Ku komu sa vrátil muž po rozvode?

28. máj 2022

Ahojte viem ze je to netradičná otázka ale je tu niekdo ku komu sa vrátil muž po rozchode alebo nepoznáte niekoho kto to tak ma? Sme s mužom od seba mam ho stále rada boli sme spolu dlho len nastali nejaké nezhody posledný rok hádky a odišiel býva v podnájme myslíte že si dokáže tak za pol roka rok ešte uvedomiť ze mu ta žena chyba a chcel by sa vrátit spať?Aj koli deťom?

adriannasvk
28. máj 2022

Ja mam znamu,ktora sa rozviedla s muzom,boli asi 2 roky od seba a potom sa vratili k sebe. Je to individualne.

elizabet173
28. máj 2022

Otazka je, ci sa chce vratit on? Preco si myslis, ze teraz by nezhody a hadky neboli, ked ste ich neustali a rozviedli sa? Vracat sa kvoli detom je nezmysel, otcom predsa neprestal byt. Musel by sa chciet vratit kvoli tebe. Osobne taky pripad nepoznam, poznala som, ked sa po rozvode vratila zena, ale vztah za vela uz nestal

midori123
28. máj 2022

Ano, poznam. Su rozvedeni a vratili sa k sebe relativne dost skoro. V case rozvodu boli bezdetni a uz maju 2 male deti.
Sobas zatial nie je v plane ale klape im to tak, ako nikdy predtym🙂

michaleja33
28. máj 2022

Ahoj. Bohu neni nic nemozne. Vies sa modlit? Verim, ze ano hovor kazdy den Bohu co mas na srdci, co by si chcela, co nie a nech ti Boh ukaze, co Boh chce, uvidis. Ked budes kracat po ceste, ktoru ti Boh ukaze, nic nabude v tvojom zivote tazke a Panna Maria, ta ti tiez bude pomahat, ved je to nasa Orodovnica. Tak smelo do toho a neboj sa.

zuzanka.zuzu
28. máj 2022

@michaleja33 ty si platena od slova Boh ci? 😀

luccija
28. máj 2022

Môže sa stať, ale radšej sa na to nefixuj a skús si zariadiť život akoby sa už nemal vrátiť.Nechceli ste ísť do manželskej poradne?

nerya
28. máj 2022

Naši sa rozviedli a ostali spolu 🤷

marianarem
28. máj 2022

Ja poznam jeden taky par, nejaky cas boli od seba, ale nestihol este prebehnut rozvod. Vratili sa k sebe a klape im to super uz hadam aj 15 rokov.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
28. máj 2022

@michaleja33 keby to bolo take jednoduche, nebolo by na svete mnozstvo nestastnych vrucne sa modliacich veriacich. Tak tu nesplietaj nieco, co jej nikto a nic na svete nemoze zarucit. Tak, ako je mozne, ze sa k nej muz vrati, tak je mozne, ze uz obraba inu a na navrat ani nepomysli. Rozmyslam, ako to zariadi boh, ak sa jej ex vrucne modli a prosi boha, aby sa uz k sebe nikdy nevratili...

betulinka1
28. máj 2022

Poznam ale ziadna zena to muzovi neuľahčila. Pekne si ich museli získavať spat 😉😉😉 . Myslim, ze o to viac si to chlapi potom vážili. Tam kde bola iniciátor vrátenia zena, tam sa spat nevrátili alebo len docasne.

leevni
28. máj 2022

Áno. Poznám. Mali jedno dieťa a išli od seba. Asi na 1,5 roka. Potom si k sebe našli cestu a mali ešte 2 ďalšie deti. Teraz sú spolu už 25 rokov od sobáša a 20 od návratu.

k0l0b3zka
28. máj 2022

Zalezi preco boli tie nezhody a ci je realne ich odstranit. Nie je dovod sa vracat do vztahu v ktorom sa tie veci ktore vam vadili nijako nezmenili, pretoze to dopadne rovnako. Ale popravde netreba v to dufat, najlepsie co mozes spravit je zit svoj zivot a ak sa k sebe vratite tak sa vratite. Ak nie tak nie, ale ak sa budes zobudzat s myslienkou ze kedy mi uz zaklopka pri dverach tak je mozne ze sa nikdy nedockas a budes akurat zdeptana 🙂

Inak problematike rozchodov sa venuje cesky sexuolog Jeronym Klimes a celkom podrobne. Venuje sa aj tomu ake ma fazy rozchod atd atd. Postuduj, uvidis na com realne si ;)

lauricka
28. máj 2022

Znama to tak mala. Podviedol ju, bola z toho nestastna, isli od seba a ked sa chcel vratit, uz si ani nebola ista, ci ho chce naspat, zistila, ze jej je dobre aj tak :D. Ale nakoniec ho vzala na milost a funguju dalej. Pre mna by to bolo uz zvlastne, ale kazdy ako chce.

zuzka565
28. máj 2022

My sme sa s mužom rozviedli. Po roku sme sa dali dokopy. V čase rozvodu mal syn jeden rok. Teraz máme druhého syna má 16mesiacov. Máme aj medzi sebou nezhody ale snažíme sa to vyriešiť. Dlho sme navštevovali manželskú poradňu. Ale hlavne si nepúšťame názory nikoho ďalšieho do vzťahu.

55kvetinka55
28. máj 2022

Aj moja kamoška sa rozviedla,odišla od muža,žila s iným cca dva roky,,aj on mal asi dve frajerky medzi časom,,ale nakoniec sa k sebe vrátili a funguje a klape im to ako hodinky..nevie sa to vynachváliť teraz..a to pri tom ona ani počuť o tom ze by sa mali dat opäť dokopy..ale vidíš osud to zariadil inak a získal si ju opäť späť a si spolu šťastni..zatiaľ😊😊

nikoletta1712
28. máj 2022

@michaleja33 Nepreháňaš to trošku??

laska86
28. máj 2022

To akoze chces cakat ci sa uvedomi o co prisiel a vrat sa?alebo sa dozvies ze si nasiel inu a ty sa psychicky zosypes kedze ho stale lubis..moc zalezi natom preco ste isli od seba...

renata1405
29. máj 2022
maciatkolulu
29. máj 2022

Takto, odišiel a býva dám, či má druhú? Dosť podstatne. Rovnako nikto nepoznal vás vztah, vek detí, majetkové pomery atď...

matkahelka
29. máj 2022

nasi byvali susedia. on nechal zenu s 3 detmi a nasiel si o 13 rokov starsiu, ktora uz bola babkou. po 3 rokoch sa k zene s prosikanim vratil. oni vsak mali pocas tych rokov dobry vztah, platil jej luxusne vyzivne, kupil jej byt, na sviatky jej posielal kytice a darceky.

tamvtme
29. máj 2022

Aj ja poznam taky par, on sa poblaznil do mladsej a rozviedli sa ale neskor mu asi doplo, aku hlupost urobil...boli bezdetni v tom case....neskor sa znova vzali a maju uz aj dieta...

andreakotesova
29. máj 2022

Teta sa vrátila k môjmu ujovi po 5tich rokoch od rozvodu (ona si nasla frajera). Žijú dodnes spolu. Zobrať sa však už nezobrali, lebo ako ujo vraví, majetok si poriesili pri rozvode a ak by zasa tete ruplo v hlave, tak odchádza už majetkovo vysporiadana 😅 a pred Bohom sú manželmi aj po "civilnom" rozvode.

karinss
29. máj 2022

@zuzanka.zuzu 😅😅😅😅😅🙈🙉🙊

kassandra25
29. máj 2022

Ano, je to mozne. Ja som mala taku jednu v práci a skutocne po nejakych rokoch rozvodu sa vratil ku nej muz. Ona o nom vzdy pekne hovorila a on jej vzdy pomahal, aj ked boli rozvedení. Je to možné.

pipistrel13
30. júl 2022

@elizabet173 nemusis sa bat,Boh to nejako zariadi☺️
a to ze sa za nieco modlis este neznamena,ze sa to musi stat,otazka je aj ako sa modlis atd atd..avsak moj priapevok pisem skor pre to,ze kazdy ma pravo dat radu,ktorej veri,takze nechapem co sa navazate do zeny,ktora doveruje Bohu...ale to je dnes take moderne
mimochodom aj tie nekonecne rozvody a rozchody s absurdnymi argumentami typu ako si nerozumieme a hadame sa,len dokazuju,ze sebeckost este cloveka nikam neposunula,skor je pre nho zdrvujuca...kto chce pocuvat nech pocuva☺️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelaa
30. júl 2022

Áno poznám. Je to naozaj individuálne. Aj moj muž by sa k nám vrátil, keby som ho “poprosila”. To však neplánujem, nakoľko on mi svojim odchodom otvoril oči a zrazu som videla veci ináč. Nechýba mi 😕 s tým nerátal. Uvidíme, čo budúcnosť prinesie. Držím palce aj vám 💞