Komu nevyšla prvá láska?

5. feb 2024

Ahoj, je tu niekto kto mal svoju “prvú veľkú lásku” (nie prvý vzťah) s niekým koho naozaj ľúbil a bolo mu s ním úžasne. Ale kvôli nejakým dôvodom, niečo čo sa stalo a aj keď ste si dovtedy rozumeli tak odvtedy už nerozumeli. Ze či ste potom neskôr sa napríklad spolu stretli, alebo si to po pár rokov vyrozprávali? Pripadne už ste ho nikdy nevideli a len premýšľate ako sa ma’?

Veľmi by ma toto zaujímalo 😊
Pripadne, myslite niekedy na svoju prvú lásku? Alebo že keby sa niečo zmenilo ako bolo mohlo by to byt iné teraz? Alebo to beriete tak že ste išli ďalej a niečo sa naučili a už ten človek pre vás neexistuje a máte iný vzťah teraz?

janickacrazy
5. feb 2024

Asi každá druhá na MK, predpokladám. Ja tiež. Bola to veľká láska, nevyšlo to, lebo bol medzi nami vekový rozdiel, ja 17, on 25. On už pracoval a bol úplne inde, ja v škole. On sa chcel už ženiť, ja absolútne. Išla som študovať na VŠ, naše cesty sa rozišli. On je v zahraničí, nič o nom neviem. Je to už dávno. Neriešim.

kiki68
5. feb 2024

Mne nie, muzovi tiez, mne po 7 rokoch a jemu po 5,5 roku. Tak nie vzdy to hned vyjde

madeincssr
5. feb 2024

AUTORKA, tusim si po rokoch stretla svoju prvu lasku a nie je ti (nie ste si) lahostajna (-ni)... 😉. Ak ano, tak nemusis to mat rovnako ako ini...

deti95060810
5. feb 2024

po každom vzťahu pálim mosty...som už taká povaha - iná nebudem.

mne dokonca sa prišiel opýtať domov že ako sa mi darí, ako sa mám... asi pred 2-3 rokmi ... poslala som ho do čerta, našťastie mm nebol doma, nikdy som o nás manž. nerozprávala.
ako sa má on ma vôbec nezaujíma.

zanka777
5. feb 2024

Ahoj ja som mala prvú veľkú lásku keď som mala 16 boli sme spolu dva roky... Potom som zistila že má podvádzal ... Úplne to dodnes ovplyvnilo moje dôveru voči ľuďom celkovo a aj čo sa týka vzťahov... Ale bola to veľká láska.... Keď sme sa stretli skoro po 15 rokoch každý už úplne niekde inde.... Po krátkom priateľskom rozhovore ma silno ale fakt silno objal(ešte sa opýtal či môže) strašne silno ma držal a povedal že má rád videl ... A povedal si tak pre seba keď ma držal že ... ".....jaaaaj....do frasa ..." Tak neviem čo tým myslel ale bolo to zvláštne ... Vlastne on je jediný človek ktorého keď vidím po rokoch a je jedno či raz za dva tri alebo 10 rokov vždy sa mi rozbúcha srdce ... A nie už ho neľúbim mám svoju lásku už 8 rokov len je to také iné 😊

h2
5. feb 2024

Ja by som sa skôr spýtala, že komu vyšla hneď prvá láska. Lebo to je skôr výnimočné.

januska12323
5. feb 2024

Prvá láska bez vzťahu, to myslíš len nejaké zakukanie do kamaráta a žiadne rande?

medda_beda
5. feb 2024

@januska12323 Mysli tým podľa mňa vzťah ktorý bol na inej úrovni než tie predošlé.
Prvý vzťah sa nemusí rovnať prvej láske.

zmrzlinka2021
5. feb 2024

@h2 mne

januska12323
5. feb 2024

Tak sa hlásim k tým, ktorým nevyšiel ale ani ma nezaujíma ako sa má.

20erika07
5. feb 2024

Nevysla, ani manzelovi. Ja som ale rada, lebo nakoniec by sme boli asi nekompatibilní, podľa opisu od kamosky ,ktora s nim žila. No velmi a dlho som ho chcela. Minule sme sa po ani neviem kolkych rokoch stretli na navsteve u kamošky, fu ale srdce nam bilo obom hodne, ale uz nie od lásky, neviem to opisat 🙂 dalsi krat to uz bolo bez nejakych emocii 🙂

rybkoava
5. feb 2024

Tak na prvú lásku spomínam s úsmevom, ale nebol to ešte vzťah a občas sa stretneme a vždy sa pozdravime, vyrastala som s ním. Prvý vzťah neriešim a ani ma nezaujima bolo tam viac veci, pre ktoré skončil. Čo bolo, bolo. Pravú lásku som si zobrala. 😊

simona20201309
5. feb 2024

Občas sa stretávame na detskom ihrisku. On ostal bývať na ulici kde sme vyrastali a ja tam občas zájdem s dcérou. On ma rovnako staré dieťa. Niekedy si len zakyveme z okna. Bolo obdobie, keď sme si ešte dlhé roky navzájom prezvanali. Veľmi často rozmýšľam nad tým, aké by to bolo, keby sme ostali spolu a nikdy nezabudnem na všetko co sme spolu prežili. Naozaj prva a čistá láska. Nikdy medzi nami nebolo nič viac ako pusa. Nemohla som s nim ostať, naši rodicia by nás asi zabili.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adonish
5. feb 2024

S mojou prvou laskou som bola takmer 2 roky (mala som 15 a on 17, byvali sme 200km od seba, fungovali na sms, volaniach. Internet obcas, bol este cez pevnú linku a drahy 😂). Rozisli sme sa, kazdy mal svoj zivot, partnerov. Stretli sme sa po 12 rokoch od rozchodu. Teraz sme spolu pomaly 7 rokov, mame 2 uzasne deti ❤️ museli sme na seba dozriet a stretnúť sa vo vhodnejší cas 😊

veronika150999
6. feb 2024

Na gympli nevysla a teraz po 30-rokoch sme zamilovany par. Kazdy z nas si presiel nepodarenym manzelstvom a sme radi, ze sme sa opat nasli. Doveruj svojej intuicii❤️