Koľko ste za život spoznali mužov?

27. sep 2023

Koľko ste za život spoznali mužov? Je to už môj štvrtý stroskotaný vzťah. Žiaľ sú veci, ktoré sa prejavili až po pol roku, po roku. A ja sa pýtam koľko takýchto sklamaní ešte bude? 😢

zmrzlinka2021
27. sep 2023

Jedného, a sme spolu 16 rokov, 14 manzelia

lucylaw
27. sep 2023

Rada by som ťa povzbudila, ale bohužiaľ nemôžem, ja mám za sebou 3 vážne vzťahy, (12 rokov, skoro 3 roky a rok), momentálne som sama a už som úplne stratila nádej, že sa mi podarí stretnúť niekoho normálneho, s kým budem do konca života..Proste normálni chlapi buď vymreli alebo sú už všetci zadaní..Držím ti palce, aby sa ti podarilo nájsť toho pravého, ale ja už tomu v mojom prípade neverím..

autor
27. sep 2023

@lucylaw tiež som na tom podobne, 11 rokov, rok, pol roka, tristvrte roka 😀

zefyra
27. sep 2023

Jedného, sme spolu už 30 rokov.

lauriik
27. sep 2023

A kolko mas rokov? Mas deti? Urcite este vsetci normalny muzi nejsu minuti. Nehadz flintu do zita. Laska prijde ked ju najmenej cakas.

autor
27. sep 2023

@lauriik 36, nemám deti.

lenka_00
27. sep 2023

Baby to je podľa mňa úplne normálne.V každej etape tvojho života Ti vyhovuje niekto ony a niečo iné a je vzácne nájsť partnera na celý život.
Mam za sebou 7 rokov a rozvod a ďalších 7 rokov a sme v štádiu rozchodu ....mam dve deti a povedzte co mam robiť??? Tiež mam pocit,že normálny muzi vymreli.

babulkomale
27. sep 2023

Jedenásť.

ninusa221
27. sep 2023

Za pubertu veľmi veľa 😂 to ani nejdem počítať takže je to úplne bežne
Radšej sklamanie vyblázniť sa spoznať typy chlapov ako si zobrat toho jedného a potom zistíš neskôr že si vlastne iného chlapa nezažila 😀

andrejka1974
27. sep 2023

Ja jedného a sme manželia skoro 31 rokov spoznali sme sa keď mi bolo 16

tetaandulkova
27. sep 2023

Len jedného, sme spolu 13 rokov pomaly.

rebrambora
27. sep 2023

Mala som vela vztahov, ale dovolim si povedat, ze som spoznala len jedneho.

lenka.25
28. sep 2023

Mala som3 - jeden 4 ročný - spolužiak zo strednej , druhy 7 ročný- ex a otec mojej prvej dcéry a teraz mám 11 ročný - otec mojej druhej dcéry … uvidím čo bude ďalej 😂