_beda
5. jún 2024

Mala som takého priateľa, bol na vysokej pozícií plus mal vlastnú firmu.Neustále riešil prácu a preto sa mu skončil aj vzťah so ženou s ktorou bol zasnúbený.A presne preto sa skončil aj ten náš.Nebavilo ma to a ešte bol ako psí čumák, nevedel nejak dávať najavo emócie.Ostali sme priateľmi a myslím si, že ešte nezažil pravú lásku preto je odmeraný a myslí len na prácu.

Tiež v tom vzťahu nehľadaj romantiku.

danica2711
6. jún 2024

tak za 2 mesiace stihnúť veľkú lásku, pauzu aj ochladnutie, no klobúk dole... Len mám pocit, že tá veľká láska bola len z tvojej strany a v tvojich očiach, pauza a ochladnutie zas v jeho réžii. Zlož si tie romanrické ružové okuliare, kašli na takýto vzťah a hľadaj ďalej, len trošku realistickejšie

alexis617
6. jún 2024

Nehnevaj sa na mňa ,ale za 2 mesiace sa ani len nestihne človek zaľúbiť môže získať len určitý druh simpatie ak sa ti páči jeho telo ,spôsob vyjadrovania ,to že je skrátka vorkoholik a ambiciozny to je akurát všetko baby nehnevajte sa na mňa ale 2 mesiace niesu ani len dôvod na prvy sex