Mám 33, nemám priateľa a ani deti. Mám ešte šancu na rodinu?

7. sep 2023

Mam 33 rokov, nemam ani priatela ani dieta, myslite si ze mam este sancu na rodinu?
Alebo proste som vadna?

pribinak
7. sep 2023

Či si vadná to neviem, ale dieťa a rodinu si kľudne mizes založiť aj oo dovŕšení tohto veku

aaaa1111
7. sep 2023

a co ti brani si partnera najst a zalozit s nim rodinu?

anjelicek26
7. sep 2023

Hlavne nerob kompromisy a nenajdi si prveho deb..a, ktory o teba prejavi zaujem... ak ti to psychicky pomoze, chod na kliniku asistovanej reprodukcie, daj si jeden-dva stimulovane cykly, zamraz vajicka, kym su este zdrave a kvalitne a ten tlak, ze musis mat partnera a dieta hned teraz - ten zmizne... kamoska toto spravila a fakt nelutuje, po desat rokoch nasla az toho praveho, rozmrazili vajicka, maju rocne dvojicky... prirodzene to uz nejako nechcelo ist (mala 42 ked rodila)... ale ked ich vidim spolu tak je jasne, ze sa jej oplatilo cakat na neho...

autor
7. sep 2023

@anjelicek26 ❤️

vanilkovazmrzka
7. sep 2023

Mas cas, ale uz ho je naozaj malo (na vlastne deti) - na partnera mas casu do konca zivota, tak ziadnu paniku 🙂

vanilkovazmrzka
7. sep 2023

Beriem spat, @anjelicek26 ti pekne napisala, ja som si neuvedomila, ze uz vlastne mame aj taketo moznosti 🙂

bublinka1426
7. sep 2023

33 je nic. kolko zien rodi ovela neskor ( ano urcite to nie je vyhra) ale radsej mat dieta s normalnym muzom neskor , ako skoro s debilom, a potom ostat slobodna mamicka...

lalilla
7. sep 2023

Ono partnera si mozes najst kludne o rok dva ci desat. Aj zeny co su teraz zadane neznamena ze o par rokov mozu byt v tvojej situacii.
Horsie je to s tym babom, aj to mozes mat v 40tke, len zial v dnesnej dobe jedna vec je si to povedat a druha ci sa podari, hovorim z vlastnej skusenosti zial.
Jedine co ti mozem poradit skus byt vdacna zato co mas, za svoj zivot pracu. Zacni cvicit, cestuj, prihlas sa na daky kurz. Zivot nie je len o laske a detoch, kym na nich budes cakat, zivot ti plynie medzi prstami.
A verim tomu ze na tejto ceste spoznas novych ludi. Drzim palce!

siska53
7. sep 2023

Ano, stale mas este sancu.

lucka_ke
7. sep 2023

a už si mala nejaké vzťahy?

kluska
7. sep 2023

a z kade si? 🙂

petronellla87
7. sep 2023

Nic nie je stratene u mna to prislo v 34😁😉

negymama
8. sep 2023

den po mojich 33 tich narodeninach som bola na prvom rande s mojim muzom /dlhsie sme si pisali/, o rok som uz porodila nasu prvu dcerku a za nou este 3 deti 😉 Je narocne mat velku rodinu v takom veku, ale uz su vsetky deti velke a mne sa to preklopilo do ubudajucej starostlivosti. O rok mi prva maturantka vyleti z domu...

autor
8. sep 2023

@negymama Ďakujem za tvoju spravu, potesila ❤️

galioska
8. sep 2023

nikde nieje napisane ze tu rodinu musis mat😉

annia99
9. sep 2023

Ja mám 37.. a tiež túžim po mužovi, rodine... Som rozvedená a mám 2 deti ... Ale stále viem, že sa dá začať od 0 ;)...