Mám 20 rokov a zlomené srdce

13. aug 2024

Mám 20 rokov a po 3 rokoch zlomené srdce, mali ste strach že si už nikdy nikho nenájdete že ostanete samy ? A našli ste a boli ste nakoniec radi že sa to stalo ?

januska12323
13. aug 2024

Máš len 20 nie 80 ešte tých frajerov bude. Poplač si a život ide ďalej.

sisska96
13. aug 2024

Más iba 20. Nevyplakavaj. Svet sa nezruti

lindous
13. aug 2024

Predpokladám, že prvá veľká láska, 3 roky nie sú málo, zlomené srdiečko je normálne... poplač si, vybehni von s kamoškami, zabav nejak myseľ, venuj sa sebe.... a keď príde čas, určite niekoho stretneš, si mladučká, máš celý život pred sebou, niekto v tvojom veku ešte vážny vzťah ani nemal, niekto sa rozvedie po 25 rokoch a nájde si nový vzťah, neviem prečo by si mala mať obavy.. každý rozchod bolí, ale keby som zostala vo vzťahoch, ktoré skončili, nebola by som so súčasným partnerom, takže áno, v konečnom dôsledku som za každý rozchod rada

nikol789
13. aug 2024

Ja som to tak mala, prvá školská laska, trvala rok a pól, myslela som si že sa mi svet zrúti keď sme sa rozišli..pár mesiacov po rozchode som stretla už teraz muža, muža mojich deti❤️🙏🏻

brrunetkaa
13. aug 2024

Jasne. Tiež som po prvej láske myslela, že už nikdy nič podobne nezažijem. Prišla VŠ a aká som bola rada, že som slobodná 😀 neboj nič. Všetko je tak, ako ma byť

54tinka54
13. aug 2024

Jasne 🙂 tiež som mala cca v tvojom veku zlomené srdce po viacročnom vzťahu a myslela som si že si už nikdy nikoho nenájdem a nedokážem nikoho ďalšieho milovať.
Po roku od rozchodu som stretla teraz už môjho manžela 🙂
Aj keď máš pocit že sa ti zrútil svet a už nikdy nebude dobre, ver že bude 🙂 vlastná skúsenosť.
Si ešte mladučká, toľko možností čo ti život ponúkne máš ešte len pred sebou.. hlavu hore 🙂

autor
13. aug 2024

Bol to môj crush, ešte som nemala priateľa

thirstymonk
13. aug 2024

Kamo, ja som mal zlomene srdce v 16. V 18 som mal znova frajerku, s ktorou to stalo za uplnu prasačiu prdel. Vtedy som si povedal, že budem forever alone a že proste kašlem na ženy... V dvadsiatke som sa "stretol" s manželkou. Vtedy, keď som to už vzdal, ani som to nečakal, ani nevyhľadával, ani nič. Proste sa "zjavila". Pritom čudo bolo v tom, že sme sa poznali od škôlky a naši rodičia ešte skôr, ako sme sa narodili. Len sme sa proste prvých 20 rokov života neznášali :D

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
13. aug 2024

Tak do budúcna aspoň budeš vedieť, že ak sa chalpovi budeš naozaj páčiť a bude to mať budúcnosť, nebude ťa naťahovať 3 roky...

tiika
13. aug 2024

Čo znamena crush?

autor
13. aug 2024

Aj keď úprimne neviem či je už koniec

lenka1993
13. aug 2024

@tiika sme dve ktoré nevedia 😀

tetapetra
13. aug 2024

Dobre bude

autor
13. aug 2024

@tetapetra Dúfam, ďakujem za podporu 🙏

nika3136
13. aug 2024

Na prvu lasku sa nezabuda 🙂 mala som takto jedneho "vysmivaneho" dlhe roky, dal mi prvu pusu a dlhe roky sme sa stretavali, dokonca s nim bolo vsetko prvykrat. Ale on ma asi realne nikdy nechcel na vztah a skoncilo sa to asi po 4-5r. Potom prisla prva velka laska v podobne realneho vztahu ktory trval rok. Ani na tuto lasku v zivote nezabudnem 🙂 ale na svete je chlapov ako maku a bola by to velka nahoda, ak by si svoju jedinu spriaznenu dusu mala z celeho sveta priamo pri sebe, vo vasom meste a spoznas ho ako 19-20r, potom uz budes navzdy sama 😄 dnes mam este krajsieho a este pre mna lepsieho, neboj

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. aug 2024

@nika3136 Ďakujem veľmi pekne, len si lámem hlavu s tým že kde ho stretnem, či si myslíte že keď máte niekoho spoznať tak ho spoznáte?

tiika
14. aug 2024

@lenka1993 už som vygooglila, je to platonická láska

majkat12
14. aug 2024

pravdaže, také pocity sú bežné.. tiež sme boli mladé 🤭 ja som si tiež nahovárala niečo podobné a prišiel ďalší vzťah.. a bolo to neporovnateľne lepšie 🤷🏼‍♀️ a to som si myslela, že to naj už mám za sebou.. lenže začali sa mi oči otvárať a začala som si uvedomovať, že to bolo presne naopak 😅 človek nechce porovnávať, ale ... a aj to skončilo, po 5 rokoch, 2 mesiace pred svadbou.. a na veľké prekvapenie všetkých (aj mňa), som to zobrala ako fakt a otriasla sa.. jasné, revala som ako malá, ale rešpektovala jeho rozhodnutie.. aspoň som si myslela.. dlho som ho držala v hlave, nikoho si k sebe nepustila a ponúk bolo.. až som si raz po rozhovore s kamarátom povedala, že to ešte skúsim.. ozvala som sa mu a chcela sa stretnúť.. len sa porozprávať a uzavrieť si to.. a on aj hej a potom sa začal vykrúcať, že nemá čas.. tak som to stopla a pustila ho z hlavy.. už naozaj.. pár mesiacov na to som našla skvelého chlapa, do roka sme sa zasnúbili, do roka a pol od stretnutia mali svadbu a teraz máme 2 deti 🥰 a som šťastná, že to všetko dopadlo ako dopadlo.. takže áno, ešte niekoho stretneš 😉 a všetko zlé je tak trochu aj na to, aby si sa niečo naučila.. tak buď tomu otvorená ☺️
a môj názor, keď je raz koniec, je koniec.. nevracaj sa späť
a spoznať ho spoznáš, nemusíš si vôbec lámať hlavu nad tým, že kde 😉 daj si čas, vyplač sa z toho, uzavri si to.. kdesi som počula, že "vyliečiť sa" zo vzťahu trvá polovicu času, ktorý vzťah trval.. 🤷🏼‍♀️

gerber58
14. aug 2024

Este kopu zabiakov pobozkas, dokým nájdeš svojho vyvoleneho...už si ani pomaly nespomenies na tohoto

autor
14. aug 2024

Ďakujem všetkým a ako je možné že sa nájde vždy krajší a lepší ako ten čo vám zlomil srdce ?

autor
14. aug 2024

@majkat12 Tak za rok a 7 mesiacov budem v pohode 🤣 snáď

majkat12
14. aug 2024

zmeníš sa ty aj tvoje priority, názory.. tak sa to asi stane 🤭

peknyvladko
14. aug 2024

@lenka1993 ze spolu nechodili, len bola donho buchnuta. On o nej ani nemusi vediet ze existuje. Po slovensky - platonicka laska

54tinka54
14. aug 2024

Autorka vieš ako je možné že sa stále nájde krajší a lepší? Veľmi jednoducho - ten, ktorý ti zlomil srdce nebol ten pravý.. a keď príde ten pravý, vtedy to aj ty tak zhodnotíš

autor
14. aug 2024

@peknyvladko Bohužiaľ vedel

peknyvladko
14. aug 2024

A kde bol problem?

rorino
14. aug 2024

@lenka1993 tri,aj keď viem,ale neznášam tieto zámeny,veď slovenčina je krásna a má veľa výrazov,neviem prečo všade všetci musia pchať tu angličtinu 🤦😂