Kedy je koniec?

14. nov 2023

Už dlhšie sa hrám s myšliekou, že chcem ukončiť vzťah..mám pocit, že môj partner nevkladá takú istú energiu do vzťahu ako ja, je typický mamičkin maznáčik a všetko má na háku. Skúšala som to riešiť nejakým rozhovorom, ale nikdy sa nič nezmenilo..
Mňa by zaujímalo, kedy ste prišli vy na to, že je čas ukončiť vzťah alebo čo bol váš impulz odísť zo vzťahu?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona1306
14. nov 2023

ked som citila, ze nie som vo vztahu spokojna, stastna a doslova ma ten vztah ubijal ... to bol pre mna koniec

alalajka
14. nov 2023

Vieš si predstaviť, že by si s nim mala deti? Ak nie, tak možno to je ten impulz.

lindous
14. nov 2023

Keď mi začalo vadiť už aj to ako dýcha, lepšie som sa cítila keď sme boli od seba ako spolu a nemala som žiadnu energiu, silu a chuť to akokoľvek riešiť alebo zachraňovať, proste mi to bolo jedno..

deti95060810
14. nov 2023

keď mi nedal ani dýchať - nemala som žiadnu slobodu...

bellugia
14. nov 2023

Pre mňa to bola základná otázka: Čo ak existuje niekto lepší??? ........... Odpovedz si 🙂

autor
15. nov 2023

@alalajka no my máme zamrazené emrya😅 a prave kvôli tomuto sme ich ešte nepoužili, lebo nie som so istá či s ním chcem mať deti…viem, že ako otec by bol super, ale ako manžel by bol nič moc…možno som sebecká, ale ja chcem aby sa môj manžel postaral aj o mňa, nie iba o naše deti

autor
15. nov 2023

@jj298 u mňa táto lahostajnosť ešte nenastala..ale mám pocit, že z jeho strany áno

huxy
17. nov 2023

Keď som mala pocit, že vo vzťahu sa snažím už len ja, že som stále na poslednom mieste, nemal na mňa nikdy čas. Že som nebola už viac priorita...ľahostajnosť z jeho strany. Aj keď z mojej tam city stále sú. Srdcu nerozkazem, ale rozum vie, že to žiaľ nemá zmysel.