Mám dve deti s dvomi mužmi. Mám šancu byť ešte šťastná?

2. okt 2022

Mam dve deti s dvomi roznymi muzmi,bohuzial ani jeden vztah mi nevysiel,kazdy mi stale rozprava nech si niekoho najdem,ze este mozem byt stastna,ja ale po tom netuzim,netuzim po tom zacinat novy vztah ani niekoho lubit,kazdy mi povie,ze som sprosta,ze mi roky utekaju,ale ved mam deti,pre mna chlap nie je priorita. Aky je vas nazor?

viestta
2. okt 2022

Ze každý nech sa stará o seba a každý nech sa zariadi ako sám uzná za vhodné.

ckocka
2. okt 2022

Na čo je tu náš názor, tebe musí niekto hovoriť čo ti má vyhovovať?

ada_alica
2. okt 2022

Aj do mňa vrtaju zo všetkých strán, ja im na to odpovedám, to nie je ísť kúpiť chlieb do potravín.....tvoj život,tvoje rozhodnutie....tak ako ty cítiš....

sissy27
2. okt 2022

Že tvoje šťastie nezávisí od toho, či máš alebo nemáš chlapa…

deti95060810
2. okt 2022

1. je to vec tvoja súkromná... ako si zariadiš - nikoho do toho nič...
2. je jasné že už na výber veľa toho nemáš... so stúpajúcim vekom a počtom detí klesá výber partnerov...
3. ži si podľa seba, nasilu lásku nehľadaj. ak má prísť - príde aj sama...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
faustinocka
2. okt 2022

Poznám ženu, krora má 4 deti a každé s iným..na prvý pohľad vyzerá byť Ok ale vo vnútri neviem..

h2o2
2. okt 2022

Švagrinej mama má 4 deti a každé s iným 😁.

ropucha6
2. okt 2022

Ked sa na to teraz necitis, kasli na to a aj na reci. Tvoje stastie nezavisi od chlapa. Casom si mozes niekoho najst, ked budes v lepsom rozpolozeni, kopa zien naslo toho praveho az neskor.

marca12
2. okt 2022

Pre teba muz znamena len sploditel deti? Nevravim,ze si mas niekoho najst,ak ti je samej dobre,tak sa vykaslat na to,co hovori okolie. Ale ak si aj niekoho najdes,nerob si s nim deti. Ved nemusis mat od kazdeho chlapa dieta.

janickacrazy
2. okt 2022

ja poznám jednu ženu, tiež mala dve deti s dvomi mužmi a potom si našla úplne super chlapa, ktorý bol neskutočne dobrý, miloval tie jej deti ako svoje vlastné, o vnúčatá sa staral, keby som nevedela, že sú nevlastné, ani neuverím

vakaveronika
2. okt 2022

Každý nech sa stará o seba a ak nikoho nechceš, užívaj si samotu, kamarátov.

vakaveronika
2. okt 2022

@deti95060810 to nie je pravda

dankanka
2. okt 2022

Tak ked si stastna bez chlapa, tak naco ti je chlap? Aj pre deti je lepsie nemat doma cudzich chlapov..radsej nic nesilit, nehladat, nepodriadovat sa..dva vazne vztahy ti nevysli, treba byt opatrna, s detmi 2x tak.

autor
2. okt 2022

@dankanka presne tak neviem co na tom ludia nechapu

babydesire
2. okt 2022

Riad sa svojim srdcom, ostatny co hovoria je nepodstatne..ak mas byt este stastne zadana prijde to, osud neoklames...len si davaj pozor na pripadne dalsie tehu, ak by sa nahodou niekto pritrafil..nevyzera to zodpovedne ... a ak sa citis stastna teraz takto ked si single, resp.ti teraz to takto vyhovuje, nesil to, nemen to nasilu len preto ze niekto hovori

domca1408
3. okt 2022

takto pokiaľ to s deťmi zvládaš sama a cítiš že chlapa nepotrebuješ tak neviem nad čím rozmýšlaš. začať si niekoho hladať len pre to, že okolie na teba tlačí...ked si spokojná a šťastná tato v trojici s deťmi tak potom pohoda.

miamaria
3. okt 2022

Asi mas vo svojom okoli nespravnych ludi, ked ti diktuju ako mas zit a ze ich pohlad na tvoj zivot je spravny, absolutne by som ich neriesila, zariad sa tak, aby si bola ty stastna a spokojna

mamusa123456789
4. okt 2022

Je to na tebe, urob tak ako to vyhovuje najviac tebe, poznám prípad ze si zobral za manželku babu z dvoma deťmi, ktoré mala každé z niekym iným a sú šťastný už roky a poznám prípad ze si zobrala svojho prvého za muža, potom sa rozviedli a už je asi 20 rokov, každému vyhovuje niečo iné, tak sa zariad podľa seba a nie tak ako chcú ostatný, prajem ti veľa šťastia 🍀

lilly16
4. okt 2022

Keď si takto spokojná a chlapa nepotrebuješ..je to predsa tvoj život..niektorí ľudia viac riešia životy iných ako svoj..

senta_sofia
4. okt 2022

Do tretice vsetko dobre. Mozno klise, ale niekedy pridu veci vtedy, ked ich najmenej cakas