Ľudia ma nemajú radi

25. aug 2024

Je to už zo ZŠ a tiahne sa to somnou cely život. Viem to ,no nech robím čokoľvek tak neviem zapadnúť. Asi som taka utiahnuta,nepripustam si k sebe ale ..Veľa ľudi sa somnou bavi lebo musí..počula som veľa krát poza chrbát..či schválne aby som to počula toneviem ale uši mam teda dosť dobré. A čo tým chcem ? Áno trápim sa pre to občas a mam zle myšlienky . Aj keď mam muž a deti . Hento ma dosť trapi

sszuzu8
25. aug 2024

Aj mňa žiaľ.. 😕

3009
25. aug 2024

Ani mňa nemajú všetci ľudia radi a ani ja, ale treba si ľudí vyberať s ktorými ti je dobre.

michaela789
25. aug 2024

No, tak treba nájsť príčinu. 🤷🏻‍♀️ Spýtaj sa niekoho, komu dôveruješ, na ktorých vlastnostiach by si mala zapracovať.

danielahamar
25. aug 2024

Možno máš len ten pocit vsugerovany a vnímaš tak už všetkých 😉 nikdy nie je nič len biele a čierne😉

kristinapetronela
25. aug 2024

Ani ja nemam všetkých ľudí rada .jednoducho tam nie je tá chémia .vyhýbam sa niektorým ľuďom .predtým keď som bola mladšia som chcela s každým vychádzať ale podľa mňa to nejde ...

martinmmartin
25. aug 2024

socialne vztahy su obchod. Druha strana s kontaktu s tebou tiez musi nieco ziskavat, najlepsie take nieco co si nedokazu zavezpecit inde. Co ponukas ty ludom? Nesiris nahodou mimoverbalne ze ked sa s tebou niekto bude kontaktovat tak ho to bude stat iba energiu a na koniec bude stratovy? Mas ty ci ponuknut co iny chcu?
Mimozmyslovo vnimame velmi vela veci.

loliki
25. aug 2024

Na svete je 8mld ľudí a ani ich nepoznám. Do rodiny patrí cca 20-30 ľudí, medzi kolegov cca 40 ľudí. Ozaj dobrý vzťah je výnimočný a vzácny. V podstate 8mld ľudí mi je takpovediac ukradnutých. Ty máš rada všetkých ľudí? Bavíš sa s každým? Každý ti je rovnako príťažlivý, že by si s každým šla na kávičku? Ži a nechaj žiť. 🙂

bloger
25. aug 2024

Tak ale tí najdôležitejší v tvojom živote ťa ľúbia. A verím, že aj ľudia o ktorých ani netušíš.

rozculena
25. aug 2024

Nebuď vzťahovačná.Nepočúvaj,čo hovoria tebe za chrbtom.

autor
25. aug 2024

@loliki tak to je pravda

autor
26. aug 2024

@bloger ďakujem 😊