Má zmysel čakať?

anari
15. aug 2024

Idem si pre názor,či skôr radu . Pred 7 mes.som sa zoznámila s chlapom, sme v neustálom písomnom kontakte, ale stretávame sa minimálne,resp. takmer vôbec, za ten čas 3 krát. Obaja máme 2 zamestnania, času málo, k tomu každý má svoje deti, čiže chápem,že mi nebude každý večer hrať serenády pod oknom. Naposledy sme boli na káve 1.mája,úprimne chcem viac, čo píše aj on,len ,,momentálne ,, to nevie urobiť ináč. Otázka znie, je to výhovorka? Nechcem iba online vzťah

domkakvet
15. aug 2024

@anari ak si ho naposledy videla 1.maja, tak urcite v tom nepokracuj, ved je august, len pre tvoju informaciu, na co ti je taky vztah, rovno mozes byt sama a hladat inde.

mimka1402
15. aug 2024

@anari Samozrejme, že je to výhovorka. A to vravím ja, ktora mala vzťahy na diaľku a chlapci boli schopní cestovať za mnou do zahraničia často 2-3x mes 10h. Na víkend...
Odvtedy štandardy mam vyššie. Ak nežije v Amerike ci v Ázii, tak tomu nerozumiem a už by som bola dávno na rande s inym. Má ťa ako zálohu ale ver, že už dávno sú iné v jeho hľadáčiku, ty si len doplnok keď mu to s inými nevyjde.

pribinak
15. aug 2024

1.maja? Srandujes? Prosím tá, toto je strata času. Nech má aj 5 zamestnaní.
Podľa mna má niekoho iného a ty si len tak raz za čas mala zábavka

enmery
15. aug 2024

Je to výhovorka. Až tak Ťa "nežerie". Ešte otec mi hovoril vždy, že sa nemám prosiť chlapovi ani za ním behať. Ak chlap ženu chce, nezastavia ho kilometre, práca, povinnosti. Proste bude hľadať ako áno a nie, ako sa to a prečo sa to nedá. A xkrát som sa o tom v živote presvedčila, že je to pravda.

reanda
15. aug 2024

cakat na co? az deti odrastu a pojdete do dochodku, aby bol cas?

anari
autor
15. aug 2024

@enmery Ďakujem, všetko toto viem, za chlapom som nikdy nabehala (pokiaľ sa nerátajú teenegerské časy😂), skôr čakám, že bude on viac iniciatívny. Dokonca som sa poslednú dobu viackrát odmlčala na deň, dva, zistiť či mu ,,chýbam,, s tým, že to pôjde do stratena ,a on sa vždy ozval.Dnes som mu ironicky napísala, či má vôbec miesto pre nás ešte v tomto roku ,odpísal, že určite áno Jasné, že si žijem svoj život ďalej, mám deti, prácu, koníčky, no on ma oslovil ako chlap, hrdina,😂 len tiež nebudem prežívať na online vzťahu, teda ilúzií

enmery
15. aug 2024

@anari Kašli naňho úplne. Nech si takto vypisuje s inými. Zaslúžiš si skutočného chlapa a nie toto. 7 mesiacov🙅‍♀️

anari
autor
15. aug 2024

@enmery som 2.5 roka po rozvode, on ma konečne zaujal ako chlap, už som mu chcela narovinu napísať ako to vnímam, asi prišiel ten čas

enmery
15. aug 2024

@anari Žena, keby si ho ty zaujala ako žena, tak určite nemáte posledné stretko 1.mája🤷‍♀️Prečo sa chceš ponižovať? Myslíš, že mňa chcel každý chlap, ktorý sa mi po dlhej dobe páčil?Alebo ja každého, ktorému som sa páčila ja?Daj priestor inému, ktorý by Ti od mája doteraz urobil bombové leto a mali by ste 1000 zážitkov.

tiika
15. aug 2024

@anari píšeš, že nechceš online vzťah, ale skutocny. Jemu to vyhovuje presne naopak. Takze zmysel čakať v tomto prípade nemá.

anari
autor
15. aug 2024

@enmery áno, asi som len potrebovala čítať to čierne na bielom

lonely66
15. aug 2024

no.... s tebou bol 1.mája, s inou bol možno 13.mája, s ďalšou bol zrejme 15.mája.... atď... nie. toto nie je človek na vzťah. naša republika nie je tak obrovská, aby sa nedalo byť spolu častejšie, než raz za pol roka.... vzťahy na diaľku môžu vydržať. ale nie také, že si s ním 1x za 3-4 mesiace alebo viac...

stanulienkat
15. aug 2024

Mozno ho zena castejsie nepusti von. Hladaj dalej.

enmery
16. aug 2024
mojemenonikto
16. aug 2024

To sa akože stretávate len cez štátne sviatky? Už ich vám zopár ušlo 😁 Prepáč, ale zamilovaný chlap prekoná akékoľvek prekážky len aby bol so svojou milovanou čo najčastejšie. Toto už nie je ani priateľstvo s výhodami, čo popisuješ. 😉

margotka17
17. aug 2024

@anari to si celý čas píšete? Prečo ti nezavolá, veď messenger či WhatsApp fungujú, aby ste sa aj videli. A ty sa ešte pýtaš, či máš čakať? Prečo a načo? Ver mi, že ak by tak veľmi chcel, príde za vami aj s deťmi. Veď už dávno ste mohli celé leto vyletovat spolu v prírode či na kúpalisku. Alebo mu navrhne, že prídeš za ním kde býva na výlet ty na zmrzku a kávičku do mesta. Uvidíš tu reakciu. Ak ti povie, že sa teší, ma to zmysel, ak povie, že nemôže v daný termín, už nič nerieši, ukončí to. Tam cesta nevedie.

zuzubb007
17. aug 2024

No nezaujala si ho to je zjavne, si robíš srandu, že dospelá žena môže byť takto naivná, vydržala by som čakať maximálne mesiac a dovidenia, tu je jasné, že nemá zaujem

leskovael
17. aug 2024

V pravom rade by ste mali mať odkomunikované podmienky vzťahu, nie? Ked čakáš viac, treba to povedať, uvidíš či s tým bude niečo robiť.. Ono je trochu komplikovane nájsť si čas popri práci a deťoch, nevieme teda kto z vás má koľko možností byť bez detí, to už viete vy.. Ale fakt je ten, že za 7mesiacov sa vidieť 3x je žalostne málo a priestoru tam bolo určite viac aj pri všetkých povinnostiach, len nebol využitý.

danac46
17. aug 2024

K tomu asi len toľko kto chce nájde spôsob, kto nie nájde dôvod

mantilka
17. aug 2024

Mám jednu kamošku, ktorá mala tiež taký vzťah...raz za čas sa stretli. Nakoniec z toho vysvitlo, že toho chalana poznám a mal priateľku, dokonca sa počas stretavania zasnúbil. Jemu som nič nepovedala, ale kamoške áno. Samozrejme kamoška s ním ukončila stretavanie. Zarážajúce bolo, že obe baby boli vyzorovo dosť podobné ...čiastočne aj povahou. Chalan je už ženatý, ale nie je šťastný. Aj kamoška sa približne v rovnakom čase vydala. Chlap keď chce, čas si nájde...a povinnosti doslova odkopne. Nejaka dama v tom bude. Pravdepodobne nie je s ňou spokojný a ty si v zálohe.