"Láska" k zadanému mužovi

bella27894
9. jan 2021

Ahojte ...neviem si pomoct zacala som si so zadanym nmuzom ma aj dieta pozname sa od mala lubim ho stale ako nikoho predtym neviem ho dostat z hlavy aj ked sme sa rozdelili naublizoval mi .. ja som ho opustila trpela som pri myslienke ze jeho zena a dieta trpia ze on si beha za inou velmi mi chyba vyhybam sa mu ...neviem ho dostat z hlavy skusala som si hladat inych muzov s nikym mi nebolo tak dobre ako s nim odpustala som mu vsetko vzdy ..laska je asi slepa ...dobre som urobila ze som to nechala tak aj na ukor toho ze trpim stale on chcel pokracovat ...ale vlastne stastie si clovek na cudzom asi nepostavi...chcem vediwt ci ste boli v podobnej situacii..

mayka730
9. jan 2021

Dobehlo ta to ..v takých veciach najprv treba mat vysporiadané a ist do vztahu ako obaja nezadany ..ale každý robí chyby pozri uz len keď si napísala ze sa ti naublizoval uz len za toto si poďakuj ze je koniec ..z hlavy zo srdca mozno nevyjde tak skoro ale ver ze čas to vylieci a ty si sa poučila...

danieli
9. jan 2021

Hlavu hore, po vsetkom si sa zachovala spravne a to chce odvahu, teraz je rad na nom, aby ta nechal ist, aby pochopil, ze aj ty mas pravo najst svoje stastie tam, kde nie su prekazky, uz len vytrvaj a jemu by som pekne vysvetlila, ze bud ta prestane kontaktovat alebo nech si doma uprace a s cistym stitom pride ako rozvedeny muz a moze skusit ziskat tvoje srdce, ides dobrym smerom, nikto z nas na zem neprisiel s kridlami tak sa nebudeme tvarit, ze taketo veci sa nedeju, deju a na dennom poriadku, ale ty si uz dnes urobila krok spravnym smerom

bella27894
autor
9. jan 2021

@danieli ano lenze dlhsiu dobu ma nechcel nechat ist ked som mala ineho

danieli
9. jan 2021

Nuz sebecke dieta sa prejavilo tym, ze ta nechcel nechat...doma all inclusive a rodina a u teba nebo na zemi, ale sediet na dvoch stolickach sa neda, ty mas plne pravo byt stastna a on nema ziadne pravo robit si nejake naroky na teba, bud hrda na to kam smerujes, sama si krasne napisala, ze stastie nevybudujes na ukor ineho

bella27894
autor
9. jan 2021

@danieli vies m
Co mi riadne ublizilo ked som si isla hladat ineho on na priek volal do postele moju najlepsiu kamaratku ...

danieli
9. jan 2021

@bella27894 uuuuf, to uz by som mala aj ine telefonne cislo

bella27894
autor
9. jan 2021

@danieli a aj to som odpustila pretoze ho lubim stale ....ale nemienim s nim byt

danieli
9. jan 2021

@bella27894 V srdiecku ho mozes mat, iste bolo vela krasnych chvil a co je najlepsie alebo aj najhorsie, mozog nam zvykne uchovavat len to pekne a to zle vytesnit, spomienkovy optimizmus je to, pekne si pamataj, to zle nech je vykricnikom, ako to byt nema, laska je v zivote to pekne, co dava silu a usmev na pery, ak si ta niekto vazi, taketo preslapy robit nebude, nemusis sa krutit stale dokola a stat na jednom mieste, iba sa oberas o cas, vykroc dalej a stretnes novych ludi a mozno aj lasku

jajka71
9. jan 2021

@bella27894 tebe ubehnu roky kvôli nemu nebudeš mať iného, on bude mať doma full service a bude využívať a zneužívať to, že nech urobí cokolvek, ty mu budeš po vôli, všetko mu odpustí a keď to jeho zákonitej začne vadiť ty v očiach jedo dieťaťa jej a in on bude deklarovať že ty si ho poblaunila ty si ho zviedla..... On predsa nieje rozvracac rodiny ale ty aj keď už v tom čase bude mať naporúdzi mladší exemplár..... Niektoré ženy vedia ze muž má bokovku tolerujú to, majú na to rôzne dôvody.... Ale ty sa budeš musieť rozhodnúť ci chceš byť tá druhá, akýsi doplnok ktorý je ako poslušný psík vždy k dispozícii svojmu pánovi. Félix slovacek kvôli dade nechal ženu a teraz ju má ako prirucnu batožinu aspoň v očiach verejnosti. koľko vzdelaných krásnych žien zmení svoj program v momente kedy si na ne spomenie " pan dokonalý", z koľkých sebavedomých a cieľavedomý h žien sa stanú ženy závislé od Jeho pozornosti.... Je len na tebe ci to dovolíš, či on bude určovať tvoju cenu a dovolíš aby sa k tebe správal ako k tovaru, ktorý použije keď ma chuť čas a náladu....

bella27894
autor
9. jan 2021

@jajka71 presne to nechcem trpim velmi ....

jajka71
9. jan 2021

@bella27894 raz kebyže ho osvieti a odíde od ženy a budeš ty jeho zakonita alebo družka, tak Nikdy nebudeš mať istotu, že je verny (co nieje nikdy ani u prvých manželstiev, ale predsa) a vždy budeš v očiach dieťaťa tou, ktorá otca odtrhla od mami. Poznám veľa vzťahov, kedy ani druhý zväzok nevydržal, ale žiť s tým by som nechcela. Stretla som viacero chlapov, ktorý na sklonku života priznali jedine, ze ich mrzí, že v tom celom zabudli nato, že si to odniesli deti a v 60tke, 70tke ci 80tke im bolo ľúto ze s nimi nemajú žiaden vzťah. Dokonca som stretla ženu, ktorá na sklonku života hovorila, že vlastne celý život bola ta druha, ta trpezlivá, čo čakala, kedy si nájde čas, kedy bude ten správny čas mat dieťa.... Až nikdy nebol.....

kitycat
9. jan 2021

Tak pockat... Dobre citam?

On zadany - zenaty a dieta. Ty slobodna, otvorila si oci nasla si ineho a on z pomsty zavolal do postele tvoju kamaratku? A ona sla? A teba boli srdiecko a chyba ti? Vazne?

Kamaratka s nim spala a obom si im odpustila ci ako mam chapat? Ci len jemu si odpustila? Preber sa prosim ta, co okrem zlateho penisu ti tento clovek dal?

andreatytler
10. jan 2021

@bella27894 Nebola som v podobnej situacii ale dobre si urobila... len vytrvaj v tom ze ho odmietnes aj keby ta znovu volal... tadial cesta k stastiu nevedie. Tam su na konci len slzy a trapenie. Teraz to boli ale ak by si s nim pokracovala, bolelo by to ovela viac.
Hladaj dalej s inym muzom alebo hladaj seba v samote.
Drzim palce.

bella27894
autor
10. jan 2021

@kitycat volal kamoska mi hned volala nato ...ze co dokazoval ...

bella27894
autor
10. jan 2021

@kitycat s nie nespala s nim

kitycat
10. jan 2021

@bella27894 tak sa spamataj. Mas dobru kamaratku... Nepotrebujes takeho chlapa.

katkati
10. jan 2021

Traja ľudia: ty, jeho manželka a dieťa trpia kvôli nejakému chlapovi, ktorý si neváži ani manželku, ani milenku. Ženy plačú a on je na koni, lebo nejaká milenka sa stále nájde.

kikus7
16. mar 2021

@bella27894 Preboha, ženy, vy sa niektoré nepoučíte. Láska slepá nie je, to len niektoré ženy si seba nevážia a začnú si so ženatým či zadaným človekom. A ešte potom trpia. Prečo? Je to nejaká forma sebaubližovania? Nebola som v takej situácii, že by som si začala so zadaným a ani NIKDY nebudem. Zadaní a ženatí chlapi pre mňa ako ženu sú tabu. Nezaujímajú ma. Keď Vám ubližoval a má záväzky, čo Vás priťahuje na takom? Prečo takého nekopnete do zadku?? A keby opustil kvôli Vám partnerku, tiež sa chcete dostať do pozície, že raz opustí aj Vás? Potom tu budete vyplakávať, že Vám bol neverný a nechal Vás. A potom, že prečo sú niektorí chlapi také hovädá?! Keď im toto ženy dovolia..