Mám 23 a stále som nepobozkaná

29. jún 2024

Dobrý večer, potrebujem radu....Mam 23 aa stále som panna a nikdy som sa nebozkavala...Nie nieje to tým ze by som nechcela alebo tým že by ma muži nechceli....ide o to ze som mala a aj mam stále prísnych rodičov ktorý má držali na krátko a svoj čas so trávila len školou a momentálne prácou.
Lenže už 4 mesiace poznám muža z práce ktorý sa mi páči aj ja jemu...mame k sebe veľmi blízko, ale vždy keď ma chce pobozkať alebo ma začne bozkávať tak mu to neviem opätovat alebo sa odtiahnem.....chcem to veľmi lenže vždy sa zahanbim, zlaknem a stopnem..bojím sa že by to spoznal ze je to prvá pusa, že by som v tom nebola dobra, že by sa mu to nepáčilo....prosím o radu ako sa mam zbaviť tohto stresu a hanby?

dzulli1980
29. jún 2024

Porozprávaj sa s ním o tom, povedz mu to ... ak je to debil, cúvne, ak je to muž, ktorému na Tebe záleží, bude sa snažiť "zaučiť" Ťa čo najlepšie ... veď je to úžasné v dnešnej dobe tak čisté 23-ročné dievča, za mňa 👍

vanilkovazmrzka
29. jún 2024

Vzdy je prva pusa s novym clovekom prva pusa ;) nemusis mu to vesat na nos, ak velmi nechces. Clovek sa mohol za zivot bozkavat s 50 ludmi a aj tak s tym 51. moze byt ten prvy bozk pekne na hovno 😃 a tiez to nie je prave raketova veda, proste skus, nemas sa coho bat.

lejlalll
29. jún 2024

Podľa mňa to je na pochvalu málo kedy sa dá stretnúť s takou ženou akou si ty<3 povedz mu to a vysvetli mu situáciu. Myslím si že ak sa mu naozaj páčiš pochopí to. Ak nie aspoň budeš vedieť že nieje správny muž pre teba. Treba si to vykomunikovať aby si nemyslel že je nejaká chyba v ňom. Samozrejem chyba nieje ani v tebe. Porozprávajte sa . Moji rodičia sú v tomto tiež prísny ale keď spoznali mojho partnera trochu povolili. Musíš sa porozpravať s ním poprípade aj s rodičmi. Ak náhodou aj tak trochu neustúpia nenechaj si to nimi pokaziť. Po prvé to je vždy najkrajšie 🙂 veľa šťastia

pribinak
29. jún 2024

Skús psychoterapiu.

Ja poznám prípad, že žena mala tiež veľmi prísnu výchovu a bola pod takým tlakom, že nebola schopná fyzickej aktivity tak ako aj ty
Že tá to proste blokuje.

janie7
29. jún 2024

Ahoj, ja som tiež stretla prvú lásku dosť neskoro v porovnaní s mojimi rovesníčkami, nepovedala som mu o tom, zobral aktivitu do svojich rúk a bolo to s ním krásne a presne ako spomínajú dievčatá vyššie, ak o teba stojí, “nezľakne” sa. Držím päste🤞🏻

bolarazjedna
29. jún 2024

Ja som mala prvého priateľa, prvý bozk, prvé držanie za ruku, prvý sex v 23rokoch, dokonca prvé rande keď som mala 22 rokov. Taktiež presná mama + štúdium. Chcem ta povzbudiť, priateľovi to vôbec nevadilo, bol veľmi nežný a rad ma učil nové veci a vôbec mu to nevadilo. Bud k nemu úprimná, povedz o svojich obavách úprimne.
Dnes mám 34, 5 rokov som vydatá a máme 2 krásne deti.

mumi9
29. jún 2024

Určite mu to povedz tak, ako to cítiš… ak je normálny, budeš ho tým priťahovať ešte 100x viac 😊 to garantujem

really8
30. jún 2024

Vypite si.
Inak ako pisu baby. Kazdy sa bozkava inak. Takze sa musite zladit bez ohladu na to ci si sa bozkavala raz alebo 50x

lintu
30. jún 2024

Neviem, čo je to za človeka, ale to že sa od neho neustále bez vysvetlenia odťahuješ, pôsobí asi horšie, ako keby naňho vytiahneš pravdu. Otvorenosť tie stresové situácie neraz krásne zjemňuje. To, s čím si nevieš poradiť ty, môže byť pre druhého hračka, s ktorou ti rád pomôže.

miadi
30. jún 2024

Normalne mu to Povedz tak ako si to tu napisala. Nemusis byt hrda ze si rarita ani sa za to citit trapne. Je to uplne jedno . Je jedno ze nemas skusenost a bolo by to rovnako jedno Keby si bola majsterka sveta v bozkavani. Moc nad tym nerozmyslaj ci ty robis nieco dobre a tak Aby bol on spokojny, uvolni sa a Hlavne nech je to prijemne pre teba ,Nikdy nevies on Mozno pobozkal 10 bab a stale pri tom slinta ako Labrador. Alebo jazyk tlaci do krka alebo okusuje pery.. alebo ta pobozka tak ze sa cela roztopis a budu sa ti triast kolena a budes chciet viac a viac . Nech to bude akekolvek kym neskusis nezistis, A rodicov si vyhod z hlavy si dospela mozes sa bozkavat kolko chces .a ked mu toto vysvetlis Tak si aspon domysli co vsetko je pre teba Nova skusenost a nemusis mu viac vysvetlovat. Takto to odtahovanie sa moze chapat po svojom, ze sa ti az tak nepaci. ., este bude rad ked mu to vysvetlis .

mantilka
30. jún 2024

Povedz mu to, aby sinemyslel, že sa odtahujes lebo ho odmietas. Keď mu to povies...bude po prvej puse. 🤗. Neboj sa, nie je to žiadna veda. Každý sa ináč bozkáva.

egonsk
30. jún 2024

ver mi, ze chlap tiez nema rad, ked sa nanho vrhne ucvachtany bozk hned na poprve a jazykom mu baba prebehne mandle aj zuby napocita. Takze uplne kludne a uvolnene sa oddaj svojim pocitom a uvidis kam sa posuniete. Este nemusis mu vesat na nos, ze bude potrebovat trpezlivost pred prvou sulozou, lebo to je este daleka buducnost, kedze ste len na pociatku a on ak neni bulo, tak si to vsimne a nebude na teba urychlene tlacit.

januska12323
30. jún 2024

Príliš to riešiš, je to len pusa. Uvoľni sa a užívaj si to.

autor
30. jún 2024

Ďakujem Vám všetkým za rady, on je chápavý viem že by to pochopil, skúsim sa s ním porozprávať, aj keď viem že to bude pre mňa ťažké

lintu
30. jún 2024

Hej, najtazsie je vzdy urobit ten prvy krok. Nasledne si pravdepodobne budes tukat po hlave, preco si taku somarinu vlastne neurobila uz davno 😁
Vela stastia pri prekonavani samej seba a nech to dobre dopadne 🙃

karolinakr
30. jún 2024

nemusíš do podrobnosti, ale naznač, že ešte si s nikym nič neskúšala, preto si nervozna, toto ked bude počuť, hned sa bude vedieť zariadiť

drago12587
1. júl 2024

Muži miluju panny, určite bude respektovat a važit si, že je prvy.. dnes je to velka rarita a klobuk dole.. hadam sa nespustiš do " hoe fazy" ...