Mám kolegovi niečo naznačiť?

menonepoviem3333
Dnes o 08:29

Dobrý deň. Situácia je takáto: mám kolegu, ktorý je zadaný 8 rokov,jeho priateľka ma 23 ja mám 27 a on ma po 30ke....ale to je jedno. Ja som slobodná, on je zadaný, a potom sú tí ďalší 3ja kolegovia aj so ženami. Všetci ideme dnes do kina a potom k nim domov,lebo kúpili a prerobili dom a chcú nám aj ukázať a tak....so spomínaným kolegom pracujeme spolu už zopár rokov, ja som do neho zamilovaná, a keď budem u nich doma,chcela by som si obkukať ako to tam tak funguje a čo má rád...a mám mu niečo naznačiť keď bude príležitosť ? Lebo ostávame tam aj na noc.
Ja nechcem nič rozbíjať, len chcem vedieť, či by nebola šanca proste pre nás dvoch .
Ďakujem za rady

caroline_
Dnes o 08:31

@menonepoviem3333 na to ze mas 27 by si mala mat viac rozumu,sme rovesnicky,nie je ti kokotno ist do domu ZADANEHO kolegu,s dalsimi kolegami a nieco tam skusat?je to dobry trapas a ja byt frajerka toho chalapa tak si skoncila 😂

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:32

@caroline_ my sa takto skupinovo stretávame už dlho,proste sme partia

galganka
Dnes o 08:33

nečítala som tu toto "bravíčko oddelenie" už ráno len v bledomodrom?

zelenina1
Dnes o 08:33

@menonepoviem3333 Bud si ista, ze o tvojej zamilovanosti vsetci dobre vedia, pravdepodobne o tom vie aj jeho priatelka.

caroline_
Dnes o 08:34

@menonepoviem3333 a oni vedia ze po nom ides?

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:35

@grof_monte_christo áno ale táto téma je čisto o tom stretnutí

enmery
Dnes o 08:35

🤣Ty fakt potrebuješ 1. Odbornú pomoc psychiatra 2. Si troll.

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:35

@caroline_ nevedia, sme kamaráti

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:35

@zelenina1 prečo by to vedeli?

doriiis
Dnes o 08:38

Preboha žena.Ty musíš byť inak zúfalá.
Jak taká vtierka bez kúska hrdosti sa správaš.

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:39

@doriiis som len zamilovaná, mám síce skoro 30,ale šancu na lásku by mal mat každý

vikusjk
Dnes o 08:40

Nechces nic rozbijat, ale mohla by to byt sanca pre vas dvoch? WTF?? Keby nebol spokojny s babou, s ktorou je, nebol by s nou. Nepostavili by si novy dom, do ktoreho sa teraz ides pozriet. A keby chcel teba, vedela by si o tom. Prestan snivat a najdi si slobodneho volneho chlapa, ktory ta bude chciet

13uzivatelka11
Dnes o 08:40

A od včera si už čerstvo slobodná?

kacena4
Dnes o 08:41

ty sa pocujes co hovoris?? nechcem nic rozbijat len chcem vediet ci je tu sanca pre nas dvoch.... to nie je rozbijanie??!!

grof_monte_christo
Dnes o 08:41

Na to, ako jednoducho znies, mas velmi dobru gramatiku. Si troll.

doriiis
Dnes o 08:41

@menonepoviem3333 ...ale on kašle na teba a vybral si inú.A ty ako taká tupa pubertiacka po ňom slintas.
Robíte spolu dlho.Keby ťa chcel,už dávno ťa má.Zjavne ťa nechce

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:45

@vikusjk ak tam je nejaká šanca tak nechcem to zahodiť

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:45

@13uzivatelka11 áno, ale ved my sme už rok soalu oddelene a priateľ mal za ten čas kopec známosti

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:46

@grof_monte_christo jednoducho? Mam vysokú školu,dobrú prácu...som len zamilovaná, nič viac

kp7333
Dnes o 08:48

Myslim, ze mu naznacujes az prilis a uz mu to zacina liezt na nervy. Nechaj ho zit a najdi si iny objekt (podla mozmosti nezadany).

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:49

@kp7333 ešte včera bol milý

kp7333
Dnes o 08:51

@menonepoviem3333 kazdemu raz dojde trpezlivost.

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:53

@kp7333 zo dňa na deň? Pozrite ja ho tam nejdem znásilniť...len by som sa k nemu chcela dostať bližšie, láska k nemu netrvá týždeň ani mesiac...

trdelnik234
Dnes o 08:53

@menonepoviem3333
Ahoj, prosim tam ak naozaj existujes,tak nikam nechod,lebo ak sa dnes vecer objavis u nas doma,tak za seba nerucim😠

Nie ale vazne teraz.
Bavi ta to? Robis si z nas srandu?

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:55

@trdelnik234 máte 23 a 8 ročný vzťah?

menonepoviem3333
autor
Dnes o 08:56

@trdelnik234 pane bože, nerobím, ja už neviem...chcem radu, ako sa dostať konečne bližšie...chcem to len skúsiť, keď to nevyjde, budem vedieť na čom som,ale prosím...chcem to skúsiť

huxy
Dnes o 09:05

@menonepoviem3333 veď kľudne skúšaj. Potom nenariekaj, že ťa z partie odstrihnú, ten muž s tebou prestane komunikovať a v očiach jeho priateľky budeš obyčajná rozbíjačka vzťahov.

menonepoviem3333
autor
Dnes o 09:07

@huxy preto píšem sem,lebo som zúfalá...ako to urobiť, aby nikto okrem neho nič nevedel? Aj jemu to musím podať tak aby ho to nevyplašilo

doriiis
Dnes o 09:09

Autorka,strašne,ale strašne padnes na hubu.Budes za totálnu kravu