Ľudia ma nemajú radi

7. dec 2023

Možno je to mojim výzorom, chovaním sama neviem.
Snažím sa byť sama sebou a aj to je zle. Snažím sa nemysliet na to ale vidím to a cítim.
Čo mám robiť ?

autor
7. dec 2023

Veľa ľudí na ktorých mi záležalo tak sa namna akoby vybodlo. A tak to je vzdy dookola

ivik4
7. dec 2023

Tak potom v niecom v Tebe bude chyba a treba to zmenit aby si neostala sama.
Ja mam kamaratky na zivot uz roky a mozme si povedat hocico, aj si vykricat ale nevykasleme sa na seba .
Fajn je aspon to ze si to uvedomujes

ondro1122
7. dec 2023

@autorka Keď sa na teba vybodli tak to neboli tí praví 😉 buď rada...zbavila si sa falošných ľudí

sofinkasara
7. dec 2023

Ahoj. Niekedy mám aj ja taky pocit.. keď držím s ludmi som obľúbená a keď poviem pravdu tak sa nik so mnou nerozpráva. Doma len mladšia dcéra starsia je v puberte a je to s nou tazke a priatel?? Skoda slov. Nemám ani len kamarátky. A doteraz som si nejako neuvedomila kde robím chybu. Ale niekedy som aj rada ale chyba mi ten pocit ze mam kamošky na ktoré sa dá spoľahnúť a poradia mi keď treba.

jajka124
7. dec 2023

vies občas nemôžeš zapadnúť všade.. ryba na suchu neprežije. je dôležité stanoviť si nejaké hranice. stáva že ak chceš až moc zapadnúť, začneš na to doplácať, začnú ti skákať po hlave lebo urobíš všetko preto, aby si sa k nim dostala blyžšie. možno to nie je tebou, ale kolektívom akým sa obklopuješ.. možno by si sa mala viac zameriavať na seba a zamyslieť sa nad tým, čo ti kdo za čo stojí.. hlavne sa nemeň buď sama sebou a vyjadruj svoje názory a pocity

domi410
7. dec 2023

Určite to nieje tvoja vina ako tu niekto písal bud sa s tebou bavili len kvôli niečomu a keď to dosiahli tak sa vybodli na teba,,, väčšinou len dobrý a milí ľudia sa takto cítia lebo sú často využívaný ,,, moja určite musíš dávať pozor komu začneš dôverovať posielam ti veľké objatie ❤️ hlavu hore len musíš byt pozorná keď mas sestru tak si buďte blízke a už sa nebudeš cítiť sama