Kolega podvádza ženu

22. júl 2024

Žienky, prišla nám do práce nová kolegynka ukrajinka. Po nejakom čase s ňou kolega začal paktovať. Kolega je ženatý, má syna. Vykĺbilo sa to tak, že kolega s ňou chodí po dovolenkách, kupuje jej veci, po novom jej chce kupovať byt, žene sa vyhovára, že je s kolegami s nami, teraz je s ňou a jej dcérou v Chorvátsku, všetko to platí. Žene povedal, že je na rozlúčke so slobodou, jeden kolega sa ide v septembri ženiť. Keď so ženou volá, oslovuje ju “láska” a je mi na vracanie. Nedá si dohovoriť.
Nejdem to viac rozoberať. Píšem to preto, lebo chcem vedieť ako by ste sa k tomu stavali vy. Nieje mi do toho v podstate nič ale je mi extrémne ľúto jeho rodiny. Je mi z toho nagrc voči tej žene, hoci ju takmer vôbec nepoznám. Čo by ste robili? Ťažko mi je na to sa prizerať..

autor
22. júl 2024

Máme 2 denné, 2 nočné, na nočné väčšinou nechodí ano jeden z nich, manželke vraj hovorí, že je v robote.. och tak mi je jej ľúto, vraj je to dobrá žena a ich syn ani nehovorím, má aj nejaké zdravotné problémy :( ľúto mi to je, aj keď sa ma to priamo netýka

minenkak
22. júl 2024

No a to je všetko čo môžeš spraviť,môže ti to byť ľúto

barborachors
22. júl 2024

nehas, co ta nepali.. lebo z toho vyjdes ako najvacsi somar ty. nie si boh ani sudca, su to ich zivoty a jeho zena mozno aj o romaniku vie. Staraj sa o seba.

fajnova
22. júl 2024

Ja by som mu povedala, že je mi z neho zle a dôrazne ho požiadala, aby ma do svojich sraciek nezatahoval.

minenkak
22. júl 2024

@fajnova prečo by mu mala vravieť,že jej je z neho zle

autor
22. júl 2024

Ženy ja viem, že mi je do toho veľké nič. Ale mne je tak strašne ľúto tej ženy, už som mala 3x rozpísanú túto diskusiu..:( tak dlho to už ťahá, nič s tym nezmožem ja viem, len mi je smutno..

janulka1802
22. júl 2024

Nerieš. Aj my v práci máme takéto romániky. Ignorujem to.

minenkak
22. júl 2024

Prečo riešiš niečo čo sa ťa netýka

ukgirls
22. júl 2024

iste si zena vsimne,ze im miznu peniaze z rozpoctu... skor ci neskor na to pride... zial takychto parov je vela ... nestaraj sa do nich - je to zbytocne .... keb si zenu poznala a je kamaratka je to ine ... ale nepoznas ..

aurora33
22. júl 2024

@fajnova ako ju zaťahuje do jeho sraciek? Nerozumiem

zara1996
22. júl 2024

Aj my sme v práci mali takýto románik a obaja mali rodiny, deti. Nestarali sme sa, pomysleli sme si svoje. Ich svedomie a život.

ukgirls
22. júl 2024

ale z pohladu zeny- keby ma niekto aj ked anonymne upozorni ze muz mina peniaze na k.vu -bola by som odstupom casu rada a a mala moznost aspon neaky spolocny rozpocet zachranit

mimka1402
22. júl 2024

Povedala by som a to iba z dôvodu, že poznám kdw to žena zistila po veľmi dlhých rokoch, stratila možnosť začať odznova a muž mal paralelne životy... Z tohto dôvodu by som povedala. Je mi na grc koľko ľudí to vedelo a nik jej to nepovedal. Ja by som to chcela vedieť. Je iné ak to je jednorázová vec, to vy som neriešila ale chodenie si po dovolenkách. Hneď, hneď, hneď. Ale to pochopí iba ten kto bol na tej druhej strane či pozná takéto ženy...

minenkak
22. júl 2024

@mimka1402 ako si tá žena potom všíma svojho muža ,keď nevie, že má ešte inú

mimka1402
22. júl 2024

@minenkak Nechcem písať detail, ale ver mi, že keď by som to napísala cele by si neverila čo chlap dokáže keď ma podporu v okolí, ticho sú naokolo neho... Ani pilcher by to nenapisala..

anjelicek26
22. júl 2024

Ved ona to možno aj vie..

petamich
22. júl 2024

ano je pravda, ze ta je do toho nic, na druhej strane, ja by som rada vedela, ze ma manzel podvadza 🤷‍♀️ z nejakeho dovodu verim, ze by som si to vsimla aj sama ale mozno som len naivna (ale kupovat dom? to prosim ta co kolega robi, ze moze milenke kupit dom a manzelka si nevsimne, ze im chyba 100-200-300 tis. podla lokality)

kazdopadne ja osobne fakt neviem ako by som sa zachovala, lebo zaklopat cudzej zene, ze ju muz podvadza a pripadne si narobit problem v praci, no neviem

minenkak
22. júl 2024

@mimka1402 ja presne viem čo dokážu muži a aj ženy keď tr...ju ako besné psi ale nechápem prečo by mu mala vravieť,že jej je z neho zle

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinapetronela
22. júl 2024

Žena to už dávno vie ...ty sa nestaraj radšej lebo budeš zlý

minenkak
22. júl 2024

@mimka1402 ten zvyšok bol pre
@fajnova

mimka1402
22. júl 2024

@kristinapetronela nemusí vôbec vedieť... To je to smutné

mimka1402
22. júl 2024

@minenkak Súhlasím, že jemu nie. Ale myslím že je fér aby to žena vedela.. Sama by som to chcela vedieť. Iné jednorazovú aféru a iné je toto.

gerber58
22. júl 2024

Až príliš do toho strkáš nos. Muža si už pozná, keď sa jej bude stále vyhovárať, že kdesi potrebuje ísť pracovné kontrolka sa jej rozsvieti. Možno už aj začala.

minenkak
22. júl 2024

@mimka1402 no ale ak si to ,žena nevšimne,že mám muž dlhodobo bokovku,tak to už musí byť inak nevšímava a mať toho chlapa na háku,

lenkasarka
22. júl 2024

Byt na mieste tej manželky,tak by som to určite chcela vedieť. No ale to som ja..

kristinapetronela
22. júl 2024

@mimka1402 tak anonymne nech jej to niekto napíše .... Radšej nech o tom vie

mimka1402
22. júl 2024

@minenkak Nemusí.😀 Vravím, že môže byť to úplne inak, stačí ak muž má prácu vo vedľajšom meste, domov chodí každý víkend, každú dovolenku, každé sviatky, pomimo toho má ženu kolegyňu v druhom meste hoc aj 5-10 rokov. Milenka o manželke vie, manželka o milenke nie, nevie koľko muž zarába, ale je o nich postarané, sex všetko klape, muž žije dve životy naraz, správa sa ukážkovo, vždy keď niečo vie pribehnuť, je ohľaduplný, kúpi manželke nové auto apod.. A prevali sa to až keď sa on sám rozhodne...

viveglo
22. júl 2024

Zeny, skuste sa vcitit do jeho zeny... a nie, nemusite zistit, ze sa vam to deje... netusite, ako vas to zlomi a zmeni to zivot nielen vam, ale aj detom, rodicom, blizkym... ze stratite vieru v ludi, pytate sa, preco vy... tu nejde o to, ze ona bude za blbu (vsetko sa da vyriesit), ale autorka ma spravne hodnoty a preto s tym dlhodobo nedokaze zit. Len sa modlite, aby sa to vam nikdy nestalo a vy sa to dozviete neskoro. Istota neexistuje. A povedat, ze ona to vie? Vazne? Vy by ste sa vedeli hrat na stastnu rodinku? Garantujem, ze ak mate v sebe lasku, ako prve by ste rapidne z tych stresov a beznadeje schudli a chodili by ste ako bez ducha, s kruhmi pod ocami.

minenkak
22. júl 2024

@mimka1402 ako žena nemôže vedieť,nič toto mužovi, nerozumiem,to potom niesu manželia ale len víkendový spolubývajúci,kto chce takto žiť dlhodobo