Koniec vzťahu po 15 rokoch

20. jan 2024

Ahojte dievčatá. Práve som ukončila 15 ročný vzťah s otcom mojich detí. Mám z toho zvláštne pocity a zaujíma ma ako ste to zvládli vy, keď ste sa rozišli po tak dlhej dobe? Máme spolu malé deti, no priateľ,už ex začal brať pervitín. Dala som mu niekoľko šancí,no stále sa k tomu na nejaký čas vrátil, tým pádom viem, že nikdy neprestane úplne . Poviem vám pravdu,mám zmiešané pocity, predsa len sme spolu pol života, q je mi ľúto deti ,keďže k deťom sa správal vždy ukážkovo. No na druhej strane nezaslúžia si pozerať sa na to,ako sa kvôli tomu "že si dá" hádame. Akos te dopadlo tie ktoré ste mali malé deti a rozišli ste sa s otcom? Vychádzali ste ok? Prípadne našli ste si lepšieho? Mám depky.

barborachors
20. jan 2024

Mozes mu povedat, ze pervitin robi diery do mozgu a ze skonci velmi zle. V ustave, zaplienkovany a bity. No, k tvojej otazke, co keby si prestala riesit nahradu za ocinka fetaka a tesila sa, ze si sa zbavila debila? Ved to chce oslavu.

autor
20. jan 2024

@barborachors isto nehľadám hneď nový vzťah, len rozmýšľam či a dvomi deťmi vôbec je možné ,že niekto sa mi v Tom živote zjaví 🙂 je to čerstvé a po toľkých rokoch ,tak ma chytajú depky 🙂

gabika0825
20. jan 2024

To sa fakt čerstvo po rozchode tu pýtaš ci si ostatne ženy našli lepšieho?? Nechcem aby to vyznelo zle a nie je to nič proti tebe, ale pomohla si mu aj nejak zbaviť sa tej závislosti, alebo si len čakala kým on si povie ze nebude brat a zo dňa na deň bude normálny? Lebo takto to nefunguje. Mojej kamoske sa to podarilo s jej ex, on závislosť porazil ale hlavne kvôli nej…! Snažila sa mu naozaj pomôcť, liečenia, terapie, stále sa snažila s ním byt, vymýšľať stále niečo aby na to nemal myslenie ale v prvom rade chcel aj on. Žiaľ natrafil na zlu partiu, kamaratov zo strednej školy, s ktorými sa opäť začal stretávať a spolu si davali. Rozišli sa potom ale kvôli úplne inej veci nie kvôli drogám. Ten chlap je doteraz čistý!… Takze nad týmto sa skús zamyslieť.

deedol
20. jan 2024

pozri si profil @soldi 🙂

syslik81
20. jan 2024

cerstvo po rozchode budes mat xy myslienok otazok .. bde to boliet ale casom menej a menej .. pervitin je svinstvo a ak sa ho nevzdal kvoly rodine tak si spravila dobre.. musis v prvom rade chranit deti a clovekna drogach aj ked je otec je nebezpecny ... ci si najdes alebo nie ukaze cas- vzdy je sanca ..no v prvom rade sa musis ty dat dokopy ,zabezpecit deti ,utriedit myslienky ... ak treba zajdi aj za psychologom-dnes to nieje hanba ..

autor
20. jan 2024

@gabika0825 Ježiš Mária ja som mu pomohla toľko krát a stále sa k tomu vrátil. Bol už aj vyše roka čistý, no prišlo druhé dieťa a asi to naňho bolo veľa a bol opäť tam kde predtým. Nevravím, že na Tom šiel nonstop. Ale tak ako neznášam alkoholikov, tak aj fetakov . Proste a takým človekom žiť nemienim. Predtým sa spamätal kvôli rodine. Tentokrát sa k tomu vracia opätovne a to je už aj na moju psychiku veľa ,nakoľko mi vkuse klame a dôveru v ňom už nemám ziadnu. Takže odpoveď na tvoju otázku ,či som mu aj pomohla ...áno nie raz, celá rodina sa naňho vykašľala a ja jediná som pri ňom.bola aj v najhoršom. No aj na mňa je to už veľa , celý život riešiť závislosť niekoho iného 😱

blaazi
20. jan 2024

@gabika0825 pomahat zavislemu je casto cesta do blazinca.

vevebono
20. jan 2024

ja som sa rozvadzala po 13tich rokoch, s 9 a 6 ročnými deťmi. teraz som opäť vydatá, mám ďalšie dietko a som so svojim životom spokojná. konečne môžem žiť a nie stále iba ustupovať a prispôsobovať sa

dadka1997
20. jan 2024

Rozisli ste sa, nerozmyslaj nad tym ci si niketo nasiel lepsieho, .. uzivaj si deti a teš sa, ze si sa zbavila takeho magora, a nemas co ľutovať .. len by ma zaujimalo ako to mate nariadene sudom, aby sa mohol stretavat s detmi ? Ja by som sa skor bala mu deti dat, nech bol akykolvek otec, drogy robia z ludi trosky

nin12345
20. jan 2024

Urcite to pre teba bude narocne obdobie ale posilni ta to a ak si uz raz odisla tak sa nevracaj, neobzeraj sa spät a sustred sa aby tebe a detom bolo dobre. Je to velmi smutne ale bohuzial on sam sa rozhodol pripravit sa o zivot, zenu, deti a rodinu..

domkakvet
20. jan 2024

Bude to tazke, ale zvladnes.

castopky
21. jan 2024

Mam kamošku co si aj s 3 nasla, jej nový ma 2.., ďalšia tiež s 2 a dokonca už sa vzali... To je o tvojom nastavení.... Neries, bude dobre.. Keď si teraz kľudnejšia a spokojnejšia, to je najdôležitejšie...