Mám 27 a cítim sa osamelo

16. aug 2024

Ahojte. Cítim sa v tomto svete neskutočne osamelo. Mám 27 rokov, dobrú prácu, rodinu. Pred pár mesiacmi som sa veľmi zaľúbila, vyzeralo to, že z toho niečo bude, no nakoniec to tak necítil. Občas si napíšeme, no odvtedy mám “nepokojnú dušu” stále musím s niekym byť keď som sama, kamošky skoro všetky majú vzťahy a v podstate sa nemám s kým porozprávať, žiadna ma nechápe lebo im všetkym vyšli tie vzťahy hneď.
Skúšala som aj zoznamku, ale mám pocit že nikto nemá zaujem o nejakú pravidelnejšiu komverzaciu, väčšinou im ide o sex alebo očakavajú, že žena im bude písať a volať von.
Mám pocit že nie je na tomto svete človek ktorému by na mne záležalo :( je tu niekto s podobnými pocitmi?

domkakvet
16. aug 2024

Pride to samo, nesmies na to tlacit.

lubossi
16. aug 2024

suhlas. toto som pocuval od vsetkych kamosiek co dovrsili 30 a nemali stabilny vztah a dnes su do jednej stastne vo vztahu :D

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dollyzv
16. aug 2024

Mam podobne pocity,hoci ten “vztah” mam 😂

lubossi
16. aug 2024

@ninka297 suhlasim. ale nakoniec vela vztahov tam zacalo. Je to ale ako hladat ihlu v kope sena. Nie sena. V hnoji. Msrdi to a chces odtial vypadnut a zaberie to vela casu..

lubossi
16. aug 2024

ono totiz cca kolo 30r nabehne druha vlna normalmych ludi, ktorym povodny vztah nevysiel

autor
16. aug 2024

@ninka297 naživo veľmi ťažko. Mám pár kamaratiek s ktorými sa stretavame zvlašť žiadna partia kde by každý zavolal niekoho 🙈 a v kluboch sami opití a ide im o jedno 🤣

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2024

@ninka297 bola som tak na zažitkovej dovolenke a bolo skvelo, len už nie sme v kontakte každy je z inej časti Sllvenska :( tam to bolo perfektné, ale prídem domov a zas som na tom istom

micusa2222
16. aug 2024

prihlás sa na nejaký športový alebo spoločenský krúžok, tam spoznáš dosť ľudí...

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborachors
16. aug 2024

Zoznamke nie su strata casu, ak vies v tom chodit a vies, ako na ludi tam. Ja mam manžela zo zoznamky a je uplne normálny a poznam iks ludi ktorým vzťahy zo zoznamky, vyšli. Asi si introvert a nie si velmi v randiacom móde tak kašli na vzťahy a hľadaj si kamarátov partiu. Preco hned si zavesiť na krk vztah.

sfinks
16. aug 2024

napis sukromnu spravu, popiseme ;)

sfinks
16. aug 2024

@dollyzv hmmm tak to bude paradny "vztah"

sfinks
16. aug 2024

@ninka297 zoznamky nei su strata casu, len musis dat sancu ludom a moznoze dat sancu prave tym co nezacnu najlepsie s komunikacio ua neodbit s tebo usa mi pise odzacitku zle teba nechem lebo vacsinou ti najhorsi maju vsetko pripravene dokonale ..

naneta258
16. aug 2024

@ninka297 začať tráviť čas osamote, chodiť do posilky, rôzne športové aktivity robiť, pri ktorých spoznáš nových ludi a časom možno aj partnera a ak nie, tak aspoň nové kontakty 🙂

gerber58
17. aug 2024

Nájdi si ľudí, ktorí ťa aj pochopia. Hentie nie sú prave priateľky. Bude to trvať dlho, ale aj tak sa to musíš postupne naučiť.