Majú len pekné ženy vzťahy?

10. okt 2024

Dobrý deň. Mám 27r a som dlhšie sama, mám pár kg nadváhu (cca 170cm/85kg) ale snažím sa s tým niečo robiť, hýbem sa, športujem nemám pocit že by som bola lenivá..žijem aktívne.. ale ide to veľmi pomaly keďže som si prešla PPP. Maľujem sa, snažim sa vyzerať čo najlepšie.
Som na zoznamke a keď si s niekym píšem, su milí, vkuse ma chlapi volajú von, keď už ideme tak je to za mňa fajn, zaplatí, je v pohode, ale potom sa neozve alebo vidím že záujem upadne. Čo robím zle?
Mám teraz horšie obdobie psychicky a neverím si… možno to vycítia že nie som sebavedomá? Samozrejme moju váhu nevyťahujem ani tieto moje problémy na stretku…
Mám pocit že každemu naokolo sa darí a mne sa už ani nechce sa stretavať alebo hoc si len písat keď to dopadnw stále zle.
Ďakujem za odpovede.

earlgrey
10. okt 2024

Myslím, že tvoja váha nehrá žiadnu rolu. Ja som "randila" aj ako 100 kilová a občas zájdem na kávu aj teraz, keď som schudla na 75kg. Žiaden rozdiel 🤣 Skôr je to tým, že na tých zoznamkách je ťažké v dnešnej dobe nájsť normalného muža. Skús sa zoznámiť ináč ako cez zoznamky. Tam sú všade tí istí muži a väčšinou im ide o jedno. VÄČŠINOU! To, aby som nehádzala všetkých do jedného vreca 😁 Tí zdatní a normálni a rozumní sú dávno ženatí, zadaní...A hlavne dôležité je ako zapôsobíš na človeka. Ja po každom stretnutí som doslova chlapov musela odháňať, aj ako 100kilová a aj ako 75 kilová 😉 Vygumované mozgy niektorí...žiadne hodnoty, priority, absolútne nič.

marianarem
10. okt 2024

Zoznamkovymi stretnutiami nenajde tak.lahko partnera ani modelka. Jedna moja pekna stihla inteligentna a talentovana kamoska nenasla vobec nikoho, cca po roku to vzdala. Dalsiu kamosku mam taku vyslovene sexy. Jej to.trvalo.ten rok. Sice nie ze by sa jej nikto neozval, ale co myslis, ze ti chlapi chceli? Po tom roku stretla muza.

doriiis
10. okt 2024

Pardon,ale toto čo je za hlúpe zmýšľanie? Aj 100 kg žena vie byť pekná a priťahovať mužské pohľady.Aj 100 kg žena vie zbaliť chlapa a mať kvalitný vzťah.
Problém nie je vzhľad,ale miesto,kde hľadáš tých mužov.

sense
10. okt 2024

Keďže pre každého je krásne niečo iné, tak všetky ženy aj muži môžu mať vzťahy....naše vnútro sa odráža aj navonok . Myslím že na zoznamke je len minimum mužov hľadajúci skutočný vzťah. A hlavne nie je asi zoznamka ako zoznamka

bloger
10. okt 2024

Ty si tiež pekná žena. Problém je skôr v tých chlapoch zo zoznamiek. Však prečo sú asi na zoznamke? Vykašli sa na zoznamky. Verím, že raz príde niekto kto ťa bude úprimne ľúbiť. Nebudem nasilu žiadať miesto v tvojom živote, ak spoznáš moju hodnotu, to miesto sa samo vytvorí. Všetko dobré.

autor
10. okt 2024

ja viem, najlepšie by sa bolo zoznamit inak ale už nemám veľmi kde.. vo fitku sa hanbim a vyzerám znične 😀 mám par kamošiek ale už žiadnu partiu, po party moc nechodíme.. reálne keď som po covidovej dobe nechodila na zoznamku som sa nezoznamila s absolutne nikym 🙃

vler
10. okt 2024

Ja mam opacny nazor ako tie co prispeli predo mnou, prepac. Podla mna aj tvoja vaha je brzda, nanestastie. 85 kg na 170 je viac nez par kil nadvaha. Proste je vela chudych zien aj tych s priemernou vahou, a muzi si z velkej vacsiny najprv vyberaju z tych.
Ak sa hanbis chodit do fitka, chodza a cvicenie doma s vlastnou vahou je sukromna aktivita a skoro zadarmo; samozrejme vhodne zlozeny jedalnicek je zaklad

rikarika
10. okt 2024

Tiež si myslím že 85kg v 27 rokoch je fakt veľa. Sustred sa viac na seba, sportuj, relaxuj....zas úprimne si povedzme vzhľad je dôležitý pre obe strany.

michaela789
10. okt 2024

Vravíš, že cvičíš. Tak sa poobzeraj po tom fitku. Bolo by 100x lepšie nájsť tam niekoho osobne, s rovnakým záujmom, ako ponúkať sa na zoznamke, kde aj tak každý preháňa, klame a má nároky ako následník trónu.

gab
10. okt 2024

Ja si nemyslim, ze vaha je problem. To by potom vsetky nestihle ( a veru ich je hooodne - aj mlade, aj starsie) zeny v mojom okoli museli byt single a veru nie su.

Problem by som skôr videla v prave v tej zoznamke. Ludia v dnesnej dobe uz ani poriadne nevedia spolu rozpravat a komunikovat..

Skus sa pohybovat v prostredi a zaujmoch, ktore mas rada.

Alebo skus toto. Maju vyborne ohlasy, aj vela parov sa dalo dokopy a su stastni a spolu a napodiv aj napriek kilam 😉
https://www.laskatu.sk/blog/categories/laskatu

mirola
10. okt 2024

zalezi ake fotky mas na zoznamke a aka je realita, dost casto sa s kamosmi o tom bavím a v drvivej väčšine mi hovoria, že baba mala tak o 20kg viac ako vyzerala na fotke... odfotit sa da pekne aj ked má clovek vysoku vahu, ta Tvoja pri Tvojej vyske je dost vysoka.. sama sa za nu hanbis, tak ak by bola OK asi by si sa nehanbila... takze ak sa budes prezentovat taka aka si, prestanes sa hanbit... tak si najdes muza, ktory ta ma rad taku aka si.. idealne ak ho spoznás real.. potom uz nebudu muzi "zle" prekvapeni.. alebo aj ty

mirola
10. okt 2024

@gab preco si tam dala tu fotku?

tramtada31
10. okt 2024

Dá sa zoznamit hocikde. Mne pred 2 tyzdnami pisal Kurier, že by ma chcel pozvat na rande😀 musela som mu oznamit, že mám dve deti a manzela😅 proste musis byt usmievavá, musí z teba vyžarovať spokojnosť, potom aj muži po tebe viac pôjdu a odvážia sa spravit prvý krok.

gab
10. okt 2024

@mirola na porovnanie. Lebo u rôznej postavy rovnaka vaha vyznie uplne inak.
Je rozdiel mat xy kg tukov, xy kg svalov, rozhoduje typ postavy, vyska, sirsie boky, sirsie ramena, niekto ma dlhsie nohy, niekto kratsie, cize zovseobecnovat, ze 80kg je vela je hlupost. Lebo na kazdej postave to vyzera uplne ale uplne inak. Preto. 🙂

dahra
10. okt 2024

Áno, dnes je trend vyzerať dobre navonok a vnútro sa nerieši. Ale....pamätám si ako sme boli ako násťroční v divadle, historická scéna - staršia štíhla asi 40.-50. ročná pani (rozumej vtedy pre nás) vyliezla na scénu v negližé a sused vedľa mňa zahlásil: "Fuj, vyzerá ako kostra." Keď sme sem-tam ako mládež chodili tancovať, ja a moja sestra sme preňho boli tie, ktorým cíti kosti, keď nás chytí okolo pása. 🙂 On sám bol vtedy dosť štíhly a vysoký, babám sa páčil. Nakoniec si našiel nízku a plnoštíhlu manželku, veľmi milú s nádherným úsmevom. Dokonca môj manžel randil kedysi s takmer 100 kg mladou babou tak 20- ročnou. Veľmi sa mu páčila, lebo bola múdra a obdivoval ju. V čase, keď ma stretol, som mala nejakých 56kg pri výške 160cm a bola som v jeho očiach tak trochu vychrtlina. Takže sú muži, ktorým sa štíhle nepáčia. .....No nepíšem o zdravotnej stránke.....Plus takého zoznamovanie naslepo dáva dosť pokrivený obraz o druhom aj o sebe samom. Každý sa snaží vtedy urobiť dobrý dojem. Lepšie je však stretnúť človeka v reálnych situáciách, kde ho môžeš vidieť, ako reaguje a správa sa skôr, ako s ním začneš randiť. Vtedy je dobrý čas ukázať, kto naozaj si, vnútro svojho domu nielen vonkajšiu fasádu.

mirola
10. okt 2024

@gab ano lenze tam je 70 kg a nie 85kg.. a to, ze na kazdom ukaze dana vaha inak snad vsetci vieme...

earlgrey
10. okt 2024

@vler Na jednej strane súhlasím. Muži si za partnerky vyberajú štíhlejšie ženy. A potom ženatí, zadaní muži na zoznamkách vyhľadávajú práve moletky a hlavne na sex 🤣 osobná skúsenosť...keď mi napísal ženatí/zadaní a keď som sa opýtala, prečo hľadá sex na zoznamke, keď má doma ženu...tak vraj sa mu páči sex práve s obéznenšou ženou a doma má vychrtlinu...🤷‍♀️ ak by to napísal jeden, ok, poviem, že tlačí kaleráby do hlavy...ale toto mi napísalo veľké množstvo ženatých/zadaných mužov...

gab
10. okt 2024

@mirola obrazok s 85 kg som nenasla. 🙉 Kto chce, symboliku tam uvidi. 😉

nyusika
10. okt 2024

nadvaha urcite v tomto hlavnu ulohu nehra.
najdolezitejsie je tvoje vyzarovanie, zdrava sebadovera.
evidentne si sebou nie si spokojna, zameraj sa skor na to, aby si sa citila fajn.
a netlac na pilu - zufalstvo je vidiet na prvy pohlad

akurat ze ja by som 20-25 kg nadvahu nenazyvala "par kil navyse"

grof_monte_christo
10. okt 2024

Ako žena, ktorá pracovala aj s mužmi, ti uprimne poviem, ze tvoja nadváha je problém, pokiaľ nemáš riadny sexappeal. Len vtedy dokážu muzi nadváhu tolerovať, ale časom aj tak začnú na partnerku tlačiť, aby schudla.

dominikamacakova
10. okt 2024

Ja mám pocit, že majú len škaredé ženy vzťah 🫣

sashka22
10. okt 2024

@tramtada31 to je milé, páči sa mi, že taký muž nenarieka a rovno skúša. Navyše vo svojej práci ma takýto benefit, že si ešte vyberať môže 😅

sashka22
10. okt 2024

Tak za mňa je Tvoja váha v pohode, ja keď som mala 82kg a Tvoju výšku, reálne som sa cítila najlepšie aj po psychickej stránke, nebola som taká unavená, rada spomínam na tie časy. Teraz mám vyše 180cm a 75kg a váha sa mi takto drží. Možno to skôr preháňas s tým maľovaním. Mám kamošku, ktorá keď sa ide namaľovať,vyzerá ako kraslica a nedá si povedať 🤷 ja sa nemalujem vôbec, aspoň ten chlap hneď vie do čoho ide a, že sa bude zobúdzať pri tej iste žene... Skús poslať foto, ako vyzeráš na profilovke a ako v skutočnosti, keď ideš na rande, môže tam byť veľký rozdiel, čo každého odstrasi

autor
10. okt 2024

Baby, ja som už asi 2-3x schudla cca 20kg ale nepodarilo sa mi to udržať..snažim sa aj teraz ale idw to veľmi ťažko, kamošky sq mi čuduju že mám ťažku pracu a dochadzam ešte aj a doslova aj keď som veľmi vyčerpaná, idem skoro v noci cvičit.. :( keď son ale mala cca 70kg tiež som sa necitila sebavedomo :( je to podľa mna aj v nastavení mysle ja som si nikdy neverila a asi to vyžarujem a aj teraz mam zle obdobie

sashka22
10. okt 2024

Stravujes sa podľa kalorickych tabuliek? Lebo ja som musela nasilu jesť viac aby som vôbec začala chudnúť.

michaela789
10. okt 2024

@sashka22 je možné, že máš iný pomer svalov a tuku, ak si sa cítila dobre. Svaly sú jednoducho váha. Ale na 170 cm je podľa mňa 85 kíl strašne veľa.
Ja mám 168cm a za normálnych okolností (práve som porodila) 56-58. V minulosti som mala maximálne 64 a to už som sa cítila ako knedľa. Neviem si predstaviť mať ešte o 20 viac 😶
Aj podľa BMI tabuliek je 85 kíl na 170 cm jednoducho obezita.
Nevravím, že nadváha automaticky znamená neatraktivitu a že ženy s vyššou váhou nemôžu mať krásne, milujúce a vášnivé vzťahy. Ale nalejme si čistého - chlapi sa obzerajú za čím sa obzerajú...a obezita je to určite menej často.

gerber58
10. okt 2024

Som na tom podobne, lenže ja sa ani s tým dotyčným nedostanem von, pretože záujem padne u mňa, ale sa prestane ozývať, takže aj u neho. Ťažko s tými zoznamkami. Ja som to prestala riešiť, pretože inak to ani vyriešiť nejde. Môžeš byť aj topmodelka, oni si nájdu lepšie. Tak nech si. 😂

nyusika
10. okt 2024

@michaela789 ma 180 cm...ale aj tak je to dost kilogramov, pokial nema svaly, ale beznu zensku (viac tukovu postavu)

michaela789
10. okt 2024

@nyusika aha... V pôvodnom príspevku sa píše "mám pár kg nadváhu (cca 170cm/85kg)". Neviem, či sa niekde neskôr opravila...
Ale aj tak si aj ja myslím, že stále je to jednoducho veľa. A podľa toho, aké povedomie mám o tom čo sa mužom páči, väčšina tých normálnych povie, že zdravie. Zdravá hlava, zdravé telo. Už len kvôli sebe by som s tým niečo robilo, keby už aj kašľať na chlapov.

stanulienkat
10. okt 2024

@nyusika pise, ze ma 170cm. 85 kil je mega na taku mladu babu. Ja mam o 30 kil menej, neviem si predstavit mat ani 65 kil. Myslim, ze je to faktor, kvoli ktoremu sa nevie zoznamit.