Mám 17 rokov a zaľúbila som sa do 27 ročného

klaklaviristka
11. júl 2020

Dobrý deň,
Mám 17 rokov a pred 9 mesiacmi som sa spoznala s chlapcom,ktorý je o desať rokov odo mňa starší (má 27)
Dosť často sme sa stretavali, ale keď bola korona a on mal štátnice na VŠ, sme takmer neboli v kontakte.
Po dlhom čase sme si opäť začali písať a ja k nemu začínam niečo cítiť.
Som do neho zaľúbená, asi aj preto,že on je také veľké decko. Ma niekto z Vás skúsenosti s takýmto vzťahom ?

simuskaaa123
11. júl 2020

Ja to mam podobne.. Keď som mala 17 mam to neklapalo, každý šiel svojou cestou.. A teraz mám 21,on 32 a sme šťastní.. Až na to, že som bola slobodná mama no... Ale prijal aj moju malú a klape to

kiara3
11. júl 2020

@klaklaviristka No niečo podobné som zažila aj ja...Teraz som vydatá za toho muža a mame dve deti a sme spolu uz 16rokov😁Ja mam teraz 34 a muž ma 44😁A stale veľké decko

semila001
11. júl 2020

Na veku nezaleži moj muž je o 10 rokou starsi hlavne ked sa dvaja miluju na co riesit niaky vek

yipsylonka9742
11. júl 2020

On je velke decko a ty este vacsie..

macekovam
11. júl 2020

@klaklaviristka ked je teraz decko... a vyhovuje ti to.. ok.. mas 17,, ale ty casom dospejes.. zmudries .. osobnostne sa niekam posunies.. a on mozno stale zostane tym velkym deckom.. kasli nanho.. rokov ma dost a kedze je bez baby tak asi ho ziadna nechcela🙂 najdi si rovesnika..

yipsylonka9742
11. júl 2020

@macekovam tato sa tu zabava, alebo je taka blba, ze "nezmudrie" nikdy..

blondtana
13. júl 2020

@klaklaviristka Osobne takú skúsenosť nemám, ale mala som kolegyňu, ktorá mala 50 rokov a podvádzala muža, lebo on už "nevládal". Jej dcéra si našla tiež o 10 rokov staršieho a dohovárala jej, že ten vekový rozdiel pocíti, keď budú starší, keď ona bude ešte pri sile, bude mať energiu na chodenie von (lebo už deti odrastené) a on už bude unavený, nie zrovna fit a bude chcieť už len posedávať doma 😉

petulda333
13. júl 2020

Aj ja som to tak mala. Ja 17 a on 26. Prve zalubenie. Stretavali sme sa, volali si, pisali. Boze my sme spolu sokazali volat aj 3h a doteraz neviem o com 😁 bolo to pekne az kym som ho raz nestretla v meste s inou. Ja mlada a neskusena, som ostala zarazena, nezmohla som sa na nic. Akurat som domov bezala s placom. A vecer mi napisal vetu- co to malo znamenat? A ja ze co? A on mi napisal, ze som sa nepozdravila 🙉 ako uplny debil a este zomna urobil kravu. Jedno stastie, ze som s nim nic viac nemala. Nestal zato
@macekovam ale nevies co tym velkym deckom mysli. Moj je super chlap, stara sa o rodinu ale paci sa mi, ze je v nom aj kus dietata. Aspon sa s detmi vie poriadne odviazat a vyblaznit

zuzanka.zuzu
13. júl 2020

@klaklaviristka uži si všetko príjemné (teraz nemyslím len sex, ale ozaj taký ten prvý vážnejší vzťah) no nefixuj sa naňho... pretože je rozdiel 17+27r a 25+35r 🙂 10 rokov je v pohode, ale nie v 17tich na celý život. tento nebude posledný.

casavina
13. júl 2020

@klaklaviristka Ahoj...2 týždne pred 18kou som sa dala dokopy s mojím o 17 rokov starším mužom...randili sme 10 rokov a v septembri bude 8 rokov čo sme manželia... najúžasnejší chlap na svete 😃

nairia
13. júl 2020

jo, ja som v 17tich tiez bola buchnuta takto... "tahali" sme to asi 4 roky... bolo to pekne, mile az som zistila, ze ked sme neboli spolu, tak pretahoval vsetko, co pred nim neuslo na strom... nehovorim, ze to musi byt tvoj pripad, no predsalen ma 10 rokov naskok v zivote a skusenostiach... vztah to bol vsak poucny, len to vytrhnutie zo sladkej naivity romantickej dost bolelo.

25daniela
13. júl 2020

Tak nejako?