Má o mňa záujem?

16. okt 2023

Ahojte.. mám 25 rokov a momentálne sa stretávam s 35 ročným.. videli sme sa asi 2 krát.. z mojej strany tam bola určite iskra a podľa jeho slov a výrazu aj z jeho strany.. no napíše mi len raz za čas.. dnes sme mali mať aj obed no absolútne sa neozval.. ani ospravedlnenie že mu to nevychádza ani či sa stretneme.. asi sa proste vykašľal na mma a zbytocne si robím nadeje.. a to sa mi zdal celkom seriózny - milý :(

barbora0308
16. okt 2023

Tak sa ho proste rovno spytaj, ake ma s tebou zamery. Zbytocne nemarni cas na niekoho, kto nema vazne zaujmy, ak ty chces vazny vztah.

autor
16. okt 2023

@barbora0308 veľa krát mi hovoril že sa mu pacim, bije mu pri mne srdce atd .. neviem prečo teraz toto robí a nechcem byt stíhačka :(

barbora0308
16. okt 2023

To ze "mu pri tebe bije srdce" este neznamena, ze chce s tebou vazny ztah, proste si to s nim priamo vydiskutuj, ako to s vami do buducna vidi, lebo ty mas zaujem o nieco vazne a stabilne. Preco by si bola stihacka, ked chces vediet, kam smeruje dany vztah? Je to uplne normalne...

lenkavrananova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
16. okt 2023

Videli ste sa asi (?) 2x, mali ste ísť na obed, neprišiel, neozval sa. Myslím, že je to jasné.

monikkatt
16. okt 2023

Pockaj ci sa ozve a vysvetli ti to.. ale byt na tvojom mieste tak si velke nadeje nerobim.

autor
16. okt 2023

@lenkavrananova nechápem to, niekedy mi to príde zo strany muža ako naschval .. aby si vyžiadal pozornosť že sa neozyva a akože ma byt pre ženu zaujímavý, veď slušne napísať, prepáč.. nevychádza mi to dnes je úplne jednoduché

nyusika
16. okt 2023

opytaj sa ho, kde konkretne mu bije to srdce.

nie, nema zaujem, ak by mal naozaj o teba zaujem, bude tak kontaktovat a kontaktovat. minimalne dovtedy, kym sa s nim nevyspis. ale ked ta ignoruje uz aj predtym, je to vsetko jasne.

autor
16. okt 2023

@h2 vždy keď si aj píšeme píše si so mnou chvíľu mám pocit že by konverzácia mala ešte pokračovať a on hneď napíše pa, maj pekný večer atd .. hneď to ukončuje

h2
16. okt 2023

Nemá záujem!

lenkavrananova
16. okt 2023

Ano tak by to bolo spravne a charakterne jednanie,keby ti dal takto vediet,tu je vidno ,že ten zaujem asi nema ked sa takto sprava.

januska12323
16. okt 2023

Nemá záujem. Dal ti to jasne najavo.

svokrinjazykmonika
16. okt 2023

No, videli ste sa 2x, a zároveň aj s inými sa videl možno 2 a viac x. Nemáte spolu nič. Ako bol na rande s tebou, možno chodí pravidelne aj s inými. A nejaká iná ho zrejme "vyhrala". Možno mu ako prvá dala.

syslik81
16. okt 2023

keby mal zaujem tak na obed ide pripadne sa ozve ak mu do toho daco prislo.. taktiez by rozhovor neukoncil len tak -ak nieje v praci ci doma.. okrem toho ze ste sa 2x stretli mate spolu aj videohovor? ja len ci si naozaj jedina alebo popri tebe nebuje jeho srdce pri xy dalsich a najviac pri manzelke

avonladyba
16. okt 2023

To by si mala vedieť úplne presne koľkokrát ste sa stretli, keď "asi" 2x. A keďže už po takej krátkej dobe neprejavuje hlbší záujem, tak pre mňa by to bolo už ukončené. Minimálne vo vnútri. Tiež sa mi stalo, že som sa stretla s chalanom, dovtedy milión správ za deň. Po stretnutí nič - mesiac. A potom opäť milión správ, s tým, že bol odcestovaný, no určite, nenašiel nič lepšie, tak som bola dobrá aj ja. Už som s ním nikam nešla.

grof_monte_christo
16. okt 2023

Ale veď toto bol taký magor 😃. Normálny chlap nenamotava ženy štýlom, že: páčiš sa mi, bije mi pri tebe srdce.... to skôr brní, ale niečo iné

h2
16. okt 2023

@grof_monte_christo Ináč, "bije mi pri tebe srdce" je vlastne pravda! U mňa to platí pri každom. 😂

grof_monte_christo
16. okt 2023

@h2 Teraz som ťa trocha nepochopila 🙂

h2
16. okt 2023

@grof_monte_christo Že každému človeku (pokiaľ nie je po smrti) bije srdce. Vždy a všade a pri komkoľvek.

zuzinka888
16. okt 2023

Keby ta chcel nie takej prekazky, ktoru by nezdolal na ceste za tebou. Neprisiel? Nenapisal? Nestracaj cas. Ked som randila s mojim muzom, siel 6km v zime v snehu do baru kde sme sa mali stretnut( pokazilo sa mu auto, mobily " neboli" )

mircalla
16. okt 2023

No ma ta v pazi

lenkavrananova
16. okt 2023

@zuzinka888 krasne gesto

grof_monte_christo
16. okt 2023

@h2 Ach taaaak 🙂

bodka70
16. okt 2023

Buď o teba nemá záujem alebo tebou manipuluje. Dnes je plno videí na nete, ako si akože namotat babu, tváriť sa nedostupne, počkať s odpoveďou, odkladať stretnutie... Ani jedno z toho by mi nebolo sympatické. A ty by si mala pamätať jedno. Pre hlúpu ženu je takto nedostupný muž začiatkom citov a lásky. Pre múdru koniec.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. okt 2023

@sheila121 hm môže byt.. ale minule ma volal von v tom meste kde bývame aj ja aj on.. vtedy som ja nemohla, ale slušne som mu dala vedieť že nemôžem, keby niekoho ma asi by sa so mnou nechcel ukazovať na verejnosti a bal by sa .. :/

domkakvet
16. okt 2023

Nema zaujem.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborachors
16. okt 2023

lebo ma doma zenu a decko, preto sa ti neozval

autor
16. okt 2023

@barborachors ako vieš?