Kedy a kde ste si našli muža svojich snov?

6. aug 2024

Ahojte idem sa trošku vyžalovať. Mám 30 a láska ma obchádza. Ešte som nezažila vzťah kde by bola láska rešpekt dôvera.. Vždy tam bola žiarlivosť z jeho strany alebo nespokojnosť v intímnej oblasti nakoľko sa mi chlap nevenoval a myslel len na seba. Nikam sa "nedalo" nikdy ísť chýbala Spontánnosť a bezpečný priestor medzi dvoma. Už som prestala veriť že sa mi tento sen splní. Napadnikov mám veľa ale nie je z čoho vyberať. Bud im ide o sex a nič vážne nechcú alebo majú stále nejaký blok co im bráni sa otvoriť alebo ide o nejakého manipulátora. Nechápem.nechcem tak veľa od vzťahu len To co by malo byt normálne medzi dvoma co sa ľúbia.

lenka.25
6. aug 2024

Keď som mala 28 a v práci

marhulka13
6. aug 2024

22 a v skole

simsalabim
6. aug 2024

Na SS (boli sme spoluziaci), roky sme boli iba kamarati. Iskra preskocila po viac ako 10 rokoch priatelstva, nastastie u oboch naraz 🙂

ns994
6. aug 2024

23 a cez Badoo

bessie12
6. aug 2024

Keď som mala 27 a v práci. Tiež som sa pár krát sklamala v láske, ale teraz to snáď už vydrží večne ako tie brilianty na svadobnom prsteni 🙂

crazy_cat_lady
6. aug 2024

ked som mala 26 a spoznali sme sa cez spolocnu kamosku (jeho spolubyvajucu) 🙂

lucia13022023
6. aug 2024

Mala som 15 keď sme sa spoznali a stali sa z nás najlepší kamaráti. Iskrenie tam prebehlo až o pár rokov neskôr.

casavina
6. aug 2024

2 týždne pred 18kou v MHD

momoftwo
6. aug 2024

Spoznali sme sa ked som mala 19 cez mojho ex, dokopy sme sa dali ked som mala 22😍

stvura
6. aug 2024

na studijnom pobyte v UK, mala som 26r

athena27
6. aug 2024

ja ťa trošku ukľudním ešte je čas :D ja som mala dlhý vzťah a nevyšlo to.. toho pravého som spoznala až keď som mala 33 v práci... teraz mám krásnu rodinku 🙂 niekedy si treba proste počkať..

luccija
6. aug 2024

V 27 r v praci

adrestia
6. aug 2024

Mala som 20 a zoznámila nás spoločná kamoška.

janickacrazy
6. aug 2024

Mala som 32 a našla som ho na zoznamke. A hlavne musíš veriť, že existuje. Určite áno.

romi0310
6. aug 2024

ja ti odporucam investovat do kvalitnych terapii, pretoze to ti prinesie pekny vztah 🙂 ja viem, ze tu budes citat love story z ulice, ale pokial nemas spracovane bloky, traumy, tak budes neustale stretavat mimo muzov. Co zena vyzeruje, to pritahuje. Zrejme robis nejake chyby, nechas si prekracovat hranice, mozno nevies dobre komunikovat. Kazdy pocas randenia natrafi na debilov, ale ked v tvojom tzivote opakovane davas priestor takym chlapom, tak je to uz vzorec a ten vzorec len tak nezmizne🙂 ja az ked som si poriesila seba, az potom prisli do mojho zivota muzi, s ktorými som vytvorila zdravy, harmonicky vztah 🙂 drzim place

beronsche
6. aug 2024

Mala som ho pod nosom roky rokúce... 🤪 Bol to najprv známy, potom niekoľko rokov kamarát.. Az po 30-tke mi to došlo a jemu vlastne tiež.

beronsche
6. aug 2024

@romi0310 suhlasim

romi0310
6. aug 2024

a mala som 28 rokov, ked to prislo, ale predtým so na sebe dva roky intezivne pracovala a robim to doteraz. Tiez som mala neustale pocit, ze pritahujem stale tie iste typy a ze nemam ,,stastie" na lasku, ale to je hlupost. To nebolo o stasti, ale o tolerovani takych muzov v zivote 🙂

petulda333
6. aug 2024

Mala som 21, muz si ma nasiel cez pokec 🫢 my sme sa niekolko mesiacov stretavali nezavazne. On sa zalubil prvy,ja neskor. Sme spolu 15r, 9r manzelia

miskakyska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kazuso
6. aug 2024

Mala som 2, on 4. On do mňa hádzal hlinu a ja som na neho vyplazovala jazyk. Nepamätám si to, ale mamky vraveli. Keď som mala 5 ponúkol sa mi za manžela, o pol roka to bude 50 rokov čo tým mojim manželom aj je. 😀

olivia_c
6. aug 2024

@kazuso ❤️❤️❤️

danielahamar
6. aug 2024

v 18r., sme spolu 22r.

casavina
6. aug 2024

@danielahamar my presne tak isto 🙂

danielahamar
6. aug 2024

@casavina mňa 2 roky nechcel, ževraj som moc mladá🤣

casavina
6. aug 2024

@danielahamar na mňa čakal 3 roky 😂 stretla som ho v 15tich a 3 roky na mňa čumel 😂😂😂 a ja som sa bála ozvať lebo je o 17 rokov starší..

katik22
6. aug 2024

Po 30 mi prišla žiadosť na fb o priateľstvo .. od vtedy prešli necelé dva roky .. a už sme aj manželia ☺️ a to som si myslela; že na toho pravého si ešte dlho počkám .. ako moja starka povie, nezúfaj, na každé vrece čaká uzol 😂😉

blackberrymt
6. aug 2024

25, on tiež 25 a spoznali sme sa cez badoo

astronaut321
6. aug 2024

Keď sú všetci vadný, tak vieš kto je s najväčšou pravdepodobnosťou skutočne 😂😂😂🤣

janickacrazy
6. aug 2024

@kazuso tak toto je iná romantika 💟