Má priateľku a píše iným ženám

2. sep 2024

Ahojte, natrafila som na veľmi šarmantného a pohľadného muža. Zoznámili sme sa náhodou na pracovnom jednaní a on mi potom začal písať súkromne. Samozrejme prišlo pozvanie na stretnutie, zo zvedavosti som išla. Bol veľmi otvorený, hneď povedal, že má dlhodobú priateľku a je s ňou spokojný. Nechápem ale, načo potom takíto chlapi píšu a pozývajú ženy na stretko, keď to majú s priateľkou ok. Inak je veľmi slušný, netlačí kaleráby, skôr občas niečo naťukne, akoby čakal, kedy sa žena namotá sama....
Máte niektorá skúsenosť s takýmto typom chlapov? Kľudne píšte aj správu....

majka_m95
2. sep 2024

Od teba bude chcieť časom jebacku. Len nechce len tak s hocikým. Rad ta spozná. Bude ti dvorit, otvorené ti povie že s ňou ostane a teba bude mať proste len ako bokovka s ktorou si rad pokeca

dolce_principessa
2. sep 2024

Comu nechapes, chce si vrznut mimo domu a tym to hasne 😂

janka_23
2. sep 2024

Bože zase takáto téma? Každý deň je tu niečo podobne

zelenina1
3. sep 2024

Chce si len potvrdzovat, ze je atraktivny a pritazlivy pre opacne pohlavie. Podvedome to robime vsetci, akurat tuto chalan ma tu "cervenu ciaru" trochu posunutu.

katkati
3. sep 2024

Natrafila si na šarmantného a pohľadného chlapa s pokriveným charakterom. Súkromné správy nech píše priateľke, s ktorou je vraj spokojný.

monikkatt
3. sep 2024

Hladka si ego a este ked sa najde nejaka comu pohladka kamosa v trenkach tak len dobre. Neznasam takychto chlapov 🤮

hrasocek12
3. sep 2024

Asi celkovo spokojný s priateľkou nebude a nebude všetko tak ok ako tvrdí 🤣 keď má potrebu si hľadať inú bokovku.🤣 Skôr sa bojí ,že stratí zázemie ,ktoré pri frajerke má. Tú pohodu ,ktorú mu vytvorila ale jebačka im asi dobre nejde 🙃

nicoletta98
3. sep 2024

Screenshot a poslať jeho priateľke …ja by som sa s tým nesrala 😃

lanka999
3. sep 2024

@nicoletta98 presne takyto uhladeni slizuni su najhorsi, vlastna skusenost, pche este drzo povie ze niekoho ma a dokonca vraj je spokojny :D vyhladala by som si jeho frajerku a zreferovala jej...

nyusika
3. sep 2024

@hrasocek12 jasne, ze je spokojny...maloktora zena by toto svojmu partnerovi tolerovala.
a jasne, ze ta jeho partnerka musi o jeho uletoch minimalne tusit.

vilma7
3. sep 2024

Tak vážila by som si jeho úprimnosť. Lepšie ako keby si sa na neho namotal, vydierania priateľkou atď. Oveľa menej nevier by bolo, keby muži milenka zavesili na nos pravdu, že sú šťastné ženatý a chcú si len pichnúť. Veľa pichanie by si to možno rozmyslelo 🙂

ina2405
3. sep 2024

Takémuto chlapovi by som mala nutkanie pošramotiť mu to jeho sebavedomie, nech si nemyslí aký geroj je a potom úplný ignor. Na druhej strane je jeho frajerka, ktorá tu možno píše, ako si chlap vypisuje s cudzími.

sisska96
3. sep 2024

Však hladá milenku. :D

zanettsur
3. sep 2024

Tak ocividne nie si prava, ktorej takto vypisuje a istotne ani posledna. Zalezi na tebe, ci sa pustis tymto smerom alebo nie 😀 Pokial aj ty hladas len to povyrazenie si 😀 Len potom bacha na to, aby si casom nezacala citit nieco viac 😀 Za mna proste nie, takemuto chlapovi by som sa obklukou vyhla.