Kolegyňa sa ma spýtala, či som sa zabudla umyť v rozkroku

20. jún 2024

Ahojte, dbam na hygienu. Brigadujem popri škole v potravinách. Kolegyňa sa ma opýtala v štýle, 'zabudla si sa umyť že? Tam" a ukázala si na rozkrok, že cítiť ťa. Naozaj sa sprchujem ráno aj večer, používam parfémy atď. Chodím ku kozmetické, kadernícke, na nechty. Ozaj sa o seba starám. Normálne tam ale zajtra nechcem ísť. Je mi to veľmi nepríjemné. Neviem čo si o tom myslieť. Príde mi to ako nejaká "šikana" z jej strany alebo čo

reanda
20. jún 2024

co? 😀 mala si jej povedat, ze nie, nezabudla, asi citi samu seba 😀

laurita285
20. jún 2024

Tak buď vieš, že sa sprchuješ 2x denne a teda nesmrdíš a vieš že je to šikana alebo vieš, že niečo pravdy na tom bude a preto tam zajtra nechceš ísť.

autor
20. jún 2024

@reanda povedala som jej len že nie nezabudla

iwesska
20. jún 2024

Sikanou by som to nenazyvala,ale je to riadne neprijemna situacia. Nemas ovulaciu? Mozno ta ozaj viac citit a ty to nevnimas. To nie je vecou hygieny. Ale teda neviem o tom,zeby to bolo citit siroko daleko. To co ste tam robili za pozy,ze ta ocuchavala? 😀

autor
20. jún 2024

@laurita285 nemá na tom čo byť pravdy. Len mám malé sebavedomie a neviem sa ohradiť.
Aj keby ma neviem aký čuch nemala by ako cítiť "prirodzeny zápach" alebo ako to nazvať, cez oblečenie atď

autor
20. jún 2024

@iwesska neocuvhavala bola dva metre odomna a neverím že by niečo mohla cítiť

reanda
20. jún 2024

ja mam teda dost citlivy cuch a citim, ked niekto zanedbava hygienu, ci je spoteny, ale nestalo sa mi zatial pri ziadnej zene, ze by som citila, ze pachne rovno 'od rozkroku' 😀 max. mozno pri menzese

natallys
20. jún 2024

Tak toto je dosť blbá situácia 😀 A podľa mňa sa to teda absolútne nehodí, aj keby to reálne pravda bola. 😀 A tiež sa mi ešte nestalo, že by som také niečo takto priamo z niekoho cítila 😂 Pravdepodobne cítila samu seba 😀

autor
20. jún 2024

Ja si proste myslím že toto je nevhodné a inteligentná žena to nepovie aj keby to je pravda

anavixy
20. jún 2024

Prebohaaa.. to co je za zensku 😵‍💫

refly
20. jún 2024

Tiez som citliva na pach a specificky rozkrok som teda u nikoho nikdy necitila.
By som jej asi povedala ze nie nezabudla a ci je pes ked ocuchava ludom rozkrok... Mne to podla vyberu slov znie ako sikana. A ked sa sprchujete este 2x denne a predpokladam ze nemate pol roka neliecenu infekciu... no nie je mozne aby volaco zavetrila cez oblecenie a z takej dialky (jedine ze by fakt lozila po styroch). Hrozne spravanie na dospelu zenu.

autor
20. jún 2024

Celkovo mi tam dávajú najhoršiu roboty robiť. Keď spravím niečo navyše ani slovo. Ak kolegyňa spraví to isté tak vychvalena do nebies. Sme tam len tri ja a dve ďalšie kolegyne z toho jedna je smenova vedúca

autor
20. jún 2024

Aj napríklad keď som sa mala vydávat, tak mi povedali že tsc že to dovtedy sa ešte toľko toho zmení, že žiadna svadba nemusí byť (trištvrte roka dopredu). Keď to povedala kolegyňa tak ovácie, gratulácie, riešenie čo a ako bude mať atď.
Bola tam ešte jedna brigadnicka, už odišla. Ale tá mala zdravotný problém a nevedela pribrať, mala 40kg a 18r. Bola veľmi veľmi milá, slušná, všetko spravila poriadne atď. Ale aj tak jej dávali naschvál dvíhať najťažšie krabice s tovarom a presúvať po predajni a smiali sa jej že má pribrať takto nič nevládze a nič z nej v živote nebude. Smiala sa jej asi 130kg vážiaca kolegyňa hoci vedela že to dievča hodí po lekároch, pije nutridrinky, berie lieky atď.
Aj ja aj tá druhá brigadnicka sme študentky VŠ a nám pocit akoby nám závidia alebo čo, neviem si to inak vysvetliť.
Toto ale už mi prišlo fakt cez čiaru že mi smrdí rozkrok

reanda
20. jún 2024

tak si najdi inu brigadu, co sa tam budes otravovat 🙂

refly
20. jún 2024

Tak to su sliepky najhrubsieho zrna. Tam bohuzial uz nic nepomoze, iba zmenit pracu :/ Arogantne pizdy z uzavreteho kolektivu, na to fakt liek nie je.
Tak aspon si mozte byt ista ze u Vas problem nie je, len ste mali smolu ze sa Vam postavila do cesty krava.

lucia13022023
20. jún 2024

Skus si hľadať inú brigádu.
Celkovo je to od nej hlúpe, ja by som to nepovedala aj keby to bola pravda, a teda tiež som citlivá na pachy ale nikdy som necítila ženský rozkrok. Mne by to bolo vrcholne trápne ale za seba niečo také povedať. Véd znie ako uchylacka, aspoň podľa mňa.
Ale skôr si myslím, ze necítila nič, len chcela aby si sa cítila zle, čo splnila. Škoda ze si nereagovala hneď.

monikkatt
20. jún 2024

Mala si jej povedat ze to bude jej rozkrok co smrdi..
Treba sa naucit byt asertivna a nenechat ich aby si dovolovali. Je to len brigada, najdes si inu.. mne by to stalo aj za vypoved povedat jej do ksichtu nech sa komplexy riesi inde

zelenina1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
20. jún 2024

Tak ked mas prave menstruaciu tak to moze citit.
Ja to tiez na niektorych zenach citim, nekomentujem to, chapem ze to je normalne, ale aj tak je mi to nechutne.

maciatkoe
20. jún 2024

Inak zaujimave, ze akurat tu je tema, kde kolygyna zdravotnicka smrdi, a vsetky radia, ze povedzte jej to, ze smrdi, nech sa umyje. A tu hla pise zena, ktorej kolegyna povedala, ze smrdi, a uz tu rady, ze urcite to nie je pravda. Jasne mohla to ta kokegyna inak povedat, a mozno ani nemyslela, ze posva jej smrdi, len nevedela ako to povedat, ze pachne a takto blbo povedala. Ale povedala a kritika tej zeny. Moze sa niekto umyt aj 3 krat denne a smrdi bobuzial. Kde je pravda v smrdeni vie len ona a ty. Ale mala som kolegynu co extremne smrdela a bolo to naozaj strasne a najma takto v lete.

autor
20. jún 2024

@vanilkovazmrzka nemám menštruáciu

vanilkovazmrzka
20. jún 2024

No dobre podla ostatnych veci co si napisala to s tebou nema nic spolocne, len je to banda mrzkych zakomplexovanych zien, ktore nemaju v zivote inej radosti nez z ponizovania mladych kociek.
Kasli na to a vhodne by bolo odist inde, do lepsieho kolektivu

svetlonos
20. jún 2024

Je to šikana, závisť a zakernost voči tej 40 kg ex brigádnickej. Vedenie je tiež také debilne? Isla by som za vyšším nadriadeným a riesila. A pracu by som zmenila.
Ja tieto pachy citom obcas. Naša sefka mala napriklad zapal a to bol fakt masaker, naozaj smrdela "tam". Blbe bolo, že bola na recepcii, fakt to bolo cítiť. Ale v zivote by som jej nič nepovedala
. Keby mam taky zapal ja, ani nohu z domu nevystrcim. Bolo ny mi to nepríjemné hrozne.
Max by som sa v takom prípade opytala, dobrej kamosky! či nemá nejaký zapal silný. Takáto nechutná a urazajuca by som teda nebola.
Vyskúšaj iné práce a pokial ti v 9 z 10 zamestnaní povedia niečo na tvoju osobu, je to na zamyslenie.

autor
20. jún 2024

Keď sme inventúru, tak smenova vedúca druhej smeny hovorila hlavnej vedúcej že ma šikanujú, že ako môže nechať toto ich robiť a dávať mi stále najhoršie robiť a tak zle sa správať a ona sa len vyjadrila že ona sa do toho miešať nebude

autor
20. jún 2024

@svetlonos všade inde boli somnou zatiaľ spokojní, nemala som nejaký konflikt nikde, ani v škole ani medzi kamarátmi

kristinka92
20. jún 2024

narazila si na starz zakomplexovanú babu. zatiaľ čo ty to máš iba ako brigádu popri vysokej, ona tam stvrdla a nič viac z nej nebude. tak si to vybíjajú na študentskach čo si tam dovolili brigádovať

zuzana9393
20. jún 2024

Chceli vás odtiaľ výstvat. Poznám to. Aj u nás v robote to robili stále zamestnankyne. Ak ťa to depta, nezvládas to tak odíď. Lepšie to asi nebude. Ale im povedz, že odchádzaš že niečím lepším, kľudne si vymyslí. Že tam by si stvrdnut nechce ako oni 👍

autor
20. jún 2024

@kristinka92 ona napríklad aj robí veľké haló a je fakt neskutočne hnusná v prípade že niekto ide k lekárovi a použije priepustku. Vraj si ma zobrať dovolenku.
Alebo je hrdá keď príde do práce poriadne chorá, že takto to má byť. A ohovára ak niekto ostane doma. Ale to že od nej ochorieme všetky to je v poriadku

monnci2226
20. jún 2024

no ja neviem, podla.mna je tu citit len jedina vec a to su bliziace sa prazdniny a uvolnenejsi rezim v skolach 🤨 uz druha tema za dnes o smradlavych kolegyniach...

autor
20. jún 2024