Kríza vo vzťahu

3. júl 2024

Žienky riešim momentálne jeden problém. S priateľom sme už spolu 6 rokov, už viackrát sme sa rozišli ale vždy nás to nejako spojilo
A už cca mesiac cítim zase pocit že to už neklape, sme odlišní ajked nejaké spoločne záujmy mame, no mám pocit že je to už skôr zvyk
A do toho mi začal písať jeden veľmi veľký sympoš a neviem vôbec čo robiť, mám výčitky čo i len mu odpísať
Ešte som neodpisala

cukorfalat
3. júl 2024

Asi je nacase ukoncit momentalny vztah, a potom mozes odpisat symposovi, a uvidis co to da

viestta
3. júl 2024

To ie je kriza, vy opakovane zachranujete to co zachranit nejde... Ukonci nefunkcny vztah a potom sa uvidi

really8
3. júl 2024

Zienka, takto premrhat 6 rokov zivota na nieco co nema buducnost. Ts ts ts…
Nespojilo vas nic. Iba si to nahovarate.

beata_k
3. júl 2024

Ked to raz nefunguje, tak to nefunguje. Ale pozor. Ist zo vstahu do vztahu je tiez blby napad.

strejdo001
3. júl 2024

Stačí, že si napísala, že ste odlišní, viac netreba. A následne hľadáš nasilu argumenty, že veď predsa máte aj niečo spoločného. 6 stratených rokov... niesi si sama, takých je mnoho, pouč sa z ich chýb. Napríklad ja som sa.musel popáliť sakramentsky na vlastnej.
"Protiklady sa priťahujú" je najväčšia sprostosť vo vzťahu. Musíš mať pri sbe človeka, ktorý myslí, žije podobne ako ty, má podobné záujmy, životný štýl, myslenie, názory, hodnoty....

domkakvet
4. júl 2024

Ano ste spolu iba zo zvyku a nefunguje vam to, treba to ukoncit.

cookie29
4. júl 2024

Radsej stratit 6 rokov ako cely zivot... a tiez suhlasim, ze najprv ukoncit nefunkcny vztah, najst samu seba, zostat nejaky cas sama a az potom eventualne odpisat symposovi. Ak stoji za to, pocka.

@strejdo001 "Protiklady sa priťahujú" nie je blbost. Nikto nema zaujem zit s kopiou sameho seba a opak moze byt vzrusujuci. Vsetko ale zavisi od toho, co od vztahu niekto ocakava, do akej miery su partneri uprimni a otvoreni prave v tomto. Je blbost mat partnera nocnu sovu a geeka domaseda, ked ty si ranne vtaca a cely cas najradsej vonku, pokial ocakavas, ze s Tebou kazdy vikend pojde niekam na vylet, lebo on sa zmeni, ci teraz, alebo ked pridu deti atd.... ale pokial je kazdy z vas samostatny, mate rovnako nastavene priority nemusi byt problem.

strejdo001
4. júl 2024

@cookie29 Napísal som "podobne", to neznamená kópia, nechoďme z extrému do extrému.