Laska v 30tke

4. dec 2023

Baby, ako si najst solidny vztah? Mam pocit ze v tomto smere sa mi vobec nedari, hoci som pomerne pohladna zena, staram sa o seba, som upravena. Vela muzov ma o mna zaujem, ale su to presne ti, o ktorych nemam zaujem ja. Taki, ktori sa mne pacia su bud zadani alebo sa ku mne spravaju rezervovane, pritom viem, ze na mna stale pozeraju alebo si zistovali cez inych kolegov ci som zadana. Velmi by som chcela mat zdravo fungujuci vztah ale akosi sa mi nedari...

siska53
4. dec 2023

Hlavne velmi nechci. To nejak akosi hned vidno a moze byt pre nich odradzujuce. Nemyslim, ze ty to davas okato najavo, skor take to vyzarovanie, tie vibracie na takej tej inej urovni.

elis248
4. dec 2023

Presne ten, o ktorého som najprv nemala záujem je teraz môj manžel. Išlo iba o to sa navzájom spoznať.

dadka1997
5. dec 2023

Netlač na to, tym padom vsetkych odplašíš.. venuj sa sebe, najdi si nejaký koníček a laska pride vtedy kedy má 🥰

rorino
5. dec 2023

Ja som mala 29,ak ten pravý má prísť,príde,prestaň tlačiť na pílu a udejú sa zázraky😉veľa stastia

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkajaromer
5. dec 2023

Já poznala mého manžela ve chvíli, kdy už mě všichni chlapi srali a já měla za sebou několik trapných milostných eskapád. Už jsem nikoho nechtěla. Bylo mi přesně 40. Ve 44 letech jsme se vzali, to bylo loni. Tak to asi funguje, že najdeš lásku ve chvíli, kdy ji nehledáš.