Má zmysel čakať?

26. máj 2024

Ahojte, minulý rok sa mi po troch rokoch rozpadol vzťah a tak som v 30 tke zase začínala odznova. Istú dobu som si dala od randenia pauzu ale pred pár mesiacmi mi napadlo stiahnuť si tinder a spoznať sa s niekým novým. Vytvorila som zhodu s mužom, ktorý má rovnako ako ja 30 rokov, slobodný bezdetný a žije s rodičmi v dome a hľadá trvalý vzťah. Veľa sme si písali, mali spoločné témy, vypytal si odo mňa aj môj Facebook a pokračovali sme tam. Ako sme si spolu písali, čas plynul a ja som čakala kedy sa odhodlá a pozve má na rande. No stále nič. Keď prešiel mesiac, tak už mi to bolo dlho toľko písania keďže nemáme 15 rokov aby sme si tak dlho písali a navrhla som ja aby sme sa stretli. Odpísal mi na to že či by niečo nemal navrhnúť on ako muž ( a prilozil smajlíka). Potom to už nejak "zahovoril" a napísal mi po pár hodinách už niečo úplne mimo témy. Píšeme si ozaj každý deň, nezabudnem napísať mi na dobre ráno a dobrý večer ale naše témy už nie sú také hlboké ako to bolo na začiatku.Aktuálne to už bude druhý mesiac čo si píšeme a mňa to už prestáva baviť. Žiadať o stretnutie nebudem, nemám chuť sa ho dožadovať a rozmýšľam že to ukončím keďže vôbec neviem aký to má zamer ďalej. Aj keď mi to bude ľúto keďže sa.mi veľmi páči a rozumieme si, ale neviem či to mám brať tak že ma má do "zálohy", alebo je hanblivý alebo čo. Nikdy ani len nepýtal odo mňa nahé fotky alebo žeby navrhoval len sex....a tak ja neviem či má zmysel čakať a akým spôsobom by som to mala ukončiť: tak že mu jedného dňa už neodpíšem alebo napísať že prečo vlastne ukončujem našu komunikáciu? Poraďte mi ako to brať. Dlho som nerandila a mám pocit že už sa do týchto veci ani nevyznám.

olivia_c
26. máj 2024

Myslim si, ze keby mal zaujem o stretnutie, tak by ste ho uz mali za sebou. Tolko z mojich osobnych skusenosti s online zoznamovanim. Nechala by som komunikaciu zajst do stratena, urcite nic nevysvetlovala.

colsami
26. máj 2024

Tak uz si raz navrhla stretnutie (a nevidim na tom vobec nic zle, jedno stretnutie Ti povie viac ako 5 mes pisania ak s niekym zabijes), a bud mu to nedochadza alebo nechce.

Ak zaujem u Teba upada, proste to pojde do stratena, neries, nevysvetluj. A ano ak by sa nahodou spytal co sa stalo, tak proste mas pisania uz dost na zaciatocne zoznamenie, taky je fakt.

vanilkovazmrzka
26. máj 2024

Nema zaujem, spravila si maximum, dala si mu najavo zaujem, a on to neprijal. Nema zmysel cakat, najskor ma takto rozrobene viacere, a vyhovuje mu ze sa to nikam nehybe.

jarnajar
26. máj 2024

Písať viac ako dva týždne je blbosť. Ak ťa s ním baví písať, tak si ešte píšte, ale asi to postupne pôjde do stratena. Keby chcel, už ťa pozve. Kľudne sa zoznamuj ďalej, choď s niekým na rande 🙂

januska12323
26. máj 2024

On možno hľadá trvalý vzťah ale s tebou ho nechce.

jaass
26. máj 2024

Chod znova na zoznamku a hľadaj ďalej, po mesiaci keby chcel tak už ťa daaavno vola von.

reddflowerlife
26. máj 2024

Asi má manželku a s tebou si píše ked sa nudi

autor
26. máj 2024

@olivia_c áno...tak nejak pomaly mi to dochadza že keby mal záujem už sa dávno vidíme 😔

autor
26. máj 2024

@jarnajar nie...už má nebaví si tak dlho písať, asi som sa len potrebovala utvrdiť v Tom že asi som len nejaká ďalšia v poradí ktorej vypisuje

pralinka25
26. máj 2024

nevysvetluj. nechaj to ist do stratena. bud prestan pisat uplne alebo pis menej a menej a hladaj dalej. presne ako pises nemate 15 aby ste boli dopisovaci kamosi. nieco tam nesedi ked sa do stretka nehrnie. pretoze to u chlapa nie je bezne donemoty si len pisat. tam skratka nieco nie je ako ma.

zuzanka.zuzu
26. máj 2024

do stratena, píš až na ďalší deň a nie hneď, neodpovedaj na otázky ale napíš len nejakú neutrálnu blbosť... asi prestane aj sám.

duppka13
26. máj 2024

Napis mu ze nemas cas pisat ale nech ti kludne zavola a daj mu svoje cislo a cakaj. Pise ti lebo mu odpisujes, takto to asppn trochu skus posunut do inej roviny a uvidis. Mne moj uz teraz manzel tiez rad vypisoval ale velmi rychlo som to utla a navrhla telefon

ovaaa
26. máj 2024

Očividne nemá záujem veci posunúť. Pohla by som sa ďalej a dala mu vedieť, že si od neho čakala aj spoznávanie nie len písanie, nemáte 15. Má ešte detskú izbu 😁....u rodičov nooo hmmm to by som zbystrila u 30r očakávala by som uz samostatnosť.

danica2711
26. máj 2024

tam je veľa možností, a všetky sú nanič... Nemá záujem o stretnutie/aj by mal záujem, ale "čírou náhodou" vyzerá úplne inak než na cudzích fotkách, čo ti poslal/jeho vek je iný než udával/je ženatý alebo zadaný a keď sa nudí, vypisuje a to mu stačí...atď., atď... Kašli naňho

apolka77
26. máj 2024

Možno vôbec nemá 30 a nie je ani slobodný , nehľadá vážny vzťah, alebo vyzerá inak ako ti poslal fotku.
By som to ukončila ale pravdepodobne mu aj napísala dôvod..no to som ja.

sella38
26. máj 2024

No buď ti klame a naozaj má frajerku/ženu/deti alebo je čudák. Lebo povedzme si úprimne.... 30 ročný chlap, ktorý stále žije s rodičmi nie je žiadne terno.
Ako ti písali vyššie, viedla by som komunikáciu do stratena a zániku. Resp. ja som v tomto "čudná", uťala by som to hneď, proste by som neodpísala a hotovo. Lebo ak mu budeš zase vysvetľovať, že prečo si nechceš len písať, tak ti bude zase vypisovať tliachaniny a naťahovať ťa a v konečnom dôsledku ešte z teba urobí somára (ako to už apropo urobil tou sprostou poznámkou, že pozvať by ťa mal on).

sella38
26. máj 2024

@duppka13 no neviem, príde mi ako čudák, určite by som mu nedávala číslo... aby sa ho nakoniec ešte zbaviť nemohla.

autor
26. máj 2024

@danica2711 fotky sme si posielali, on vie ako vyzerám ja a ja viem ako vyzerá on... V tomto to nebude

autor
26. máj 2024

@sella38 už viac krát som naberala odvahu jednoducho to utnut a viac neodpisovat...ale po vašich odpovediach viem že to je jediné čo musím spravit

tundra
26. máj 2024

🪓 paci sa😉😄

drake122
26. máj 2024

A inak na tom Tinderi máš aký nick? Led pre prípad, keby ťa nejaký junák odtialto chcel pozvať na to rande.👌

slavka1988
26. máj 2024

Ja by som ho ešte raz zavolala von ak sa vykluckuje alebo zahovori absolútne by som nestrácala čas a pisala si aj s inými 🙂 nemladneme a načo strácať čas s niekym kto naozaj buď ma rodinu alebo neviem čo keď sa neunúva stretnúť chceš muža nie chlapca

autor
26. máj 2024

@drake122 nemyslím si že by sa práve tu na modrom koníkovi kde je prevaha žien našiel muž ktorý by ma pozval na rande 😂

autor
26. máj 2024

@slavka1988 príde mi to ako keby som bola taká zúfalá a domáhala sa stretnutia...

drake122
26. máj 2024

By si sa čudovala 🤣

pralinka25
26. máj 2024

nie viac ho nevolaj ani nahodou.

slavka1988
26. máj 2024

Tak neviem či si prídeš zufala ale keď tu píšeš zrejme máš záujem takze vyskúšaj a keď nie ides dalej

athelas86
26. máj 2024

Hľadať si vážnu známosť na Tindri je blbý nápad sám o sebe. Pochybujem že je single a že je rovnako nastavený ako ty.

vilma7
26. máj 2024

Tak ja som mala podobný zážitok...písala som si s jedným chlapom v mojom veku. Keďže som mala cestu na Slovensko, navrhla som stretnutie, odmietol, že pre neho je to veľmi skoro atď...písali sme ďalej s potom keď už bol pripravený, tak sme sa stretla.
Nebol to chlap, čo sa hneď s každým stretne, plachý čo sa týkalo žien. Takže ak si myslíš, cítiš, že to šancu mať môže, daj tomu čas.

la_dolce_vita
27. máj 2024

Ja by som mu otvorene napisala, ze ma to mrzi, ale koncim s komunikaciou, kedze kazdy ocividne mame ine predstavy a ocakavania... a ze mu prajem vsetko dobre. Bud sa spamata alebo nic a ty budes vediet, na com si a nestracat cas.