Mali ste veľmi zlomené srdce?

danica1992
6. aug 2021

Ahojte, Viem, ze urcite skoro kazdy z Vas zazil zlomene srdce. Mozno potrebujem len podporu, nejaky pribeh alebo sa len vypisat. Mam 29 rokov a velmi som sa zamilovala, asi prvykrat v zivote som z toho mala uplne uzasny pocit od zaciatku, dany muz vyzeral dokonalo nielen na vonok ale aj spravanim sa. Vyzeral, ze ma naozaj chce, ze to so mnou mysli vazne.Spraval sa ku mne nadherne A ja som sa naivne zamilovala, hned od zaciatku. Spraval sa akoby mi zniesol aj modre z neba, mal reci o buducnosti a tak dalej. V tom o 2,5 mesiaca prisiel zlom, ukoncil to vpodstate len tak, a zacal chodit s inou..

Vazne to nechapem a Vazne neviem ako sa s tym vysporiadat. Viem, trvalo to kratko, ale zamilovala som sa velmi a odvtedy placem kazdy den. A ked neplacem som smutna. Nedokazem to pochopit, hovorim si, ze takeho muza uz nenajedm, hadzem vinu na seba aj ked neviem , co som urobila. Je mi z toho strasne zle. Bojim sa doverovat muzom znovu.

Kedy to prejde? Budem opat stastna? Nevidim svetlo na konci tunela

deti95060810
6. aug 2021

samozrejme že som si tým aj ja prešla.... a nie raz...😉
keď si na to po istom čase spomeniem nechápem ako som mohla byť taká hlúpa - o dotyčných "pánov dokonalých" by som neoprela ani bicykel....
Neviem ako si dlho takto sklamaná, ale o pár týždňov to bude isto lepšie a o rok si na svojho princa ani nespomenieš... držím palce...

kittykat22
6. aug 2021

@danica1992 bolo by dobre, keby si takeho muza uz nenasla. Pretoze ten o ktorom pises, za nic nestal. To co hovoril bude podla mna pravda - a je mozne ze ta skutocne zboznoval. Len problem je, ze o 2.5 mesiaca zbozuje zase inu. S nim by bol zivot peklo. Najlepsi liek na zlomene srdce - aspon u mna je novy vztah. Si mlada, single - nie je na co cakat. A ked ti bude hrozne, tak si povedz, ze nie je jediny muz na svete a ty si zasluzis aby ta mal niekto rad. Moc ma mrzi, ze ti to nedopadlo. Vybehli s kamaratkami vonku, za zabavou, na party. Uzi si leto kym to ide. Tvoj ex seriozne nestoji za to, aby si bola nestastna. Je to pako.

merrysa
6. aug 2021

@danica1992 ano, bola som na tom dost zle, ale prerusila som s nim vsetky vazby, zacala som sa venovať sebe, svojim konickom, proste som zacala mat rada život sama so sebou.. A ked som bola takato spokojná, stretla som toho pravého, s ktorym uz mame doma pol rocneho zbojnika 🙂 ale teda trvalo to mesiace... Prejde to, uvidis

paradise34
6. aug 2021

Muz, ktory toto urobi, nie je pre teba vhodny a dost dobry. Co mi pomohlo, ked som bola nestastne zalubena? Venovat sa tomu, co mam rada, byt s priatelmi a cas. Plus vseobecne, ked mi je zle- objimem rukami samu seba. Na zaciatku je to cudne a trapne ale velmi to pomaha. Tiez velmi odoporucam film-Az tak moc te nezere. Vyborne su tam ukazane rozne typy akoze vztahov, kde jeden ma rad viac ako druhy. Uvidela som tam niektore svoje vztahy, i vztahy kamaratok nestastne zalubenych.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paskolinka
6. aug 2021

no, asi viem co prezivas a nezavidim. mala som to velmi podobne, akurat som nemala 29 ale o par rokov menej vtedy. nevedela som si s tym rady a ja blba som s nim este aj udrziavala kontakt (odporucam toto nerobit). ini chlapi ma nazaujimali, stale som myslela len na neho... velmi pomalicky som sa spamatavala, mozno aj dva roky. ale teraz spatne z odstupom rokov to nechapem a skor si spomeniem na staru platonicku lasku zo zakladky ako na neho 😉 drzim palce, odporucam tohto vymazat zo zivota a nebranit sa novemu vztahu, nech to mas cim skor za sebou.

marca12
6. aug 2021

@danica1992 najdes a este lepsieho. Kazda sme mali zlomene srdce,cas vsetko zahoji. Este je to cerstve,ale neboj casom sa este budes smiat ako si za takym mohla plakat.
@viestta netreba podcenovat problemy inych. Kazdy ma v danej chvili problem,ktory poklada za vazny. Aj vedecky je dokazane,ze zlomene srdce sa vyrovna bolesti zo smrti.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebellefleur
6. aug 2021

@danica1992 - mala som 22 (teraz 36) a 2,5 r vzťah, ktorý bol viacmenej ideálny. Ideálny bol však len do momentu, pokým mi nezistili neliecitelne ochorie. V tom momente, som už pre "budúcich svokrovcov", silne veriacich nebola ideálna partnerka pre ich syna, ale niekto, pri kom by celý život trpel. Dva dni po tom, čo som mu oznámila, čo mi je, sa so mnou rozišiel. Pri rozchode reval ako malé decko a keď zo seba vyhapkal, že sa rozchadza, sa rovno šiel vygrcat na záchod. Doteraz mam ten rozchod pred očami. Dalsie dva roky mi trvalo, kým som sa vedela nadýchnuť bez toho aby som nemala pocit, že ma roztrhne od bolesti. Vtedy som sa zaprisahala, že nie jemu, nie jeho rodičom, ale sama sebe dokážem ako sa k.revsky mýlili. Prešlo odvtedy 14 rokov.. Ja som na tom zdravotne tak, že kto nevie, že mi niečo je, nikdy by nepovedal, že nie som plne zdravá a mam dvoch krásnych zdravých synov. A bývalý? Vzal si vysokoperspektivnu zdravú babu.. Už nie sú spolu, nasla si iného (mame spoločných známych, takze info sa ku mne dostali), má síce super job, ale 40tka na krku, je bez ženy a deti nemá žiadne.. Hlavu hore, všetka bolesť časom prejde a keď to dopadlo takto, je na to nejaký dôvod a verím, že ťa čaká niečo omnoho lepšie 😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulino
6. aug 2021

Od 15 do 20 som mala jedneho partnera, ktory sa ori mne tváril ako ma miluje, ska som najdôležitejšia, ako by ore mna aj zomrel. Za rohom ma podvadzal, 2-3x som ho aj sama načapala, ale stale sme to ustali. 2x som s nim bola tehotna, bohuzial som potratila. Boli sme zasnubení, cakala som ho 2x po 10 mesiacov ked bol vo väzení... Nakoniec sa so mnou ani nerozišiel, jednoducho si nasťahoval domov k rodicom inú ženu (staršiu o 18 rokov) aj s jej dcérou (s ktorou ma minimalne raz podviedol)
Ja som si hneď našla iného, z ktorého sa vyklul totalny blbec a alkoholik, ale našťastie ma zoznamil s terajsim manželom, s ktorym som uz 11 rokov a mame 3 detičky

tina011
6. aug 2021

@danica1992 ako sa prejavovalo jeho dokonale spravanie a kolko mal rokov? Narazam na to, ze si myslim, ze realnu povahu clovek nespozna ani za tyzden ani za mesiac, ani za 2,5mes. Myslis, ze jeho spravanie islo z jeho “vnutra”? Podla mna je potrebne cloveka zazit viackrat v krizovych situaciach, vtedy vyjde najavo skutocna povaha,ktora nemusi korespondovat s tym, ako si ho dovtedy poznala 🙂

viera321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
7. aug 2021

Hovoril ti to preto . boli ste spolu 2,5 mesiaca, lebo muži rozpravaju to čo chcu ženy počuť, aby ich dostali do postele, laska ich velmi nezaujima. Maju niečo napozerane, vedia, že takto dostanu do kolien každu Na karmu sa netreba spoliehať, možno raz za život dostane nejaka žena do kolien jeho,, proste plavu životom, ubližuju kade chodia, na nasledky nehladia. Bol dokonaly - no do takych sa lahko zalubuje a zrejme to zneuživaju.,.. nevidíš svetlo na konci tunela --na svete su 3 miliardy mužov. určite niekde je niekto lepší ako on, len teraz ho nevidíš, lebo si zamerana na svoj smutok,,,myslim, že to svetlo je, že existuje lepši chlap k tebe ako on a ked emocie opadnu a zrovnáš si to v hlave, pohneš sa v živote ´dalej,,,