Klamstvo vo vzťahu - názory

neviempristnanic
12. nov 2020

Ahojte, potrebovala by som názor ľudí, ktorí nepoznajú mňa ani môjho priateľa. Nás vzťah sa rozpadol na základe klamstva. Môj priateľ ma obviňuje z neustáleho klamstva a ja už neviem ako ďalej a on tiež nie.. Takže to skúsim nejak rozumne opísať. Môj priateľ nenávidí klamstvo, ja ho tiež nepodporujem, nikdy ma to doma neučili.. ale už prejdem k veci. Takže môj priateľ považuje za klamstvo ked mu hovorím môj pohľad na vec alebo názor skúsim pár príkladov vymenovať. Poviem mu že ma nemiluje, že neurobí premňa toľko čo ja pre neho.. že mu nestojím za všetko, že jeho kamarátky sú pre neho viac ako ja.. keď som mu jeden deň ked prišiel z práce a nebolo mi dobre tak chodil za mnou celý deň čo mi je.. čo sa mi stalo a 5x som mu povedala, že nič mi nie je a na 6x som mu proste povedala, že mi jednoducho nie je dobre. Obvinil ma z toho, že som klamárka že som mu 5x povedala niečo iné ako na 6x, že nie som úprimná a ja som mu jednoducho len nechcela pridávať a myslela, že mi bude lepšie. Raz som mu klamala keď som na whatsappe napísala správu a zmazala ju. V správe boli veci že no.. že asi nemá čas ked nepíše a také blbosti, správu som zmazala, pretože som si uvedomila, že nie je na mieste. A ked sa ma opýtal čo v nej bolo som povedala, že nič také.. dobre to bolo klamstvo, to som priznala.. ale nechcela som sa jednoducho pohádať a uvedomila som si, že to bola blbosť mu to písať. To že ma nemiluje a podobne mu hovorím pretože, mám taký pocit.. a čakám, že príde povie mi, že ma miluje, že som pre neho dôležitá. Každý to občas potrebuje počuť. Rozišli sme pred 2 dňami.. pretože sa stala taká vec, že ráno som rozliala mlieko a jogurt bol trošku roztrhnutý ten obal na vrchu, proste som si to nevšimla.. a on mi povedal, že som slepá a ja som mu oponovala že nie nie som slepá a teda mi povedal nech to zopakujem, ja som povedala, že nie slepá nie som. Dal mi facku.. už 3tiu.. túto som mu vrátila prvýkrát , pretože si myslím, že som si ju nezaslúžila. On povedal, že to za to že som klamala viackrát aj v tom že som mu vtedy povedala, že mi nič nie je a nakoniec som povedala, že mi je zle.. No tá facka nebola na mieste a tiež mi povedal, že on si tú facku nezaslúžil.. podľa mňa áno už len za to, že ju dal on mne pre také veci.. Jeho priatelia ho podporujú v jeho názore že som klamárka a samozrejme moji mi tvrdia, že klamárka nie som.. že mu hovorím iba svoj názor.. A ja potrebujem názor ľudí, ktorí nás nepoznajú.. je to podľa vás klamstvo, som teda klamárka a mám sa dať liečiť? Ja naozaj už sama neviem čo ďalej, ja som za ním išla bývať preč do iného štátu.. po tej facke som sa zbalila a odišla som preč od neho.. bolo tam viac vecí prečo som odišla, lenže mi povedal, že nedokáže žiť s klamárkou a bezo mňa bude štastnejší..tak som odišla. Potom všetkom mi včera písal ako ma miluje, ako mu je bezomňa zle a už nebude milovať nikoho ako mňa ale nedokáže žiť s klamárkou ako som ja.. a ja som mu len napísala, že keby ma miloval a potom že som kvôli nemu nechala prácu a všetko a odišla za ním by som si zaslúžila aby teraz prišiel on za mnou a bol somnou, pretože ja mám názor, že keby ma tak veľmi miluje ako to tvrdí, už by tu bol somnou a nenechal by ma teda ani odísť...A tiež pretože mu toto tvrdím, že ked nepríde mi dokazuje, že ma teda tak nemiluje ako to tvrdí som znovu klamárka a znovu mu len ubližujem mojím klamaním.. a ja už neviem ako ďalej, pretože on mi tvrdí, že namiesto toho aby som sa ospravedlnila za svoje klamstvá, sa vyhováram, že to klamstvá nie sú. Ďakujem za vaše názory 🙂

Mám 22 rokov a on 31..

heleninamama
12. nov 2020

@neviempristnanic Je to chorý /psychicky narušený kus a ak uvažuješ o návrate k nemu, si narušená tiež. Tak prosím Ťa, urob láskavosť ostatným ženám a ospravedlň sa mu, vráť sa k nemu, vezmite sa a stiahni ho tak navždy zo sobášneho trhu. 😂

sasa1310
12. nov 2020

úprimne? Mne stačili tie 3 facky. S mojím som 25 rokov, a ku fackám sme sa ešte nedopracovali. Aj tvoji rodičia sa fackali?

neviempristnanic
autor
12. nov 2020

Áno už si prídem narušená, keď ma o tom niekto neustále presviedča a posiela ma na liečenie, preto chcem počuť názor ľudí ktorí nás nepoznajú. Nie moji rodičia sa nefackovali, mňa moja vlastná mama nikdy neudrela.. preto mi to príde trošku cez čiaru aby ma udieral chlap.

nikol873
12. nov 2020

to akoze chces s takymto clovekom zit? no amen. toto nespeje k nicomu dobremu!

renatik91
12. nov 2020

Takmer vôbec sa nevyjadrujem k osobným vzťahom cudzích ľudí, no si mladá, máš 22 a potrebuješ poradiť, možno so sebou aj zatriasť. Ten muž Ťa zničí, už teraz Tebou manipuluje a navodzuje Ti pocity viny. Kradne Tvoju osobnosť a ak sa nechceš o 20 rokov prebrať v totálnej sebaľútosti a vedomím zbabraného života (a pravdepodobne aj vopred zbabraných životov vašich spoločných detí, ktoré sa z toho nikdy viac nedostanú), vráť sa ešte teraz z kratšej cesty. Skvelých a fantastických mužov tu je neúrekom, stačí si vybrať toho správneho.

karpina
12. nov 2020

Akej nárdnosti je ten tvoj vyvolený?

neviempristnanic
autor
12. nov 2020

Je to čech..

dzulli1980
12. nov 2020

Pre mňa ani nie je tak dôležité, aby mi chlap miliónkrát za deň povedal, že ma ľúbi, pre mňa sú dôležité činy ... takže dal Ti facku? Raz, dvakrát, trikrát ... to láska nebola ... vzťah je, okrem iného, o vzájomnej úcte jedného voči druhému, rešpektovaní sa ... keby ma partner udrel, to by bola konečná.
@neviempristnanic

yoxinka
12. nov 2020

@neviempristnanic
Baba zlatá, ty si buď vyrástla v blbom prostredí, tak teraz nevieš úplne rozlíšiť čo je vo vzťahu ok a čo nie, alebo si úplna trúba, prepáč. Najlepšie čo môžeš spraviť, je sa z toho zahraničia zobrať a zariadiť si vlastný normálny život bez hentoho debila. Chlap ti dá facku kvôli jogurtu, lebo mu povieš, že nie si slepá ... a ty nič, pohoda ... že idem sa popýtať na internety, či dobré, či blbé ... 🤦‍♀️ On nie že nemá rád klamstvo, to nemá rád každý normálny človek, on je psychicky narušený agresívny blázon a tie témy vašich hádok, ktoré on nasilu vytvára, to je des! Čím skôr ho zo svojho života odstrásniš, tým lepšie.

andrea78
12. nov 2020

@neviempristnanic Maniluplator. Toto Ti je treba? Vobec nelutuj, ze ste sa rozisli, stalo sa To najlepsie co sa stat mohlo. Ked uz fakt nic ine, tak tie facky su budicek. Pokial si normalna, mas sebauctu a aky taky usudok, tak nad navratom ani nebudes uvazovať. Kazda Ti tu napise to iste, bez a nevracaj sa. Ak Ti nie je rady, tak zial ani pomoci ..

neviempristnanic
autor
12. nov 2020

@veronikaszabova ano to som písala ja.. nechcela som preto rozoberať podrobnosti a zašlo to až sem, išla som tam bývať 🙂 a nakoniec som sa pred 2 dňani vrátila so všetkými vecami, lebo som si povedala že je koniec, len ma stále obviňuje že som klamárka.

karpina
12. nov 2020

@neviempristnanic Tipovala som iné. Určite s nim nestrácaj čas. Nie je normálne, ako s tebou zaobchádza. A tí jeho priatelia, čo mu dávajú za pravdu, majú na vás zrejme skvelú zábavu.. On ťa nemá za nič.

mandarinka555
12. nov 2020

@neviempristnanic Kým som dočítala, už som zabudla, čo bolo na začiatku...vyzerá to, akoby to napísal 14 ročný adolescent...piate cez deviate....alebo sú prázdniny a nuda tie deti plieska po papuli ?

veronikaszabova
12. nov 2020

@neviempristnanic dobre si urobila, takeho chlapa od seba odstrihni.

katarinka89
12. nov 2020

@neviempristnanic riešiš blbosti....podstatou rozchodu z tvojej strany mala byť tá 1. Facka a nie jogurty, mlieko a somariny

neviempristnanic
autor
12. nov 2020

@mandarinka555 nemám 14násť a nemám prázdniny, jednoducho som už len zúfala a chcela som poprosiť o názor a chcela som to napísať v skratke keby tu mám písať všetko sme tu ešte 3 dni.

mandarinka555
12. nov 2020

@neviempristnanic V júli ti tu ženy radili, aby si sa s takým debilom rozišla a teraz tu píšeš, že si sa za ním odsťahovala...tak načo pýtaš rady, ked ich bohapusto ignoruješ ?

neviempristnanic
autor
12. nov 2020

Hej nepočúvla som.. teraz len chcem počuť či som chorá klamárka, nechcem radu, len názor na to či som chorá ja alebo on aj ked to vyzerá, že asi obaja sme iným spôsobom ja asi tým že som aj tak s ním bola

nenne27
12. nov 2020

@neviempristnanic toto neni dobree.mozno ta miluje a vzdy bude, ale bude ta milovat ako klamarku a s fackami.bude to tazky zivot.vycitky, facky, rozchody, uzmierenia.mas na to chut? Ak hej, tak sa mu hod okolo krku a bojujte dalej

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandarinka555
12. nov 2020

@neviempristnanic Ak je pravda, čo píšeš, tak je dobre, že si sa s tým chorým jedincom rozišla...Ak si rozumná, tak ti môže byť u riti nejaký nestranný názor na to, či si....alebo niesi klamárka...A tá facka by bola už len posledným klincom na zabitie vťahu.

marca12
12. nov 2020

@neviempristnanic sorry,precitala som len po tu facku a dalej ani citat nejdem. Mozes byt stastna,ze si sa zbavila kretena. Boze zeny,preco si nehladate vyzretych chlapov,ktori maju v poriadku ego. A takychto idiotov nechajte,nech sa zozieraju sami.

spadnutaslivka
12. nov 2020

skončila som pri facke, ďalej ani nečítam. psychicky a aj fyzicky ti ubližuje. buď rada, že ste sa rozišli. On potrebuje mať svoju pravdu a nevie prijať, že ju niekedy mať nemusí. Fakt buď rada, že ste sa rozišli, lebo toto sa bude len a len stupňovať ☹

marca12
12. nov 2020

@neviempristnanic nie si klamarka,to on ta manipuluje,aby si sa citila previnilo

natalis1998
12. nov 2020

@neviempristnanic ahoj, mala som podobný vzťah ktorý trval 4 roky. Síce má môj expriateľ nikdy neudrel ale za všetko v našom vzťahu som mohla ja. Vždy ja som bola ta zla, kvôli mne sme sa vždy pohádali, dokonca ja som bola zla aj keď má podvádzal že to kvôli mne. Jednoducho za všetko zle v našom vzťahu som mohla len ja. Neskôr sa so mnou rozišiel a poviem ti že nič lepšie sa mi nemohlo stať. Aj keď zo začiatku som sa dosť trápila a hľadala chybu na sebe neskôr mi to celé docvaklo. Pokial viem tak od vtedy nevie mat normálny vzťah a uvedomila som si že chyba nebola vo mne. Tak ak ti môžem poradiť zi život bez neho a nad jeho poznámkami že mu klameš sa ani nezamyslaj ale jednoducho ber to ako dar že ste sa rozišli. Niekedy sme ženy strašne naivne a aj keby nás muži fackali podvádzali a urážali stále sme s nimi.
Ver mi že si nájdeš niekoho kto si ta bude vážiť. Ja som si našla sme už spolu 2 roky a je to úplne iný vzťah plny účty porozumenia predné ok minulého.
Prajem veľa šťastia.

nela6
12. nov 2020

@neviempristnanic prenes sa cez neho, zo zaciatku mozno budes smutna, ale reci, ze cas lieči su veru pravda, aj ze v mori je plno ryb... a bohuzial, znie to, ze v tomto smere je príliš padnuty na hlavu... to s tym vraj klamanim 🙄

lienka.7
12. nov 2020

@neviempristnanic dosla som iba k tej facke... ze 3x??? To co.je???
Podla mna ta ma za male dieta ktore sa snazi vychovavat a nie za partnerku...
Nelutovat sa a co najskor utekat prec 👎

ivca88
12. nov 2020

On je manipulátor a ty si asi rada v pozícii obete, alebo naozaj neviem čo sa v tebe odohráva.
Normálne žena by ho už dávno poslala do prdele...
Buď rada že je tomu koniec. Zablokuj si ho odvšadiaľ a dakuj Bohu, že s ním nemas záväzky.

veronika65
12. nov 2020

Nechodíš s mojim bývalým? Vek a diagnóza by sedeli... Tiež som bola nonstop za klamárku, zahundrala som si popod nos ani som sama nevedela čo a nezopakovala som mu to, hneď rozbitý tanier, facka... Strašne prestrašne ma miloval, ale zrazu keď som odišla len správy ako mám prísť za ním, on 0 bodov snahy a dobre tak, ani by som s ním nebola... Nič lepšie sa ti nemohlo stať, nenič si život s takým k...... a hlavne ty jemu never ani nos medzi očami 😀