Kedy ste si uvedomili, že váš vzťah skončil?

20. aug 2022

Pamätáte si moment, vetu, alebo čin, keď ste si uvedomili, že váš vzťah nadobro skončil? Alebo čo bola posledná kvapka, aby ste vy ukončili vzťah.

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
20. aug 2022

@bluesmile175 a preco to bolo poslednykrat?

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
20. aug 2022

@bluesmile175 takze to skoncila ona.

bessie12
20. aug 2022

ked som si uvedomila, ze s takym clovekom zit nechcem. Posledna kvapka bola, ked mi takmer zlomil nos, tak som to definitivne ukoncila.

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
20. aug 2022

bolo mi neprijemne sa pozerat na jeho xicht...

sandyan
20. aug 2022

Ked som na neho pozrela s myslienkou ci som naozaj stastna a chcem ho mat nadalej pri sebe..casom mi zacalo vadit vsetko,komplet vsetko,ze aj dycha vedla mna😃

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petricka22
20. aug 2022

Ked mi nekupil nic na mikulasa, hoci sme si dovtedy vzdy nieco dali. Ked som mu to povedala, ze chcem mikulasa, nedoniesol ani na druhy den. Tak som pritvrdila a doniesol asi na treti 😀🤦‍♀️ Ale bolo mi jasne, ze uz mu nestojim ani za to, aby sa po praci stavil v obchode a kupil jednu cokoladu…

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fion22
20. aug 2022

Keď som si predstavila, že "naše" deti by boli aj po ňom a ma striaslo😁

monulienkamt
20. aug 2022

Keď mi oznámil, že sa so susedou do seba zalubili, dovtedy som stále dúfala, že krízu nejakým zázrakom prekoname

kamatopo
20. aug 2022

Keď ma zastavila matka jeho 16 ročnej milenky so slovami ,,aby som mu dohovorila,,🙈. V ten moment som neverila že by to mohla byť pravda no všetky činy a gestá posledných dní ma utvrdili že moje podozrenie bolo na mieste🤷.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
20. aug 2022

@jabadabadu to ma zaujíma ,prečo káva v posteli???🤣

tora23
20. aug 2022

@jabadabadu hajzel jeden 😤

katkati
20. aug 2022

@jabadabadu Ty si čakala sex a on doniesol kávu? 😊

aknamorka22
20. aug 2022

Keď mi konečne po 8 rokoch kúpil kvet na výročie. A so mnou to absolútne nepohlo. Tak dlho som od neho chcela nejaké takéto gesto a keď sa to stalo, bolo už neskoro. A ešte keď sme sa nevideli dva týždne a za tie dva týždne mi ani len na sekundu nechýbal. 🙂

mariaveronikag
20. aug 2022

@bessie12 😢

mariaveronikag
20. aug 2022

@jabadabadu doniesol, či nedoniesol? To je zaujímavé s tou kávou...

ljzozv
20. aug 2022

Presne , keď mi vadila jeho prítomnosť doma. 🤷‍♀️

bessie12
20. aug 2022

@mariaveronikag no bola som mlada a sprosta, ze som si s takym clovekom vobec nieco zacala, ale tak na zaciatku to vzdy vyzera vsetko tak pekne.

mandzula
20. aug 2022

Ked som sa po sexe s nim citila ako znasilnena.

danyelia
20. aug 2022

...keď som zistila všetky tie svinstvá, ktoré robil poza môj chrbát počas nášho vzťahu a uvedomila som si, že ich odpustiť ani nechcem, lebo by to celé nemalo aj tak význam.

iv007
20. aug 2022

Naznaky tam boli uz dlhsie, ale pohar pretiekol ked zabudol na moje meniny, a to v tu noc spal u mna a spravila som mu ranajky a servis.Neslo o darcek ale o obycajnu gratulaciu alebo nejake gesto..vtedy som vedela ze s takym ignorantom nevidim svoju buducnost

mimi1237
20. aug 2022

Hodil po mne fľašou a bolo mu ľúto citujem, že nepristala na mojej hlave.

bluka2
20. aug 2022

Keď mi to tu baby na MK vysvetlili 👍😀
proste nezainteresovane pohľady bol taký reality check ako studená sprcha

cawes
20. aug 2022

Este davnejsie som citala clanok kde sa pisalo ze rozchod u zeny ma 4fazy.
Nepamätam si presne fazy viem ze jedna bola kedy zena sa snazila komunikovat pracovat, potom kde vycitala atd no a posledna ze ked iz prestala hovorit, vycitat, zaujimat sa. Ze vtedy si muz myslel ze je konecne klu a ze nie to len ona sa rozhodla ze je koniec a odisla. Tak by som to opisala aj ja u mna. Prisla som nato ze mi to je v podstate uz jedno. Sama zo sebou som to uzavrela, zacala hlafat alternativy ako netravit spolu cas alebo co najmenej. A to bol koniec.

xsuzannex
20. aug 2022

.