Kto verí, že človek vie preniesť na druhú osobu zlú alebo dobrú energiu?

5. jún 2024

Ahojte. Kto verí že človek vie preniesť na druhú osobu zlú alebo dobrú energiu, existuje niečo na tú zlú energiu aby som ju neprijala? Pracujem s ľudmi a sem tam prídu ty so zlou energiou a ja som potom par dni mimo :( niečo okrem šalvie ,... nejaky znak, talizman ?
Komenty typu že také niečo neni si nechajte pre seba . Viem čo cítim a ako mi je daný deň :( vďaka za typ

prirodalieci
5. jún 2024

levandulova voda okolo seba nastriekat 🙂 a hlavne aj vitaminy su dobre na "utoky" druhych, ak ti chybaju mineraly, si labilnejsia a skor ta to zlomi..a spanok...prostre zit co najzdravsie a najstastnejsie ako len vies

sintra
5. jún 2024

Najvacsi talizman bud sama sebe ty. Ked budes ich energiu prijimat a podliehat jej, nic ,zvonka' ti nepomoze.

prirodalieci
5. jún 2024

chodenie do prirody pomaha ale uplne najviac, najlepsie osamote, to ta vycisti od energie druhych

biglovemom
5. jún 2024

Neverim na nic take.
Ale verim v to , ze psychicky stabilny clovek sa nenecha ovplyvnit nejakou „energiou“ - su to len vyhovorky

yelena159
5. jún 2024

Čo je to dnes takýmito diskusiami? Deň bláznov bol 1. apríla.

petulda333
5. jún 2024

@biglovemom nemyslim,ze len vyhovorky. Ja mam jednu znamu s ktorou ked som len chvilu citim sa zle. Je negativna az hroza,len sa stazuje. A ja som potom bez nalady alebo podrazdena. Snazim sa jej vyhybat

sara07
5. jún 2024

za mna živé kvety, to dost urobí v kancli
no von sa prejst nemôžeš stále
viem čo myslíš, niekedy aj ked normálne komunikujete bez emocii tak si doslova stiahnuta vyflaknuta z energie alebo sa tak citiš špinavo potom
na to voda, sol pretriet ruky
ja občas ešte saloos má taky vonny sprej olejovy

sisska96
5. jún 2024

Ja verím. Ja keď som s istými ľuďmi tak som strašne unavená a už o 8 večer spím pred TV

svetlonos
5. jún 2024

Pracovala som v hoteli na recepcii aj s dvoma kolegyňami kamoskami. Jedna z nič cista realistka, na takéto veci neverí. Druha zrelá múdra skvela žena, ma "čuch" na ľudí.
Zajedno kolegom tam chodil jeho kamarát- divný typek. Vegan pracujúci v mesiarstve, spojené to bolo aj s výrobnou syra. On predával mäsové výrobky.
Oproti recepcii bol bar a ten kreten si vzdy sadol tak, ze cely čas ma očumoval. Bol to starý šedivý chlap, slizký a išlo z neho niečo nedobre. Vzdy vzdy ked takto prisiel a cumel - kludne aj dve hodiny v kuse, som mala problémy so žalúdkom.
Poslala som na moje miesto kolegyňu q ja som isla do kancelárie, kde má vidno nebolo. Ona flegmatik po hodine prisla do kancelárie, ze jej je zle a preháňa ju. Ja sim jej však nepovedala co mi je.
A takto to išlo mesiac. Ta tretia kolegyna to iste. A nie nebol to vyrus ani brušná chrípka. Trvalo to ešte hodinu po odchode toho chlapa.
A o vyruse, ktorý trvá 3 hodiny vvroznych časoch dňa a nie kazdy den som teda ešte nepočula...
Bolo nás tam viacej a aj čašníčky nám hovorili ze je divný a cítia sa zle pri nom.
Ja by som vtedy bola udala snáď aj cez celému hlavu červenú maslu 😁
Ideálne je sa takym ludom aj miestam vyhýbať.
Ja som si predstavila, ze to co robí s inymi sa mu vráti späť, teda konkrétne som si predstavovala, ze ma brutálnu migrénu. A hadaj co?
Náš kolega spomenul, že kamosa položila migréna, škoda lebo mali ísť spolu lyžovať - ake požičajú, také vráť!

janickacrazy
5. jún 2024

Skús meditácie, keď prídeš domov, sú aj také, ktoré sú konkrétne na čistenie energie od iných ľudí. Mne to pomáha.

rozculena
5. jún 2024

Ja som používala proti energetickým upírom ochranné vajíčko.neviem,či už nie sú okolo mňa takí ľudia,alebo som tak psychicky silná,že sa nikdo neodváži....

alexis617
5. jún 2024

Buď hrda na seba asi máš v sebe niečo cena, keď sa o teba zaujmajú aj nečisté bytosti ak chceš napíš mi súkromné poviem ti čo použiť

caroline_
5. jún 2024

Niektorí si robia energeticku ochranu

denithestrange1993
5. jún 2024

Neviem. Mne skor vadi pritomnost urcitych ludi,nemyslim ze prenasaju na mna svoju energiu,ale to ich mentalne nastavenie,zadubenost,sedlactvo,celkovy ich vibe mi nesedi a necitim sa medzi nimi dobre. Mala som par takych kolegov alebo zakaznikov a teda doslova som citila tu ich neprijemnu povahu aj ked niekedy nic nepovedali. Nastastie len co odidu to uz viac neriesim.

biglovemom
6. jún 2024

@petulda333 presne o toto ide . A podobne som chcela este napisat.
Tiez som mala kamosku kde mi priatelstvo viac bralo ako davalo ,priatelstvo som ukoncila a bolo vybavene.
S takymi ludmi netreba byt v kontakte.

thirstymonk
6. jún 2024

Ziadna dobra a zla energia neexistuje. Energie je stale rovnake mnozstvo a mozes ju bud prijat, alebo odovzdat, that's all fyzika.

zelenina1
6. jún 2024

mechanická energia. energia pružnosti. translačná energia. rotačná energia.
chemická energia (chemickej väzby)
tepelná energia.
elektrická energia.
jadrová energia (atómová energia, nukleárna)
temná energia

Ktoru povazujes za zlu? 🙂 ..... Resp. ak myslis energiu v zmysle "prenesie na mna svoju zlu naladu" - tak v tom pripade odporucam obrnit samu seba na mentalnej urovni 🙂

rorino
6. jún 2024

@rozculena áno,to je dobre

juliana1931
6. jún 2024

No asi ma tu ukameňujete, ale ja to napíšem. Podľa mňa len a len modlitba a Kostol. Na tvojom mieste si vyhľadať v okoli dobrého Kňaza idem za ním a všetko mu poviem a potom konám už podľa jeho rady. A pripadne sa u neho vyspovedám, poprosím ho o požehnanie o modlitbu nado mnou . To je môj názor viem dnes sa viera a Boh nenosia ale ja sa riadim iba tým a v dnešnej dobe máš milión modlitieb na zasvätenie sa …