Mám mu napísať?

11. sep 2023

Mám jednu bývalú veľmi dobrú kamarátku.
Dosť škaredo skončilo naše kamarátstvo a po roku sme sa teraz cez víkend náhodne stretli.
Objali sme sa viac krát a dlho rozprávali. Teraz som zistila, že mám covid.
Osobám s ktorými som bola v kontakte som dala vedieť, nech sa sledujú a dávajú pozor a neviem, či mám jej napísať alebo nechať tak?
Ja by som bola rada ak by mi napísala osoba s ktorou som sa objímala, že je chorá a je šanca, že som to od nej dostala.. Ale to som ja.
Čo si myslíte?

autor
11. sep 2023

Jej* v nadpise

walentina7
11. sep 2023

Co robite z toho covidu vždy strašiaka? Normálna chrípkoangina, utreš sopeľ ideš ďalej. Myslím, že stačilo mútenia mozgov už.

autor
11. sep 2023

@walentina7 doteraz som mala horúčku 39,2. Takže žiadne utreš sopeľ a ideš ďalej

januska12323
11. sep 2023

Ako si napísala ostatným napíš aj jej.

walentina7
11. sep 2023

A čo predtým si nikdy nemala chrípku? Kúpiš v lekárni paralen vyleziš. Neboj do nemocnice nepôjdeš,toto už nie je mutácia ako kedysi. Nikomu by som nič nepísala ale aj tak si urobíš po svojom.

marikaan
11. sep 2023

Áno napíš jej .

vanilkovazmrzka
11. sep 2023

Skutocne sa toto potrebujes pytat na fore?

ninusa221
11. sep 2023

Ahoj Katka testovala som sa a mam koronu tak ti dávam vedieť.
Čo je na tom ťažké ?

danica2711
12. sep 2023

ostatným si napísala, prečo máš problém napísať jej?

leangela
12. sep 2023

Ked si napisala aj ostatnym, tak by som napisala aj jej. Ak ma vsetkych 5 pokope, tak sa nemas coho bat a normalen to pochopi. Ved si to nevedela, ked ste sa stretli, no podla mna by sa to patrilo

kvetinka75
12. sep 2023

autorka- a keby si nemala covid a iba chripku, tiež jej dáš vedieť? Podľa odpovede sa zariaď

simiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
walentina7
13. sep 2023

@simiis ano, je to uz len chripôčka. Prvá varianta bola zlá ale už nikto nekončí v nemocnici. A neverím, ze autorka tejto témy skončí s covidom ktorý teraz má v nemocnici. Lieky na covid sú tie isté čo aj na chrípku, takže liečbu zvládne doma.

hanaxxx
13. sep 2023

@walentina7 z kolkych nemocnic na slovensku/v europe/ na svete ti posielaju denne reporty, kolko ludi s covidom prijali na hospitalizaciu? Mam pravdu, ze ani z jednej, vsak?