Mám od neho odísť?

6. mar 2022

Ahojte, ani neviem, prečo sem píšem. S priatelom som 13 rokov, mame 9 rocneho syna. Pred pár rokmi sa vyspal s mojou kamoskou, a odvtedy mi šibe. Viem,že ma nikdy nemiloval. Vo mne sa teraz bije to; odist od neho, veelmi sa uskromnit, čakať na lásku, ktorá nikdy nepríde alebo ostať s ním, on sa inak pekne stará, len viem, ze ma nemiluje, a možno, ked syn vyrastie, aj tak sa rozideme. Mám strach, ze ak odídem od neho, budem to ľutovať, ako väčšina mojich kamarátok, Normálne mi dá pusu, obijme ma, mame sex. Asi mi ani nevadí, keď ide za ,,kamarátkami’’

veronikaszabova
6. mar 2022

A hrdost mas kde?
Chlap ta podvadza a ty len prizmuris oci, ved " on sa o nas pekne stara...."

autor
6. mar 2022

@veronikaszabova zijem v zahraničí, a len tak odist, by bolo takže, takže hrdost ide bokom. Samozrejme, šetrím si, ale je to dosť malo

veronikaszabova
6. mar 2022

Radsej by som sa uskromnila, pripadne vratila na Slovensko ako zila s chlapom, ktory ma podvadza. A strop je, ze s nim normalne este aj spavas... No ja osobne by som toto fakt nedala

autor
6. mar 2022

@veronikaszabova asi to bola naozaj blbost, založiť tému. A zažila si to? Vieš, ako sa mne kedysi ľahko rozprávalo o tom, ako by som to nikdy netolerovala? Nemať syna, odídem hneď. Kvôli nemu na SK nemôžem.

veronikaszabova
6. mar 2022

Nie, nezazila. Nakolko by som nemohla byt s clovekom ( a spavat s nim), ked viem, ze ma sex aj s niekym inym.

autor
6. mar 2022

@veronikaszabova nemá , mal

0silvia0
6. mar 2022

Ved pises, ze ti nevadi ze ide za kamaratkami... tak ako to je? Bola kedysi len jedna ci obcas teda ide?

veronikaszabova
6. mar 2022

Anonym... "Asi mi ani nevadí, keď ide za ,,kamarátkami’’ "

miadi
6. mar 2022

A co chces pocut ? Hnet ze si sem nemala pisat. 9r syn je dost velky nemusis koli nemu ostavat. Nie si na MD. On Ta podviedol s tvojou kamoskou a ty napises ze tebe sibe? Tak asi ano ked si s niekym co Ta nemiluje.

domireb
6. mar 2022

Ja ti rozumiem a nebudem ti vyhadzovať na oči, kde maš hrdosť. Syn je na prvom mieste,si predsa mama.. prestala by som s ním spávať, pomaly si šetrila a keď syn podrastie, viac porozumie, tak by som šla..

moonlight1210
6. mar 2022

Zakladna otazka, ak sa ti ma nejak dat poradit - kde zijes, kedze nie si na SK?

miadi
6. mar 2022

Naco Ta otazka ? Mam od neho odist ? ked sama vies ze neodides. Hnet prva tvoja reakcia = neda sa. Skus zalezit novu temu “ ako zit stastne s muzom bez lasky cisto z ekonomickych dovodou.” Alebo tak nejak. Urcite ti budu vediet poradit.Su baby ktore tak ziju.,

sante81
6. mar 2022

Odisla by som, hrdosť sebaúcta asi chyba. Zostať kvôli peniazom? Nikdy.
Dá sa to zvládnuť, a neľutovat. A to som mala deti 2 a začala z mínusu 🙂

autor
6. mar 2022

@miadi to mi zmenili admini

autor
6. mar 2022

@sante81 nie je to len o peniazoch, nemám tu kamošky, s ním mám aspoň ako tak spoločensky život. Inak by som asi len chodila do a z prace

petricka22
6. mar 2022

Vela zenam sa tu dobre radi, ked to nezazili, ale v tvojej kozi by tiez zvazovali moznosti… a hrdost v manzelstve nema co robit… sebaucta na mieste ale je! Je to na tebe ci sa chces kazde rano pozriet do zrkadla, citit sa ako zufalka a postupne sa nenavidiet viac a viac… neviem teda, ci sa jeho romaniky opakuju. Nevera sa da odpustit, da sa vybudovat opat dovera a laska, ale musia na tom pracovat obaja. Ak ta ale podvadza stale, bal kufre a odid. Lebo takto stastna nikdy nebudes… budes len viac a voac nestastna a nenavidiet a zavidiet vsetko vsetkym.
Viete mile zienky, ani ja som si nemyslela, ze sa mi to moze a stalo sa. A stava sa to dnes hadam v kazdom druhom manzelstve, stava sa to aj dokonalym modelkam, svetovym spevackam, hocikomu… takze slova, ze mne sa to nestane, hned by mal zbalene igelitky su mne velmi smiesne, neprajem to ziadnej, ale v takejto situcii by aj tak vacsina z vas robila vaetko pre zachranu manzelstva.

sante81
6. mar 2022

Takže zostavaš vo vzťahu s chlapom ktorý pcha penis inde len preto, že máš s ním spoločensky život?
Ja si radšej po večeroch urobím čaj a čítam a venujem sa deťom. Asi je to len o hodnotách , každá ich máme niekde inde

autor
6. mar 2022

@sante81 nejde tu len o to, keby mi nedal pusu, neobjal, nestaral sa o mna/nás tak by sa ľahšie odchadzalo. Bojím sa, že ak by som odišla, neskôr by som to ľutovala. Ma ma rad, nemiluje ma. Ale asi aj ja ho prestávam milovať. Syn ani netuší, že mame problémy. Možno to nepochopíš,ale keď sa s nejakou vyspi( možno raz za rok) potom to medzi nami je veelmi dobre. Ja milujem sex,mame ho skoro denne a keď od neho odídem, tak nechcem len tak s niekým

autor
6. mar 2022

@moonlight1210 som v UK, chcela som si kúpiť dom , no ceny isli strašne hore a to mi hypotéku nedajú.

autor
6. mar 2022

@petricka22 ďakujem, ja som tiež bola názoru odist, keď chlap podvedie.Neviem či poznám pár, kde by nebola nevera. No ťažko sa rozchádza, v poslednom čase rozmýšľam, že si zaslúžim byt milovaná. Ale zas ak odídem, čo ak nenájdem nikoho, kto by ma miloval? Viem, som sibnuta.

nikyball
6. mar 2022

Už teraz vieš, že neodides, takže by si sa mala zmieriť s tým ako to je.

janickacrazy
6. mar 2022

A on je Angličan alebo Slovák?

autor
6. mar 2022

@janickacrazy Slovák

anita6666
6. mar 2022

Nemusíš bezpodmienečne odchádzať,ak zo zištných dôvodov potrebujes ostať,tak ostan,ale ako kamarátka,matka jeho dieťaťa a spubyvajuca! Nič viac. Žiadne hrané prejavy citov,ani servis pre neho a už vôbec nie sex. Iba tak,sa dá ostať a brat výhody pre seba a on nech si robí čo chce a s kým chce. Akurát neviem,či na tento Modus fungovania máš gule a dosť "mamvpicisticku" povahu.

autor
6. mar 2022

@anita6666 práveže nemám na to gule, som na ňom psychicky závislá. Ale, kúpila som si aspoň lieky na stres, vyskúšam prestať pit, vždy mi po alkohole šibe.

dadis
6. mar 2022

Podla mna tento vztah je chory, ty si na neho nezdravo naviazana. Ziadna ina zena by netolerovala ulety muza a este si pochvalovala, ze to je potom lepsie. ( by som sa ho potom ani palicou nedotkla a nie ze este kazdy den sex)Ani to ospravedlnenie kvoli synovi. Prd kvoli synovi, ved rozvodom neprestava byt otec. Ak muz nechce rozbijat rodinu, tak svoju lasku, nehu, pozornost a intimitu ma venovat matke svojich deti. Ty si len o sebe myslis, ze mas taku nizku cenu, ze si nezasluzis viac. Za mna si neviem predstavit takto zit. A co sa tyka socialneho zivota, tak u mna je po odchode od muza ovela lepsi.

miadi
6. mar 2022

Ty si si len prisla napisat dovody preco snim byt.

july0
6. mar 2022

vyspal sa s tvojou kamoškou ? a ešte s ním máš aj sex ??????????? VAU.

ummimaryam
6. mar 2022

Prestan pit, zbav sa zavislosti na nom, zacni zit bez neho. Zacni brutalne setrit. Zacni sama sebe hovorit ze ho nemilujes a musis zit bez neho a prijde nieco ovela lepsie. Odputaj sa od neho v mysli. Skoda ze ste sa nezobrali, teraz nemas na rok na nic. Priprab sa fyzicky, financne, psychicky, a odid od neho. Chod do podnajmu Ked sa nechces vratit na Slovensko, co neni take jednoduche sa vratit na Slovensko ako tu zenske hovoria.

zmrzlinka2021
6. mar 2022

@autorka
Ak si rozumiete, netyra ta, nebije, nie je alkoholik / narkoman - neodchadzaj. Ale popracuj na sebe, ber ho ako kamarata, nie uz frajera. Bud mila a zacni sa starat o seba, o svoje telo, psychiku, proste sa od neho emocionalne odstrihni, aby ti nevadilo to, co ti vadi.
A hlavne neries problemy alkoholom.