Keď chlap miluje, tak odpustí

23. sep 2021

Aký máte na to názor? Myslíte že môže chlap odpustiť žene ktorú miluje , keď sa dvakrát previnila?

ivkazba
23. sep 2021

Previnila čím? Že 2x uvarila na obed prívarok, ktorý nemá rád alebo ho 2x podviedla? Ak to druhé, ja by som to neodpustila ani raz, nech by som milovala človeka akokoľvek. Pre mňa je nevera absolútne neakceptovateľná.

ella_price
23. sep 2021

No akože keď sa previnila tým, že spáli obed, ok, ale keby ho podviedla a aj naďalej má chamajdu nezbednú, tak čo myslíš? 😀

mariejenka
23. sep 2021

@ella_price nezbednej chamajde sa neodpúšťa 👍😂

hellwant
23. sep 2021

Ak ju miluje a sprava sa ako normalny chlap, nechce sa ta zena radsej zamysliet preco dava druhym chlapom/ovi?
Nemyslim, ze okrem deti- ale to chce inu psychiku a pretvarku aby to tie nevycitili- by bol dovod s takou zenou ostavat.

hellwant
23. sep 2021

@mariejenka Toto skor vyzera na
Bobra-Zlobra...ked stale zlobí😆

luccija
23. sep 2021

On o tom vie, či chces sa priznať?🙂a ty sa tiež nevieš ovládať načo si s ním, keď pachtlujes inde?tak rozchod a nemusís sa báť a môžeš si uzivat

1aduliatko1
23. sep 2021

záleží čo 😀

macekovam
23. sep 2021

ano

autor
23. sep 2021

@luccija praveze ja ho chcem aj ho milujem , len som sa dala zviesť krátkym flirtom dvakrát. Prvý krát odpustil , ale druhý krát sa bojim že neodpustí...

1aduliatko1
23. sep 2021

😀 😀 a ty by si mu opakovane podvádzanie tolerovala? keď ho miluješ, nepodvedieš, a nie to opakovane....

autor
23. sep 2021

Ale o tom druhom uz vie a odvtedy je taky nahnevany

1aduliatko1
23. sep 2021

môj by mi ani 1x neodpustil....ani ja jemu

1aduliatko1
23. sep 2021

sa nečuduj, dostaneš druhú šancu a znova podvedieš...zabíja s tebou čas ☹

mariejenka
23. sep 2021

A do tretice? Ved parohac glupy,2x odpustil,tak co? Si presne ten ukážkový pripad,ze odpustenie ta len posmelilo klamat, podviesť, uraziť, ponížiť svojho milujuceho partnera aj druhý x.

autor
23. sep 2021

@1aduliatko1 ja , kebyže ma podvedie tak by som sa na neho hnevala a bola aj trošku smutná , ale stale by som ho mala rada. A kebyže sa potom chcel ku mne vrátiť , tak by som ho prijala🙂

1aduliatko1
23. sep 2021

tak sa nečuduj, keď ti to teraz vráti...1, 2x , 1000 krát, ak teda dokážete spolu zostať..

ella_price
23. sep 2021

No to by som sa pozrela ako ťa pravidelne podvádza a ty mu jak slepica dookola odpúšťaš 😂

miadi
23. sep 2021

Keby si ho milovala tak mu 2x nezlomis srdce. Jediny ucinok ze ti odpustil prvy x to na teba malo ten ze si mu to veselo urobila zas. Nikto nechce poletujucu nenasytnu chamajdu.

acrobaleno
23. sep 2021

Ja by som ťa kopla do tej nezbednej chamajdy až by si šúpala nôžkami preč.

mariejenka
23. sep 2021

Ty len plytko teoretizujes,co by si robila,keby ta podviedol...nahnevana, isto! Len sa ospravedlnujes,ze ty by si odpustila,tak aj on kur*va, nech odpustí mne(dupnutie nozickou)!
Ak ten chlap ma kus hrdosti, kopne ta tak fajne,ze obsiahne cely spodok.

ciusinka
23. sep 2021

Tu je názorný príklad toho známeho "Podvedie raz, podvedie znovu"..Ved raz odpustil, tak urcite odpusti aj druhykrat..No to by bol teda poriadny debil 🙈 Na co by mu bola zena, ktora mu nevie byt verna?

miadi
23. sep 2021

Si tu z nas robis prdel podla mna . 😜sak mu povedz nech ti to teraz 2x vrati. Vlastne 3x nech mà navrch ze tebe bude trosku smutno no nebude to big deal lebo ho mas rada.

autor
23. sep 2021

@miadi
@acrobaleno
@mariejenka
Až na to že ja som ho nepodviedla tak ako si myslíte. Len som bola chvíľu von s tým druhým ale nič viac medzi nami nebolo. Ale riešim to ako neveru , lebo on je dosť urážlivý a môže si myslieť že bolo medzi nami niečo viac , hoci nebolo. A jemu sa to nedá vysvetliť

zuzubb007
23. sep 2021

No chudak chlap, snad sa tentokrat uz spamata a najde si vernu uprimnu zenu, a ty si mozes dalej uzivat, ze nechala som sa zlakat boze mozog v gatkach

autor
23. sep 2021

A je tomu na vine aj moja priateľka , lebo vždy mi chcela zničiť vzťah a tak mu povedala že s tým čo som bola von je môj priateľ , hoci nie je. Takže ja som vlastne nikoho nepodviedla.

mariejenka
23. sep 2021

Nám to absolútne nemusíš vysvetlovať, ak nemas "gule" na flirt,tak ho nerob. A este ked sa priateľovi neda nic vysvetliť, tak mlc, nechaj si vylet s tym druhym,pre seba. Svedomie ta hloda, aspoň niečo.

miadi
23. sep 2021

Cize si bola 2x na rande s inym. No aj to je dost odveci. Keby si ho milovala tak toto nerobis. Odpusti ti ale vas vztah asi nie je dobry ked hladas nieco ine inde.

luccija
23. sep 2021

Tak to budete super pár tolerantny ty by si mu odpustila on tebe a všetko bude krasne

autor
23. sep 2021

@mariejenka áno hlodá má svedomie ( hoci nevinne) za to ako mu to moja dlhoročná kamarátka vysvetlila. Ona mu to vysvetlila ako neveru , lenže ten s ktorým som bola bol známy zo školy a ten priateľku už má takže 🤷🏻‍♀️

mariejenka
23. sep 2021

Zamotavas to viac,ako Kraus pokračovanie v paneláku 🤔 tusim aj cely tím telenovelovych scenáristov,by ti zatlieskal nad touto zapletkou.