Kto nesie vinu?

lulutka
12. dec 2023

Chcem vas velmi pekne poprosit o vas nazor.co sa mi udialo. Neciem som nespravila ja chybu ,alebo som sa zachovala dobre. Taze zacnem od zaciatku. Priznam sa som chudobna kamaratka je bohata. Kamaratka ma poziva na udalost spolocensku a sama mi navrhla ze mi kupi saty z jednej stranky internetovej kde vysielaju aj na zivo. V ten den sa mi nepacili ziadne saty neboli to pre mna vhodne,ale den pred rim som pozerala ake tam boli aj som jej povedala ze sa mi pacili ze take by som chcela. Tak sme sa dohodli ze ona este bude objednavat ze mi napise ked bude vysielat aby som si aj ja kupila. No prislo na to ze sa neozivala tyzden pritom pre seba objednavala.Teraz mi volala 2 dni pred udalostou zo smiechom ze mi ukaze co si ona nabjednavala.A ja xo si obleciem pritom vie ze ja si nemozem nove dovolit momentalne nic Na to som jej povedala ze a na mna sa vykasla pritom mi slubila ani nedala vediet. A ze len slubuje a nakoniec nic a ani nevola. Nevolala vylucne somnou na druhe kamosky uz mala cas.to som jej povedala a vedela som ze to je tak. Kamoska dala telefon svojmu diietatu a sla prec. Neodpoveda na spravy. Tak som jej napisla ze naco je nahnevana ved ja som nic nepitala sama sa mi ponukla a potom ako by si zo mna robyla srandu . Vi ako by ste reagovali? A este som si mala k jejmu muzovi ist privirobyt a a nakoniect upratovanim po stavbach jej muz ma stavebnu firmu nakoniec stoho nic nie je pritom mi to slubovala. Ja si myslim ze tu pracu dala druhej .podla mna ako stavebna velmi dobra stavebna firma si nemoze nechat neporiadok po sebe este v zahranici

mirka414
13. dec 2023

Viac by som sa jej neozvala toto kamarátka nieje ..

veronikaszabova
13. dec 2023

@lulutka
1. Nesuhlasila by som, aby mi kupovala saty.
2. Ak nemam na nejaku udalost, netrepem sa tam
3. Pracu si najdi sama, nespoliehaj sa na nikoho.

sense
13. dec 2023

Nespoliehaj sa na nikoho. Radšej by som udalosť odmietla. A čo sa práce týka, možno jej manžel našiel niekoho kot by vaic vyhovoval
A ak neodpovedá na spravy tak by som ju nekontaktoval. A takisto záleží co v tých spravach. Ak výčitky a pripomienky ze sľúbila šaty a nekúpila, tak sa jej ani nečudujem

bloger
13. dec 2023

@lulutka Tak ak niečo sľúbi mala by to dodržať. Nekontaktoval by som ju viac. Bude sa s teba iba vysmievať. To čo si jej povedala bolo správne.

anna777115
13. dec 2023

Ja, teda neviem, ale ty nemáš žiadnu hrdosť a nie je ti to trápne od niekoho čakať nejaké "handry", na jej udalosť. Však, slušne odmietnem pozvanie. Nemusíš, jej nič vysvetľovať. Bohužiaľ, ďakujem za pozvanie, ale teraz momentálne mi to nevyhovuje, bodka.

madeincssr
13. dec 2023

Neponižuj sa. Nerieš nejakú "vinu". Niektorí ľudia sú takí, že každému, s kým sú, všeličo s nadšením nasľubujú. Niekedy za tým ani nie je zlý úmysel, len sú takí. Nevyšlo, jednoducho choď ďalej.

lulutka
autor
13. dec 2023

@veronikaszabova ano ja od nikoho som nic nechcela ponuknutie bolo od nej samej a ano ja sa budem spoloehat uz len na seba od januara mam novu pracu kde zarobim slusne len sa mi zda ako keby si zo mna robila srandu a to ma mrzi

lulutka
autor
13. dec 2023

@madeincssr podla vas sa snou mam aj nadalej kamaratit ? Dnes sa mi ozvala a o vcerajsku uz rec nebola

madeincssr
13. dec 2023

No to nedokážem posúdiť, či je inak fajn, alebo ti ubližije stále, či ti chýba ako kamarátka a ty jej...

domkakvet
13. dec 2023

@lulutka nesuhlas s tym aby ti nieco kupovala a viac sa sama neozybaj.

veronikaszabova
13. dec 2023

@lulutka pocuj, nie si ty nahodou @liduska87?

lulutka
autor
13. dec 2023

@domkakvet Dakujem za radu. Aj ja som tak zmyšlala.

lulutka
autor
13. dec 2023
sense
13. dec 2023

@veronikaszabova presne a ešte aj rovnaká štylizácia....

veronikaszabova
13. dec 2023

@sense sak mne je jasne, ze to je ona 🙂 aj rovnake gram.chyby

mk22
13. dec 2023

V oboch témach bohatá kamoška kt ti kúpi oblecko detto štýl písania, chyby
Načo dva nicky?

veronikaszabova
14. dec 2023

@lulutka no ako teda?