Kríza vo vzťahu

10. sep 2021

Ahojte mám 22 a partner môj 30 a už pár týždňov sme sa tak povediac odsudzili s partnerom.. intímny život málo čo máme posledné týždne a keď ležíme na posteli tak sme ako dvaja kamaráti a medzi nami naše dieťa 2 ročne.. dosť to škrípe a chcela by som to zachrániť ,lebo je mi to ľúto ,nechcem aby to skončilo .. dosť plačem(keď ma nikto nevidí) ,som proste z toho mimo ... No mám pocit že on so mnou nechce byť .. asi to dieťa nás drží spolu... Poraďte mi čo mám robiť ako ďalej fungovať... Ja neviem či som sa mu prestala už páčiť alebo ja už neviem .... poraďte mi .. ďakujem

amonet
10. sep 2021

ono teraz asi nahnevam vela zien, avsak mozno je prave to problem,ze to dieta lezi medzi vami. venujes sa aj muzovi,alebo 99%casu venujes dietatu? zapajas muza do vasho zivota? mate vecer cas dat si vinko a pokecat ako ste sa mali? dieta spava s vami?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7lenka11
10. sep 2021

čo tak sa o tom otvorene porozprávať a povedať si, čo sa deje, čo cítite? bez toho asi nezistíš, na čom reálne ste... a či vôbec z jeho strany je záujem zotrvať vo vzťahu.. zase nasilu držať niekoho vo vzťahu proti jeho vôli nie je cesta

miadi
10. sep 2021

Tak Neviem ked je medzi vami dieta ako inak by to malo byt ako dvaja kamarati? 50shades of grey ? Ved potrebujete aj svoju intimitu postel len pre vas 2 . Aj keby len na par minut..

bagre
10. sep 2021

Máš pocit... nevieš... tu chceš radu...
Vy sa spolu nerozprávate? Ak nevieš od neho kde je problém (z jeho pohľadu) tak neviem aké rady tu chceš, lebo to je také triafanie naslepo. Podľa teba je problém kde? Ako trávite spoločný čas?

h2
10. sep 2021

Ahoj, máte aj nejaké iné problémy, okrem toho, že máte málo intímneho? Aj sa hádate, robí Ti zle? Alebo "len" ten chýbajúci sex?

ajka0207
10. sep 2021

Píšeš že problém je pár týždňov, predtým to bolo ako?

zuzanockamt
10. sep 2021

@cocolino234 ty si myslíš, že po dvoch rokoch automaticky prichádza odcudzenie? Veď to je kratučký vzťah, dva roky sú nič.

h2
10. sep 2021

@zuzanockamt
@cocolino234 Nemôžu byť spolu 2 roky, keď majú 2-ročné dieťa.

zuzanockamt
10. sep 2021

@h2 to je jedno, neriešim autorku, len ma zaujalo tvrdenie, že odcudzenie po dvoch rokoch je normálka, však to je veľmi krátka doba

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
10. sep 2021

@cocolino234 Ja som si aj myslela, že si to takto myslela. Že sa odcudzili, lebo sú spolu kvôli tomu, že ona hneď otehotnela.