Mal by potencionálny nápadník vedieť o tom, že okrem neho sa stretávam ešte s iným chlapom?

Dnes o 13:11

Ahojte, som vo fáze, kedy by som si rada našla partnera. Aktuálne sa spoznávam a stretávam s 2 mužmi. Myslíte si, že by potencionálny nápadník mal vedieť o tom, že okrem neho sa stretávam ešte s iným chlapom? Aby som niečo nepokazila keď sa mu priznám. Myslíte si kebyže sa priznám, že to potencionálneho nápadníka odradí alebo nie?

deti95060810
Dnes o 13:13

jasné že áno...
teba by to potešilo keby ti chlap oznámi že okrem teba testuje ešte ďalšie tri adeptky?

janickacrazy
Dnes o 13:21

Nič mu nehovor, veď pokiaľ spolu ešte nechodíte, tak nerobíš nič zlé. Ale nemusíš mu všetko vešať na nos. Možno aj on sa stretáva s inou ženou, to nemôžeš vedieť.

monikkatt
Dnes o 13:22

To naco by si mu preboha hovorila??? Keby mne chalan povie ze este ma rande s tou a s tou tak ho poslem do riti 🤦‍♀️ ale ja ked mam o niekoho zaujem tak sa nestretavam s dalsimi x chlapmi ale to som ja 🤷‍♀️

cyberk
Dnes o 13:23

Nie, pokym sa nebozkavate, len spoznavate, tak naco? ked budes vediet, ku ktoremu ta to tiahne viac, tak toho jedneho nechas ist… ale teda ides po tenkom lade 😅

huxy
Dnes o 13:25

Pre mna by bolo takéto zistenie úplne odpudivé. Samozrejme, mala by si byť úprimná a neťahať ani jedného za nos. Randit s dvoma či viacerými naraz je pre mňa no go

maca1984
Dnes o 13:29

🤣🤣 toto ma dorazilo.
Čo s nimi robíš casting ktorý ti bude viac vyhovovať ?
Si to vezmi z opačnej strany- keby ti chlap povie, že sa stretáva s ešte jednou, dvomi ženami..

tiezjedna
Dnes o 13:29

Si sa zbláznila? 😨
Ani jednému nič o tom druhom nehovor.

zuzanka.zuzu
Dnes o 13:32

vyskúšaj oboch a podľa šikovnosti sa rozhodni 😜 za mňa palec hore, dievča 👍 len o tom preboha nikomu nehovor 🤦 nikomu. ako vôbec. a ešte či tomu druhému 🙈

earlgrey
Dnes o 13:33

Načo riešiš dvoch naraz? Veď sa stretávaj s jedným a keď to nebudeš cítiť na vzťah, tak dovidenia a stretávaj sa s druhým...takže ruku na srdce, kebyže ty vieš, že sa okrem teba stretáva aj s inou ženou, nevadilo by ti to? alebo resp. ak by si sa s niekym dala dokopy a o rok by vyšlo najavo, že sa ja začiatku vášho spoznávania spoznával ešte s inými ženami, cítila by si sa dobre? Ja toto nepochopím, to máš energiu pre 2 chlapov? 2x to isté rozoberať, 2x to isté rozprávať, všetko 2x?

martinkatinka
Dnes o 13:35

Toto podla mna robia chlapi bezne a nikomu o tom nehovoria 🙈

huxy
Dnes o 13:37

@earlgrey a ešte si pamätať, ktorý jej čo hovoril 🙈

earlgrey
Dnes o 13:37

@huxy Veď to 😄 náhodou jednému povie, veď minule si vravel niečo iné a on vyhúkaný...🤣

janickacrazy
Dnes o 13:39

@earlgrey no čo trochu adrenalínu nezaškodí 😁

zuzanka.zuzu
Dnes o 13:52

ale prosím vás 🙄 vy si nepamätáte ktorej kamoške čo poviete? ktorému kolegovi či kolegyni čo poviete? to ste také sklerotické? a čo aj keby sa pomýlila? tak povie že to spomínala v robote, či trénerovi vo fitku, či susedovi, podľa situácie ako sa jej bude hodiť 🤷

lonely66
Dnes o 14:04

ak si sa zoznámila s obomi viac-menej v rovnakom období a si s obomi len vo fáze káva, rozhovor, spoznávanie, žiadne intímnosti, ani len bozk, či chytenie za ruku.... tak je to zatiaľ OK a nikomu nič nevešaj na nos. akonáhle však máš s jedným niečo, mala by si kontakt s tým druhým prerušiť. či hádam nemáš s obomi už niečo intímne? 😀 😀

ale ja by som to tiež takto neriešila, ako píšu obdobne aj ženy nado mnou. prípadne pribrzdi jedného, toho, ktorý ti je menej sympatický, vymysli si niečo, že máš nejaký projekt ťažší a máš teraz menej času a bla bla a skús sa intenzívnejšie stretávať so sympatickejším. ak zistíš, že je hovado, tak to ukončíš a skúsiš dať rande s tým iným, ak bude mať ešte záujem a bude voľný

huxy
Dnes o 14:07

@zuzanka.zuzu takéto klamstvá sa nevyplácajú. A takého partnera čo musí klamať, by som nechcela

sissy27
Dnes o 14:08

@earlgrey a ten druhy bude isto poslusne sediet a cakat, ci sa nahodou neuvolni miesto, ze? 😂 a kolko kamaratov je vhodne mat, tiez len jedneho? Ved su vo faze zoznamovania, nezavazneho spoznavania, nevidim dovod, preco by nemohla ist v pondelok na obed s jednym a v utorok na prechadzku s druhym.

Autorka: je uplne ok spoznavat sa s viacerymi ludmi paralelne, ale nepotrebuju to oni vediet, fakt nie 😃

romi0310
Dnes o 14:29

Je to uplne normalne, spoznavat a ,,randit" s viacerymi 🙂 dokonca sa to aj odporuca, nakolko v zaciatkoch (dva mesiace cca) este len dotycneho spoznavas a je super, ze sa nefixujes na jedneho 🙂 potom je aj to randenie viac uvolnene a si aj ty viac hrava, sebavedoma. Mne kazdy jeden vztah zacinal tym, ze som sa stretavala s dvomi tromi muzmi. Samozrejme iba travenie casu, ziadne intimnosti. A poviem ti, kazdy jeden muz rad dobija a ich to bavi, ked nie si lahka korist a musia si ta zasluzit🙂 samozrejme o sebe nevedeli 🙂

huxy
Dnes o 14:34

@romi0310 to je aj o charaktere človeka. Nerobím druhým to, čo by sa ani mne nepáčilo. Ja by som ani nestála o človeka, ktorý by naraz randil a spoznával viacero žien. To by som ho prenechala s radosťou tým ostatným.
@sissy27

earlgrey
Dnes o 14:38

@sissy27 Mne je to jedno, nech si robí, čo chce 😉 ja len viem, že mňa by nebavilo 2 krát tie isté témy rozoberať 🤣 teda v rovnakom čase...ja sa vždy sústredím na jedneho človeka a ak to nevýjde, tak idem ďalej....ale pokiaľ to ona zvláda, tak fajn, jej vec...

ankare
Dnes o 14:44

Nevrav mu to.

muchotrafka298
Dnes o 14:48

Moj kolega toto robi bezne, dokonca sa nam tym aj chvali. Bezne mava cez vikend kazdy den 2-3 rande s roznymi zenami.S niektorymi sa stretne raz, s inymi viackrat.

nini1978
Dnes o 14:48

Nechapem myšlienkové pochody žien,ktoré dávajú palec hore,super,otestuj a potom sa rozhodneš a dokonca sa to aj odporúča.. a pod bludy
Všetky by reagovali úplne rovnako ,keby sa stretávali s mužom,kt okrem nich testuje ďalšiu a možno aj nie jednu…
Hahhahahahhahah
Trapas no

sissy27
Dnes o 14:49

@huxy za mna to nema nic spolocne s charakterom, preco by som sa mala fixovat na jedneho cloveka niekolko tyzdnov, mozno mesiacov? Kamaratov mam tiez viac a clovek, s ktorym som sa prave zoznamila, nie je este ani na tejto urovni, takze nevidim dovod, preco by mal mat u mna nejaku exkluzivitu.

huxy
Dnes o 14:59

@sissy27 takže aj ty by si bola ok s tým, keby sa tvoj potencionálny partner stretával s dalšími ženami. Venovala si mu svoj čas, odkrývala mu svoje súkromie, a po mesiaci, dvoch ťa len tak nechá, lebo si vybral inú zo svojich adeptiek? Ďakujem, ale ja by som takúto hru odmietala hrať.
Nikde netvrdím, že sa máš na niekoho fixovať týždne, mesiace. Ale ako píšem, pre mňa to nie je ok, mať rozpracovaných viacero naraz.

sissy27
Dnes o 15:22

@huxy pozri, su informacie, o ktore sa ja nedelim s nikym. A medzi ne by patrila aj info, ci sa s niekym dalsim este zoznamujem. Rovnako tak to pre mna plati opacne - je to ok, ale nepotrebujem o tom vediet. Ja nevidim rozdiel v tom, ci niekomu po dvoch mesiacoch spoznavania poviem “prepac, nie je to ono” a budem hladat inde alebo mu poviem “prepac, nie je to ono” a odkracam za lepsou volbou 🤷‍♀️ ved vysledok je ten isty - on mi nevyhovuje (alebo ja jemu, to je jedno). Ja by som ani nerozpitvavala “preco”, proste je to tak a treba to akceptovat.