Kto má susedov, ktorí sú o ničom?

14. dec 2023

Dobrý deň,večer prosim je tu niekto kto ma na nič susedov ?Byva v činžiaku že ich sledujú počúvajú sú neznesiteľný ?Stale sa do Vás starajú ohovárajú a pod.ako to riešiť ?Je to dosť na nič do výchovy deti a pod.😒

viestta
14. dec 2023

Ja netusim co o mne moje susedy hovoria a ak aj hovoria, je mi to uplne jedno. Okrem jednej sa s ostatnymi len zdravim a to bohate staci

mikadooo
14. dec 2023

Tiež neriešim, ale tak tu susedka prevreští aj cez stenu aj moje deti, tak by som sa len zasmiala, keby mňa začali riešiť. Nereagovala by som na to. Dovidenia, zatvorím dvere a ona nech si ide ohovárať k ďalšej tetke Betke. Ale je dosť možné, že to, čo sa u vás deje, je obťažujúce pre okolie, takže ak sú to viacerí susedia, v tomto prípade by som sa možno zamyslela nad tým, čo mi je vyčítané...

autor
14. dec 2023

@mikadooo nie iba jedna do všetkého sa stará a ihneď ohovára každého

deedol
14. dec 2023

vobec netusim, co o mne hovoria susedia :D a aj keby som sa dozvedela, ze ma niektora ohovara, nijako by som to neriesila. nemam na take veci cas 🙂

mikadooo
14. dec 2023

Jaj, tak to bude asi taká bytovková p*ča, od ktorej každý bočí. V tomto prípade by som zahájila tvrdý ignor - dobrý deň, dovidenia, nechcem sa s Vami o tom baviť. Aspoň si vytrénuješ asertívnu komunikáciu pri nej 😉.

deti95060810
14. dec 2023

však nech ohovára.... vždy ťa kopne len horší kôň od teba, nikdy nie lepší....

petamich
14. dec 2023

netusim co o nas susedia hovoria, zdravim sa s tymi vlavo a vpravo a ostatnych x bytov, netusim kto v nich byva 🤷‍♀️ nech si hovoria co chcu, ked im to spravi krajsi den

inak tebe niekto povedal co hovori? kazdopadne jednym uchom dnu a druhym von, este sladsie by som zdravila

martinkatinka
15. dec 2023

Ci ma ohovaraju, to neviem 😆 my mame dost hlucnych susedov, takych ignorantov, co vsetko mozu. Maju beziaci pas, deti hravaju futbal, skacu na kolobezkach, dalsi zase pocuva hudbu aj do polnoci, ale neprestane ani ked ich zajdem upozornit....
No co narobim? 🤷

minenkak
15. dec 2023

Však načo ju počúvaš

bublinka1426
15. dec 2023

@martinkatinka takych rodicov co dovolia deckam hrat futbal a podobne sporty doma, takych na piedestal. 🙈

bublinka1426
15. dec 2023

@ autorka, mozno nie je len jedna, mozno viaceri maju nieco proti Vam. co ty vies ....to ej zivot v panelaku. a mozno ma na to aj dovod. nezamyslela si sa nad tym?