Kríza vo vzťahu

kiarika1
13. jan 2023

Ahojte😔chcela by som sa trosku vyrozpravat. S partnerom sme spolu uz 12 rokov. Mame dve deticky.partner sa strasne zmenil, uz neviem co mam robit, ako dalej, lebo takto fungovat uz nemozeme.napisem vám od zaciatu. Trosku bude to dlhsie😒Zacalo sa to pred pol rokom priatel zacal ypisovat ex partnerkou, odvtedy ma zablokovany telefon, nemozem ani dotknut mobilu.doma ma telefon na tichy rezim. Ked som nato prisla ze pisu spolu samozrejme velka hadka. Nakoniec ukazal co pisali, nic take len o rodine , ze aj ona uz ma deti menzela atd. V novembri priatelov brat mal rozvod, odvtedy moj priatel kazdy vikend sa flaka vonku bratom. Decemberi aj kupil nové auto, samozrejme som sa dozvedela uz vtedy ked isiel vybavit lesing na auto. Aj auto vyberal s bratom. Predvcerom sa strasne pohadali, po robote zastavil u svokry. Prisiel domov zacal kricat nielen na mna ale aj na deti. Samozrejme oni nechapali co sa deje, ani ja som nic nechapala. Zacal my vycitat ze, len on pracuje. Ze ja len 4 hodinky a zarabam len 300 eur, a on 2000 a nema ztohto nic.Ze zrat nebudem to co on nakupi.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@kiarika1 a ze ani fajcit nemozem lebo mesacne je to 100eur.2 dni sme nerozpravali. Dneska Prisiel z roboty domov akoby nic nestalo zacala somnou normálne rozpravat ako inokedy. Myslela som ze dneska podebatujeme ze ako bude dalej, a on isliel do sprchy a isiel zas von.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@kiarika1 samozrejme ani detom vobec nevenuje, predym sme chodili na vyleti a tak len do mesta na prechadzky. Cez tyzden pride roboty da sprchu a do vecera sedi v kuchyni pozera tik tok, az ked zaspim vtedy ide aj on spat.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@kiarika1 mam tusaka ze ma milenku. Len neviem ako dalej mama byva 60 km odomna sama v garzonku. Neviem co mam robit vobec. Deti nechcem odtialto odstahovat su dost citlive obide. tu maju skolu, kamarati😥velmy sa trapim mam kamaratky ale nie take ozajste ktorym mozem vyrozpravat 😥(prepacte za pravopisne chybicky neviem velmy dobre po slovensky no snazila som sa)

janinah
13. jan 2023

Volaj ho do manz.poradne.ak nepôjde.tak zrejme taký vyspechovany nechodí len za bratom.Rovno by som povedala.ze takto žiť nebudem a má mesiac na to.aby sa znormalizoval a venoval rodine.Na toto ti niečo odpovie a zariadis sa.treba myslieť na deti.Preco robíš tak málo? Keby som domov doniesla 300 eúr tak ozaj na cigarety nedám ani cent.

sima338
13. jan 2023

v prvom rade nájsť robotu na viac hodín a viac si sama zarobiť.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@janinah vies ide oto ze pretym nemal problem ze len 300 eur zarabam, nic my nevycital. Ani nechcel aby som robila, ze mam ostat doma a venovat detom a o domacnosti. Ja som povedala ze nie aspon kym deti su v skole. A on vsetko utiahne lebo zaraba pekne.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@sima338 rada by som nasla,ale nic take som zatial nenasla co vyhovovalo kvoli detom nema kto odviest ich rano do skoly,

luciajass
13. jan 2023

@kiarika1 ja mám skôr názor taký, že nemá milenku..ale brat ho pri pive stenkuje proti tebe. Je rozvedený on, bude aj brat..aby nebol v hanbe pred rodinou sám. Treba si to vydiskutovať a ty si nájdi lepšie miesto. 300€ jenozaj nič v dnešnej dobe

kiarika1
autor
13. jan 2023

@luciajass skusala som minule snim porozpravat ani ma nevypocuje, smeje saa ze nemam rozkazovat ze kedy ide von a skym 🤷‍♀️. On sí mysli ze taketo spravanie je normálne. Pretym bol milujuci muz 😔

luciajass
13. jan 2023

@kiarika1 to má od brata toto všetko. Pomaly mu dôjde, že zle robí

kiarika1
autor
13. jan 2023

@luciajass to uz asi bude neskoro. Skusala som mu teraz volat som bloknuta, vsade aj na messengri.

hylary
13. jan 2023

@kiarika1 a aké je to zamestnanie tvoje, ak mozem vedieť... Čo robíš?

luccija
13. jan 2023

@kiarika1 chlapom tak prepne, keď majú zrazu s kým chodit von a chcú dobehnúť zameškane..Moj kolega sa rozviedol a podobne ťahá von a úspešne ženatého kolegu s malými deťmi

kiarika1
autor
13. jan 2023

@luccija som totálne uz na dne, deti stale pytaju na otca a ja neviem,co mam odpovedat. 🤷‍♀️

lija22
13. jan 2023

zablokoval ta na volania ajv mesengeri? tak to prehnal. Ved musite spolu komunikovat. A keby sa daco detom stalo, ci by ste vyhoreli to mu ani nemas ako dat vediet. Ved to je neakceptovatelny pristup.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@lija22 hej vsade ma zablokoval,bohuzial. Domou sa vrati nad ranom, prespi cely den sobotu vecer takisto takze komunikovat zas snim nebudem vediet. Aj minule my to spravili ze zablokoval ma, presne toto som mu hovorila co keby detom nieco stane. A on tolko ze ved si doma 🤷‍♀️🤦‍♀️

lugie
13. jan 2023

Prepáč… ale on je strašný chuj.. koľko máte rokov obaja ak sa smiem spýtať? Neprišla na neho druha puberta?

lija22
13. jan 2023

@kiarika1 zlatko to je v prdeli. takyto vztah by som ani nechcela zachranovat.
sjehorodicmi si ok, nemohla by si ich poziadat nech mu dohovoria? a ten jeho prisprosty brat, s nim sa neda porozpravat?

kiarika1
autor
13. jan 2023

@lugie ja 33 a on 35. Ja vobec neviem co sa snim deje neda sa snim ani rozpravat😔

slavomira236
13. jan 2023

@kiarika1 to je debil

kiarika1
autor
13. jan 2023

@lija22 ma uz len mamu, ale aj ona to ma na haku, minule sme sa rozpravali. Ze ona sa nechce starat do nasho vztahu 🤷‍♀️

niki78281
13. jan 2023

@kiarika1 no ja by som mu teda vyčistila žalúdok. Načo ti je taký chuj? To je jedno že jeho brat je rozvedený. Nie je malý chlapec v škôlke aby nevedel čo sa patrí a ako sa má správať. Mám máť svoj rozum. Tam ho pošli kade ľahšie keď sa mu doma nepáči. Si žena musíš byť silná tak sa vschop musíš myslieť na deti. To čo je pre teba a deti najlepšie.

kiarika1
autor
13. jan 2023

@niki78281 musim sa najprv ja dat psychicky dokopy, lebo som uz totálne na dne. Aj deti stale pytaju na otca ze kde je kedy pride a ja vobec neviem uz co nato odpovedat

niki78281
13. jan 2023

@kiarika1 tak keď sa s tebou nechce rozprávať tak mu napíš správu veď keď si ťa odblokuje tak mu to príde. Určite si to prečíta. Napíš mu všetko čo by si mu chcela povedať a uvidíš či sa k tomu nejako zodpovedne postaví keď nie a nebude chcieť nič riešiť tak budeš vedieť že už je po všetkom a zbytočne by si s deťmi trpela. Je to pre teba určite ťažké chápem to ale keď on nechce tak....🤷

olimuc
13. jan 2023

Skus sa s nim porozpravat, ale v jednej veci ma pravdu, tie cigarety su fakt zbytocne vyhodene € a skodia aj tvojmu zdraviu. Neviem z akého dôvodu sa rozviedol jeho brat, ale ak mas obidve deti v škole je na čase začať normálne pracovat. Nielen vzhľadom na to, že vzťah moze skončiť, zle ale uvedom si, že keď deti odrastu a ty sa budeš musieť starať sama o seba, tak ty budeš ako dôchodkyňa niekde v garsónke obhrýzať asi stenu. On sa správa ako kus debila a asi ma druhu pubertu, ešte aby nezačal míňať peniaze kade tade …

alenkabaj
13. jan 2023

Prepáč, ale podľa mna ma milenku. Ja som zažila neveru. Mna si tiež zablokoval, nedvíhal telefón, začal sa viac starať. Keď sa na to prišlo, tak som naozaj vedela od prvého dňa, kedy ma podvádzal. Ženská intuícia nikdy nesklame

laska86
14. jan 2023

Tak ho raz predbehni jednu peknu sobotu sa nahod nechaj mu deti a povec ze prides nad ranom..pekne si ho zablokuj a nech si to pan uzasny vyskusa...

laska86
14. jan 2023

Určite sa mu to nebude pacit a bude vystrajat..tak mu potom povec ze presne takto sa citis aj ty ked sa on sprava takto..je to nevyzrety idiot sorry🤷

nelili1978
14. jan 2023

@kiarika1 ja si myslím tiež, že ho štengruje brat, že je pod papučou a také podobné reči....škoda zo nevieš odísť na pár dní, bez toho, aby si mu to povedala. Nech si vyskúša ako to bude, keď zostane sám

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz