Mám 20 a nikdy som s nikým nechodila

24. jan 2024

Ahojte, trápi ma už dosť dlhú dobu to,že mám 20 rokov a nikdy som so žiadnym chlapcom nechodila dokonca som sa ani s nikým nebozkávala ani nevyspala. Cítim sa veľmi pozadu oproti ostatným dievčatám,pretože väčšina to už má za sebou. Ja tiež túžim po láske a tiež by som si niekedy chcela niekoho nájsť a byť s niekym. Problém je ale v tom,že sa mi nikto nepáči, veľmi dlho sa mi už nikto nepáčil. Vlastne ani neviem úprimne aký je to už pocit keď sa vám niekto páči alebo keď ste do niekoho zamilovaný. Dokonca nemám ani nejaký typ muža aký by sa mi páčil. Rozmýšľala som už aj nad tým,či nie som na ženy ale vždycky moje fantázie boli len s mužmi a nikdy nie so ženami.
Ďalšia vec je tá,že sa bojím zoznamovať s niekym a keď počujem slovo “rande” tak ma chytá úzkosť. Mám pocit,že som úplne stratená,že ani randeniu nerozumiem…preto mám veľa krát pocit,že zostanem celý život sama. A pritom ja by som tak veľmi chcela niekoho mať rada…po tej romantickej stránke…len si myslím,že somnou nebude asi niečo v poriadku 😔

blondinka95
24. jan 2024

Moja sesternica mala snáď 26 keď si našla prvého frajera úplne a nič nezmeskala. Sústredila sa na školu a myslím že je šťastná. Sú spolu asi 5 rokov a kúpili práve byť. Nič ti neujde

yoxinka
24. jan 2024

Keď ťa to upokojí, ja som mala skoro 24, keď som si našla prvého frajera a sex som mala prvýkrát 25 ročná. Ten prvý frajer je mojím manželom 14 rokov, máme tri deti a sme spolu veľmi šťastní.

kacena4
24. jan 2024

ahojko neboj sa si normalna, avsak mozno introvert, ktory nepotrebuje byt stredobodom pozornosti a nefandis povrchnym vztahom. ja som mala prvy a jediny vztah az v 24r. a deti maju po 20 a detto. neboj nic ti neutecie, budem mat 50r takze mne nic neutieklo... drzim palceky, ze si drzis hodnotovy rebricek a vazis si sama seba

rosavia
24. jan 2024

Je to v pohode. Vsetci sme ini a partnerov si ludia mozu najst v roznom veku. To len media nam neustale podsuvaju, ze mame mat million skusenosti v nejakom veku. A urcite su aj velmi skusene 15-ky, ale to tiez nie je prave idealne.

egonsk
24. jan 2024

casu mas este dost, nemusis lutovat. Mal som frajerku, ktorej som bol jej prvy a mala 27, nic nezmeskala a bol to jeden z najlepsich vztahov co som v zivote zazil. Je to podstatne lepsie, ked su ludia vyzrely na vztah a nie ked hopsaju zo vztahu do vztahu a z postele do postele... potom maju 30-40 a uz ich nic nebavi a su deprimovany a tak.

libertz
24. jan 2024

tak dovody preco to tak je mas jasne, to mas dost dobru vyhodu ze si to uvedomujes uz v tomto veku. Pamatam si ked som mal 20 a tiez som sa nadtym takto zamyslal... ale teda u mna rozhodne nebol dovod ze sa mi nikdo nepacil. Ked ale mas hentak problem so zoznamovanim celkovo tak tu mas zase vyhodu ze si neni chalan, kedze ten musi iniciovat...

vkatush
24. jan 2024

Prvý frajer na 23, už je manželom, sme spolu 5 rokov, máme syna a som vďačná (a on ešte viac), že som sa neťahala ani nek*urvila hore dole.

Včera sme sa akurát bavili, že veľa jeho kolegov si našlo baby okolo 25-28, niektoré tiež ešte panny a vôbec im to nevadilo. Aj ja poznám také dievčatá. Jasné, každá má niekedy takú myšlienku, či bude sama, či to nie je neskoro.
Nie, nebude a nie, nie je. Len sa netreba zavrieť doma a čakať, že ťa princ ráno zobudí bozkom 😂 (poznám aj také).

medda_beda
24. jan 2024

Veď to je práveže úžasné 😊.
Buď rada, že máš takú povahu.Každý máme inú životnú cestu.Ty možno stretneš toho pravého hneď.

autor
24. jan 2024

@medda_beda nie som vôbec rada,že mám takú povahu 🙁 nie je na tom nič príjemné pre mňa sa s niekym zoznamovať a dovoliť niekomu aby ma spoznal a pod….je toho veľa 🙁

medda_beda
24. jan 2024

A bola by si radšej keby ti to nevadilo a zblbli by ťa rozpravkári? Ver mi, že nie.
To nevadí, že sa ti nikto nepáči aj moja sestra bude mať 20 a je na tom rovnako.
Budeš výnimočná.Zatiaľ si užívaj to, že si sama.
Láska nie je len pekná, ale aj zložitá.Ver mi, sklamanie je horšie ako to čo teraz cítiš.
Možno ťa tvoje podvedomie ochraňuje pred ľuďmi ktorí by ti ublížili.

autor
24. jan 2024

@medda_beda môže byť😊

bolarazjedna
24. jan 2024

Akoby som písala tvoje riadky ja.... Každá jedna veta sedí na moje 20rocne ja....
Prvé rande som mala v 22rokoch (ani to nevyšlo) , prve držanie sa za ruku, bozk, sex a chodenie spolu v 23rokoch....prvy rozchod ako 24 ročná, následne som bola ďalšie 2 roky single, aj keď nejaké sympatie tam boli s viacerými, ale nič z toho.... Tiež nemám typ muža, ktorý by sa mi páčil, tiež mi prišli, že som moc náročná a nikto mi nevyhovuje....
Manžela som spoznala, keď som mala 26,5....je úplne iný, než kedykoľvek som si niekoho predstavovala.... A je pre mňa ten najlepší manžel ☺️ (aj keď samozrejme nezhody sú, hlavne odkedy máme dieta). Mam 33 rokov, 1,5 ročného krásneho syna, o mesiac a pol ma čaká druhý pôrod, tento rok oslávime 5.vyrocie svadby...

Spätne nemám pocit, že by som niečo vymeškala, aj keď v tých 20tych rokoch som tiež bola zúfalá, že ja nikdy nikoho nenájdem a nikto ma nebude chcieť...

autor
24. jan 2024

@bolarazjedna som rada,že nie som jediná ktorá sa takto cíti/la😊 ja sa ani nie toho bojím,že by ma nikto nechcel (akože nechcem aby to znelo tak,že si nejako veľmi fandím alebo že som nejaká nádhera) ja len súdim podla toho,že viacerí by aj mali o mňa záujem. Ale ten pocit,že čo ak zostanem celý život sama ma desí a následne aj tie myšlienky,že určite zostanem sama a potom aj otázky typu “a čo ak ani nikoho v skutočnosti nechcem?” noo akože som zo seba taká smutná…zároveň niekedy mám aj pocit,že sa cítim stále nepripravená alebo som možno len naozaj nikoho nenašla 😕

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirro
24. jan 2024

Všetko bude. Máš 20rokov,mladunká si a skutočne nemáš kam ponáhľať.

yoxinka
25. jan 2024

Veľmi nad tým rozmýšľaš a úplne zbytočne to analyzuješ. Ja som sa venovala škole, kamošom, chodili sme po výletoch, užívali si život a a na jednom takom výlete som stretla svojho chlapa. Ja som človek s veľmi výraznou introvernou črtou, v mladosti som mala obrovské problémy so sebavedomím ani som nebola nejako ohurujúco krásna, ani som sa nejako špica neobliekala, ja som bola vždy taký športovejší typ, môda mi moc nehovorí doteraz, nemaľovala som sa ani sa nemaľujem stále. Frajera som si nejako zámerne nehľadala, ale keď to prišlo, tak som vedela, že toto je ono, bez nejakých mega skúseností pred tým. Podľa mňa by si mala prestať to riešiť a proste žiť.