Mám ísť s ním do vzťahu?

nela22323
5. nov 2023

Ahojte
Spoznala som muža. Láska aj fyzická príťažlivosť na prvý pohľad.
Prišlo k milovaniu. Keď ma robil ústami so mnou to nič nerobi.. snažil sa asi 10minut a nič. Pýta sa ma ,, páči sa ti to, mám pokračovať?" Nevedela som čo mám povedať. Povedala som áno.
Sex s predchádzajúcimi partnermi som si nikdy nevedela užiť ani dosiahnuť orgazmus.
Tento muž sa mi veľmi páči. Rozumiem si s ním a keď som ho spoznala povedala som si áno toto je ten pravý.
Čo by ste mi poradili. "Nevesaj hlavu v posteli to s ním bude lepšie alebo ešte stretneš toho pravého" ?? Napíšte prosím ďakujem

anonymanonym
5. nov 2023

Ci vztah ano alebo nie ti nepoviem - to musis citit ty a rozhodnut sa sama... Ale myslim si, ze hlavny problem bude tam, ze pravdepodobne nevies otvorene komunikovat o sexualnych veciach. Ak muzovi povies, ze sa ti paci co robi a pritom to nie je pravda, tak sa niet co cudovat, ze to bude na nic aj nadalej. Bude to tak robit aj nabuduce lebo si mu jasne povedala, ze to robi tak ako ti to vyhovuje. Mohlo by to byt s nim lepsie - ak sa budete o tom rozpravat, same od seba asi tazko, zvlast ak mu budes klamat. Okrem toho si myslim, ze uz len to je celkom fajn ukazovatel, ze sa ta spytal a nemal na haku tvoje pocity, nebažil len po svojom uspokojeni, ale zjavne chcel, aby aj ty z toho nieco mas. Zmenou muza sa to podla mna nezmeni, zvlast ak sama pises, ze aj s byvalymi to bolo take o nicom. K dobremu sexualnemu zivotu totiz patri aj uprimna otvorena komunikacia.

2006_1211
5. nov 2023

Skus mu povedať co sa ti páči alebo ako to ma robiť predsa nevie ako to cítis ty keby je a tým dlhodobý problém a odmietal by to robiť tak ako by to bolo dobre tebe lebo by sa mu nechcelo tak to vyhrá teda nebude

hanaxxx
5. nov 2023

Skor ako sa s nim rozides, skusila by som patratz preco si nevies uzit sex s partnermi, aj ked ta fyzicky pritahuju. Lebo je mozne, ze s dalsim, to bude tak isto. Hlavne ked pises, ze je ten pravy, tak by som ho nepustala hned k vode, lebo dalsi pravy moze prist o 10 rokov.

nela22323
autor
5. nov 2023

@anonymanonym áno máš pravdu. Potom som mu povedala, akú sexuálnu polohu mám najradšej. Keď ja sa neviem urobiť ani sama..,preto mu ani neviem povedať ako to mám rada. Ach..celé zle

zuzanka.zuzu
5. nov 2023

ako že sa nevieš urobiť sama? nikdy nikdy? toto v tom prípade rieš s odborníkmi, veď ochudobňuješ samú seba, dievča zlaté 😉 či tento, či iný, to je v tvojom prípade úplne jedno

anonymanonym
6. nov 2023

A experimentujes sama? Skusas? Spoznavas sa? Vyskusala si mozno aj nejaku erot pomocku? Hm 🤔

hugger
6. nov 2023

Za mojich mladych cias si zena najprv ujasnila ci chce s muzom byt vo vztahu az potom s nim isla do postele. Pekna doba to bola 😌

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
6. nov 2023

@nela22323 Nelka, úprimne, nie som psychológ, ale keďže si veľmi dobre pamätám teba z tvojich iných tém, tak zrejme aj problém v sexuálnej oblasti u teba ma korene dávno v minulosti.
Narážam tým na (ne) lásku celkovo vo vašej rodine, zvláštne vzťahy a možno z toho plynie aj to, ze ty sama sa akoby "nemáš rada".
A pretavuje sa ti to už aj do vzťahov. Vyzerá to na prvý pohľad, ze problém je "iba v sexe" ale ono to bude oveľa oveľa hlbšie

grof_monte_christo
6. nov 2023

Aka je tvoja história vzťahov? Mala si aj dlhodobejší vzťah, v ktorom si mala k partnerovi citovú väzbu? To je niečo iné ako prvotná príťažlivosť.

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egonsk
6. nov 2023

@nela22323 no to bol pekne skuseny zajko, ked sa ta este aj pytal. 🙂 Zaklamanim si to hned zaklincovala v uvode. Mozno ti hlavou prebehlo ci ma umyte zuby, preco zuval predtym tu orbitku, alebo ci bola cibulacka zrovna ten spravny obed pred sulozou, lebo zacinas si uz vsimat nielen prasklinu na strope, ale aj pocitovat zvlastne pocity tam dole a on chudacisko sa pritom snazi ako na maratone, ze aj pes by mu pri svojej udrzbe zavidel.
Nuz nez sa sama dobre spoznas, bude tazke sa ti uvolnit tak, aby si priatelovi povedala, ze niesi postova znamka a radsej to mas mozno sputano od zadu. Kazdopadne ani vrcholovy sportovec nedosiahne metu, ked mu neukazu cielovu branu.
Takze spoznaj sa sama (mozno si na dievcata, bdsm, hracky, etc..) a potom nasmeruj zajkov, inak to vytuzene nedosiahnes nikdy. Vela zdaru! 🙂

nela22323
autor
6. nov 2023

@egonsk presne si to napísala. Skúseny asi bol áno...keď som ho robila rukou a ústami ja. Bol celý červený a pobedal že som ,, šikovná ,, :D
Dobre nie?
Ja som z celého aktu potešenie nemala. Ale radovala som sa z toho, že sa teší.

egonsk
6. nov 2023

@nela22323 no ktory chlap by sa nepotesil, ked si ulavy? :D .... no a od teba to mal vzdy lepsie ako od jeho Anci dlanovej ;) Ale fajn je, ze si spestrila den.

nela22323
autor
6. nov 2023

@maminazosatnika neviem...,v čom je chyba. Ale tak on bol spokojný a mal radosť. Len teraz neviem, či mám čakať že mi povie že ma ma rád...ešte mi to nepovedal. Alebo to muži inak.. možno na to potrebuje ešte čas. Co si myslíš?

nela22323
autor
6. nov 2023

@anonymanonym áno. Vyskúšala. ..nedari sa mi. Neviem prečo... :( ak chceš napíš súkromnú správu

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela22323
autor
7. nov 2023
nela22323
autor
7. nov 2023

@maminazosatnika mesiac sa poznáme. To bolo naše 4x stretnutie

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz