Keď sa niekto odmlčí

deana100
28. jan 2024

DOBRÝ DEŇ neviem čo si mám o tom myslieť mám kamarátku a odmlčala sa tak že na FC. sme není kontakte už ani príspevky nedáva neviem čo si mám myslieť o tom.

dskjhfdlkdjhl
28. jan 2024

@deana100 spytaj sa jej. Ci aj Ty si sa odmlcala?

lindous
28. jan 2024

@deana100 Však sa jej ozvi ako sa jej darí ako sa má, možno ju jednoducho prestali baviť sociálne siete, tiež som tam bola voľakedy omnoho aktívnejšia ako dnes…

cimage
28. jan 2024

Mozno ma ine problemy ako chodit a komentovat kazdu blbost ma socialnych sietach. Tiez som pridavala fotky, ale uz asi 10r som tam nic nedala. Ked chcem, tak poslem konkretnej osobe.

stellarstar
28. jan 2024

My to odkiaľ mame vedieť? Nie sme s ňou v kontakte to si musíš ty s nou predebatovať

anjelicek26
28. jan 2024

Ja som si dala komplet pauzu od fb asi pol roka dozadu? Možno aj viac.. nič mi nechýba a nie,nič sa nestalo, len to bol zbytočný zrut času a peňazí (hlavne handmade shopping skupiny😅🤣🤣)

kvietok2012
28. jan 2024

Mala som taku kamošku, chodievali sme von na kavu a bavili o vsetkom možnom...po čase prestala komunikovat so mnou, ozývať sa...tak som sa jej na rovinu opýtala čo sa deje...neodpovedala mi....a neviem to doteraz a uz je tomu 11rokov čo sa nebavime...ked jej ja nechýbam, nechýba ani ona mne.

bloger
28. jan 2024

@deana100 Možno čaká, že sa ozveš ty.

maca1984
28. jan 2024

Možno keby si toľko ľudí " nešpehovala", ani by si si nevšimla, že Jožko ani Mara nič nepridali.
A keď sa neozýva, čo tak že by si sa ozvala ty ?

thoughtfulweirdo
28. jan 2024

Ak si jej písala a neodpisuje ti, nevyriešiš nič. Možno jej len niečo preletelo cez nos, možno má v živote vážne problémy, ale pokiaľ ti to sama nepovie, môžeš len hádať.