Mám 24 a ľudia ma nemajú radi

16. máj 2024

Ahojte,teraz keď mám 24 rokov zisťujem postupne že ľudia ma nikdy v živote nemali radi,pritom niesom arogantná,pomôžem keď treba ,nepovysujem sa nad nikým,no aj tak kamarátky nemám ,každého koho som spoznala fungoval tak ,že von išli ale stále som ich musela zavolať ja ,nechápem mám spolužiačky,ktoré majú kopu kamaratiek ,rozmýšľam že možno môj problém je že sa častejsie sťažujem na veci v mojom živote ale ani to nie je intenzívne ,prečo si myslíte že niekoho ľudia majú radi ,vyhľadávajú jeho spoločnosť a niektorí nemajú nikdy kamarátov? Môže to byť aj tým že napr.moja mama nikdy nemala rada návštevy ? A stále keď k nám niekto chcel prísť tak mi prišla nahnevaná,aj keď to nedávala najavo a tak

amonet
16. máj 2024

to ako sa ludia s tebou citia je proste rozhodujuce. ak mas pocit ze ta nik nema rad tak zapracuj na sebe, svojej povahe, sebalaske. idealne aj s odbornikom

zuzidr
16. máj 2024

záleží od povahy, či si priateľská, či vieš komunikovať o bežných veciach, či sa zaujímaš aj o druhých alebo rozprávaš len o sebe a svojich problémoch...humor je dosť podstatná vec, hlavne sú ľudia čo sa ich dotýkajú dvojzmyslené reči prípadne nechápu humor alebo sarkazmus ...ťažko povedať ked ťa nepoznáme....ale skús pracovať na svojich chybách ked si nejaké uvedomuješ, prípadne sa kľudne spýtaj rodiny či je niečo čo by na tebe zmenili...držím palce

henriettak
16. máj 2024

možno ak nie si dostatočne spoločenská a zábavná tak s tebou nechcú tráviť čas, nemusia ťa však hneď nemať radi.

purple_wolf
16. máj 2024

ludia nie su povinny ta mat radi alebo ta niekam volat... mozno sa len motas okolo ludi s ktorymi nemas nic spolocne a tym padom nemaju ani potrebu ta nikam volat... to ze sa stazujes - no boze kazdy sa obcas stazuje ale uvedom si ze kazdy ma svoje problemy a nemusis ich vytahovat na svetlo bozie zakazdym ked si s niekym a mozno sa stazujes az privelmi a ani si to neuvomujes.... nikto vo svojom okoli neznesie dlhodobo negativnu osobu... najdi si novy konicek/kurz/kruzok kde budes obklopena ludmi a ktorymi budes mat nieco spolocne a necesaj im na nos svoje problemy - na to je psycholog a denniky

natiblaskova
16. máj 2024

Nebuď tak negatívna a nastav sa pozitívne a ja mám 2 kamarátky a vystačím si 😉

alexanderkovacs
16. máj 2024

Priatelov/priatela bud mas od detstva alebo sa najdete . Podla mna ozajstneho priatela je tazsie ako najst partnera . Kedze od detsva nemas , tak ti ostalo len cakat ze natrafis. Pride samo , ale musite mat daco spolocne. Dajaky spolocny konicek je minimum.