Keď sú chlapi hulváti

12. máj 2024

Ahojte,bola som tento rok často svedkom,že dospelí muži nahlas povedali o nejakej žene:Fuj.A tak podobne.Zeny sa tvárili,že nič,ignorácia,ale jasne,že počuli.Co majú tí chlapi za problém..teda jasné,aj ženy sú také,no chlapi tak okatejsie.Veďnechcem,nechám tak,načo komentovať...🤔

nikaeli
12. máj 2024

Si sa mala opýtať priamo tých hulvátov.
Čo mala tá žena urobiť? Čo by si v tej situácii urobila ty?
Ja som s niečím takým ešte nestretla 🤷🏻‍♀️

autor
12. máj 2024

@nikaeli práveže som to už videla viackrát.no žena zareagovala ,ako mala,no nechápem,prečo to robia ti chlapi

petronelag
12. máj 2024

Počúvala som rozhovor mužov, keď boli v o 5 minút 12 - Drucker a Plaváková, jeden hovoril, že Plaváková diskutuje tónom, ako keď suseda vyháňa psa a druhý, že moje nervy, tretí hovoril, že len preto pozeral, že čakal, že ju Drucker niekde pošle.
Aj ženy vedia vystupovať tak, nielen muži.

b_a_m_b_i
12. máj 2024

To je take spravanie nejakeho sedliaka od potoka, zaseknuteho mentalne na urovni 16 rocneho decka

sheila121
12. máj 2024

Stalo sa mi to párkrát keď som bola mladšia, vtedy sa ma dotklo poriadne, teraz keby sa mi to stane, tak mu ukážem 🖕🖕🖕🖕

lenkasarka
12. máj 2024

Myslím si,že muži niesu o nič horší od žien.

viestta
12. máj 2024

Mila autorka, ta zena zareagovala najlepsie ako mohla. Niekdey je ignoracia to najlepsie co mozes v pripade burana spravit. Ci si myslis, ze si to mala s tym buranom vydiskutovat? Na co by to bolo dobre? Buran ostane buranom tak ci tak

autor
12. máj 2024

@viestta nie...ja píšem,že zareagovala tak ,ako mala..čiže správne.

autor
12. máj 2024

@viestta pozerám...dá sa to prečítať aj,že zareagovala ako malá😊