Mala som pomer s kolegom

21. sep 2024

Do nasej práce nastúpil nový kolega ma 38( vyzera na 30 max vesely vo forme proste by ste povedali ze ma okolo 30tky hneď ako som ho uvidela prvý keď sa mi zapáčil keď sa na mňa pozeral mala som pocit ze mi preniká rovno do duše proste ma priťahuje ako nikdy nikto ( s priateľkou sa rozišli cca pred 3 mesiacmi čiže je nezadany) nás šéf mal oslavu a pozval nás troska sme popili a tak sa to stalo bolo to neopísateľné vzrušujúce najlepší sex môjho života ale ja sa tvárim ze teda je všetko okej ako predtým bavíme sa spolu sem tam nejaký flirt ale viete ako medzi kolegami nedáte to najavo problém je ze ja mam 24 rokov😀 a neviem ci to nieje moc raz medzi rečou spomenul ze by chcel už deti ja deti ešte nechcem myslite ze to ma budúcnosť? Alebo je to dobre len na sex. Ďakujem..

pribinak
21. sep 2024

Deti? Ako dlho sa poznáte?

egonsk
21. sep 2024

to zistis sama, ked ho viac sooznas aj co sa tyka povahy, nielen sulozenia. Vekovy rozdiel nie je extremny a kinderko si zadovazit viete kedykolvek, chlap je zvacsa dlho plodny 😉

tundra
21. sep 2024

Je to dobre na sex v buducnosti😂

nikpa
21. sep 2024

Nerieš 😃 Chráň sa pred otehotnenim a užívaj si čo ti život ponúkol...

dzulli1980
21. sep 2024

Z Tvojho príspevku som pochopila, že ste čosi popili a mali ste sex, vzťah nemáte ... kvôli čomu už riešiš deti? ... on má o Teba vôbec záujem? ... možno mu sex stačil, či?

domka222
21. sep 2024

Moja,on ti ale neprenikol do duše 😂

autor
21. sep 2024

@dzulli1980 to určite nie nakoľko stále pri rozhovoroch spomína že už by chcel takú ženu že sa s ňou usadí atď ktorá by mu porodila deti a že možno už aj takú našiel proste vždy sa pozerá na mňa žena vycíti ak má o ňu muž záujem. Po práci sa ma pýta ci ma nemá odviesť domov proste skace okolo mňa ako okolo malovaneho vajca

elenita
21. sep 2024

No tak potom, kde je problem?

cina1
21. sep 2024

na a teraz si dajte si deli...

dzulli1980
21. sep 2024

No len aby si nezostala prekvapená, že Ty si staviaš vzdušné zámky a tá, ktorú "možno už aj našiel" mu doma varí, perie atď. ... muži rozmýšľajú inak ako ženy ... neviem, no ... to takýto chlap, čo rozpráva v hádankách a možno atď. by u mňa šancu nemal ... to sú takí bájkari ...

lindous
21. sep 2024

Pozval ťa na rande? Chce s tebou tráviť čas mimo práce - okrem toho, že by ťa chce zaviesť? Vynakladá reálnu snahu na to ťa naozaj spoznať alebo len na to dostať sa ti pod sukňu?.... nemyslím, že v tebe vidí tú ženu, s ktorou by sa usadil, to by na to išiel z opačného konca podľa mňa a teda skôr to bude len to povyrazenie a ty vlastne píšeš tiež, že to asi nie je úplne to čo momentálne v živote chceš, takže to nevidím na ružovú budúcnosť... ústa zjavne používať viete obaja, tak sa skúste aj porozprávať 😂

rozculena
21. sep 2024
dzulli1980
21. sep 2024

@rozculena Ty máš tak parádny nick 👍 ... vždy sa pousmejem, keď ho vidím 🙂

rozculena
21. sep 2024

@dzulli1980 bola som vytočená,keď som sa registrovala😂

tundra
21. sep 2024

@rozculena este,ze si nebola "Nadrzana"😂😂😂

autor
21. sep 2024

@dzulli1980 ved nech mu vari perie mne je to jedno mne ide pravdupovediac len o sex. Preto sa pýtam ci to ma budúcnosť pretože ja mu doma žienku domácu robiť nebudem 😀

tim23
21. sep 2024

Tak mu to povedz narovinu ( reagujem na tvoj posledný príspevok)

kitycat
21. sep 2024

@domka222 v poslefnom case ti tu nahravaji na smeč 😂😂😂

ana82
21. sep 2024

pýtaš sa či to má budúcnosť, ale chceš ho iba na sex 😂tak ako

dskjhfdlkdjhl
21. sep 2024

Mne sa paci ta veta, ze Ti prenikol do duse-ohromna metafora😀

ana82
21. sep 2024

@dskjhfdlkdjhl to má evidentne preklep 😂

ivik4
21. sep 2024

Milé bravíčko...

1ryba
21. sep 2024

No možno ťa raz prefikol a tam to zhasne. A tá jeho priateľka s ktorou sa "rozišiel" ti príde dať ešte po hube. Alebo sa chlapci v tíme na tom už dobre zabavili. A ak sa nezabavili, tak sa zabavia. Toto je vždy vďačná téma na pracoviskách.

simona20201309
21. sep 2024

Do pána.... vám už fakt totálne hrabe? S kolegom sa vyspis a tvarite sa že je všetko ok? Akoby nič!????
Ty kks.... aby som sa s nejakým mužom tak intímne zblizila, a tvárila som sa že NIC??? To sa dá?
A rady že užívaj si to? Co? Ako to že to mňa vniká nejaký úd?
Ja nie som žiadna puritanka, ani nechodím do kostola, ale DIEVCATA...ZENY....do riti, žiadne morálne hodnoty? Sebaucta? Sebalaska? Len tak sa necháte doslova poskakať a ste s tým OK?!
Kriste žena.... nie neužívaj si to. Ten 38r chlap si len potreboval vyprázdniť vajcia a je rád že sa mu opäť podarilo pretiahnuť nejakú sliepocku. Zrejme rad loví mladšie žaby, sú naivnejsie.
Tak ak sa nebude mat k tomu aby vás dvoch bral trochu inak ako kolegyňa, prosím ta dostan rozum a prestaň spávať s chlapmi po každom keď si trochu vypijes. Aj po zdravotnej stránke nikdy nevieš čo chytis a co ten cudzí muž už má za sebou.

cukorfalat
21. sep 2024

@dskjhfdlkdjhl to je nieco take, ako keby pocas aktu vykrikla, ze: striekaj mi az do duse 😃

sissy27
21. sep 2024

Za matku svojich deti si vyberie niekoho ineho, nie kolegynu, co sa nechala vytrtkat pri prvej prilezitosti, takze sa ukludni.

hradnapani
21. sep 2024

@sissy27 dokonale vystihnute :D

aurora33
22. sep 2024

@simona20201309 ty si to vystihla dokonale. Tiež nie som žiadna puritanka, ale často sa tu zamyslim nad tým, kde nechali ženy sebaúctu.

matullienka
22. sep 2024

Aku budúcnosť hľadáš v niekom keď tebe ide iba o ten sex ako píšeš? Možno budeš mať šťastie a vyklati ťa opäť v aute keď ťa povezie domov. A či sa to to páči únie chlapi na vzťah nehľadajú ženu, ktorá im otrčí po pár drinkoch

h2
22. sep 2024

Ide ti len o sex a pýtaš sa, či to má budúcnosť? Jasné, že má. Nechaj sa odviezť domov, pozvi ho k sebe a prenikne ti do duše zas.