Kolega sa ma bojí

30. nov 2023

Kolega mi povedal, že sa ma bojí, že či mám doma vodoo bábiky, ktorými ho ovládam. Nechápem akože vôbec čo to ten chlap splieta.

lauritta0407
30. nov 2023

nerozumiem s cim potrebujes poradit?

autor
30. nov 2023

@lauritta0407 Ako si vysvetliť to čo mi povedal. Čo znamená, že sa ma bojí…atď

deedol
30. nov 2023

jednym uchom dnu, druhym uchom von? vobec by som neriesila taketo poznamky.

lauritta0407
30. nov 2023

Asi najlepsie sa opytat jeho…
A co je voodoo si vies vyhladat aj sama. 😊 Mohol to mysliet tak ze si ho ocarila, a mohol to mysliet aj tak, ze mu je z teba uplne zle 😅

kandelabra
30. nov 2023

Dost trapny pokus o prejavenie zaujmu. Nabuduce sa spytaj jeho hned napriamo, co tym mysli.

nataly420
1. dec 2023

A nepaci sa ti ten chlap náhodou keď ho riešiš 🤣

andreatytler
1. dec 2023

Tiez si myslim ze ti tym chcel povedat ze si mu ucarovala a boji sa ta lebo si neodolatelna carodejnica. Hrozne nevydareny pokus o flirt.
Ale nechapem ze sa nas to pytas, Toto dokazes zistit ty sama, podla toho aky mal vyraz tvare ked ti to vravi, ako sa k tebe sprava doteraz. Proste nikto len tak nepride a nevybali na niekoho takuto vetu len tak s kamenou tvarou. Uplne odveci sa nas tu pytat.

moonlight1210
1. dec 2023

Zalezi, ci si myslis podla jeho vyrazu, ze to bol flirt a pokladas to za prejavenie citov.

Ak by sa vsak pri tom tvaril divne, tak by som si ho zdialky opatrne chvilu viac vsimala, ci nie je psychiatricky pacient vlastne, len nelieceny. Nech mi potom neublizi v nejakom svojom prelude, ako postarsi sused, ktory veri, ze mu vsetci chodia cez stenu presuvat veci v byte, a tak “za trest” podpali bytovku.
Aby som sa mohla vopred nejak branit. A povedala by som pre istotu o tom jeho vyroku aj ostatnym. Aby trebars chapali, preco sa mu vyhybam.

macekovam
1. dec 2023

Možno ma schizofrénia.. Bacha naňho..

barborachors
1. dec 2023

takto ma balili 40tnici ked som mala 20