Kde sú všetci správni muži?

9. máj 2024

Kde sú všetci správni muži?

minenkak
9. máj 2024

Tu jeden leží a prdí vedľa mňa

autor
9. máj 2024

@minenkak 😂👍

maca1984
9. máj 2024

Išiel kúpiť chlieb , lebo jeho správna manželka kúpila všetko možné, ale chlieb nie 😆

katinka71
9. máj 2024

aj ja mam doma prave sa zvrta v kuchyni,nasla som azb pred 40tiaktov

stanulienkat
9. máj 2024

Prave dovaril a umyva si po sebe.

minenkak
9. máj 2024

@maca1984 toto som ja spravila predvčerom,celý deň doma,šla som nakúpiť a este kooopec veci musel ísť muž rovno z roboty,som rada ,že niesom jedina (nie)schopná nakupujuca

maca1984
9. máj 2024

@minenkak nie si, určite.
Akurát že my dve minimálne si to priznáme 😁

bessie12
9. máj 2024

@minenkak
@maca1984 pridavam sa do klubu. Už sa mi to veľa krát stalo a neskor som poslala muža do obchodu alebo sme isli spolu dokupit zvyšné zabudnuté veci 🙈😂😂 zajtra po práci ideme do obchodu, tak dúfam, že nič nezabudneme kúpiť aj napriek zoznamu 😂
Autorka, jeden leží vedľa mňa a oddychuje pred nočnou.

minenkak
9. máj 2024

@bessie12 my sme boli v obchode minulý piatok ,cestovali sme pol hodinu kôli kokosovemu oleju a čo myslíš kúpili sme?Obaja sme zabudli, ešte,že blbosti bol plný kôš, až večer v posteli má osvietilo

panonia
9. máj 2024

Jeden taky je u mňa.Ale musela som na neho dlhoooo čakať. Predtým som mala bohužiaľ chybný kus 😁.

bessie12
9. máj 2024

@minenkak tak toto nastve 🙈 inak sa nám to pomerne často stáva. Veci, ktoré potrebujeme nekúpime, ale somariny už áno a potom na seba "nadávame", že zase sme nekúpili to čo sme chceli/potrebovali 😂 napr. také mlieko som kupovala takmer mesiac a pečenie som tak vždy musela odložiť. A kvôli jednej veci do obchodu nechcem ísť, lebo zase by som odchádzala s taškou plnou blbosti a o pár desiatok € ľahšia 😁

aniele
9. máj 2024

Čaká na svoju svokru, ktorá dostáva transfúziu, na chodbe. Sme tu od rána, od siedmej. Najprv čakanie na odber, potom na výsledky, medzitým odbehol na nákup do Lidl, kúpiť kvety na pohreb, ktorý sme v medzičase stihli... a teraz čakáme, kým krv dotečie a pôjdeme najprv odviezť mamu a potom aj my domov. Má v tomto svätú trpezlivosť.

h2
9. máj 2024

@minenkak Správni muži neprdia. 😆

minenkak
9. máj 2024

@h2 jooj ,nechajú sa roztrhnúť 🤣😀

minenkak
9. máj 2024

@bessie12 😂🤣😂🤣u nás nikdy nie je cukor keď chcem piecť, minulý rok som nepiekla pol roka ,čo sme vždy zabudli cukor kúpiť, ale zas kakao máme na rok

minenkak
9. máj 2024

Autorka a hneď aj koľko správnych žien tu máš

canany
9. máj 2024

Asi autorka zabudla napisat spravni nezadani muzi, tiez sa pridavam k otazke, kde su ti nezadani ...

doriiis
9. máj 2024

Ti správni sú väčšinou dávno dlhodobo zadaní.

jenny224
9. máj 2024

Neviem, či autorka chcela zrovna čítať, ako máte tých správnych vy doma 🤭

minenkak
9. máj 2024

@jenny224 opýtala sa ,dostala odpovede.Myslim,že každá sme pochopili,že sa nepýtala na našich chlapov,ale každá sme odpovedali zo svojho uhla pohľadu

majlo1234
9. máj 2024

Treba mat otvorene oci, naskladane priority a byt flexibilna vo vsetko ostatnom 🙂

marca12
9. máj 2024

Spravnych muzov si doma strazime 😂 neviem,kde su. Ja som mala stastie na dobreho muza a veru musela dlho a vela hladat,kym sa objavil. Aj ked ma vie nastvat,nedala by som ho za nic.

viestta
9. máj 2024

Rozchytali sa ako teple rozky, dasli musia dorast

fido69
9. máj 2024

@minenkak napísala "až večer v posteli má osvietilo"
Ty večer v posteli rozmýšľaš nad kokosovým olejom? A vedľa teba leží ten správny muž? To fakt? 😅

viestta
9. máj 2024

@minenkak @maca1984 som na tom podobne. Pamatny je pre mna ocot z pred par rokov. 3x som ho sla kupit, 3x som doniesla velky nakup bez octu. Ked doniesli nakladacky, musela som vybehnut len pre neho, a aj tak som sa od pokladne pre ocot vracala.

minenkak
9. máj 2024

@fido69 Chodím spávať dve až tri hodiny skôr ako môj muž,správam šesť až deväť hodín,on tri až päť.V sprche a pred zaspaním ,keď mám úplne čistú hlavu,ma vždy osvieti ,čo som zabudla alebo ako vyriešiť najlepšie nejaký problém, ak sa vyskytne,dokonca som už dve noci sama spala v posteli,tak áno myslím aj na kokosový olej v posteli ktorý používame ,aj ako lubrikant pri sexe 😋😛😝😜🤪A my v posteli spíme ,len spíme

fido69
9. máj 2024

@minenkak Udeľujem medailu za otvorenosť na MK 🥇

Už už som ti chcel napísať, že kokosový olej sa do jedla veľmi nehodí, ale pokiaľ je to dobrý lubrikant, tak chápem jeho využitie a aj to prečo si na to prišla v posteli. 😉

minenkak
9. máj 2024

@fido69 práve že mi používame stále kokosový olej na varenie ,no teraz nie lebo však sme zabudli 😀

viestta
9. máj 2024

@minenkak pod palacinky das aj slnecnicovy, ale co vecer?

minenkak
9. máj 2024

@viestta mám odtrhnutú šľachu na.pleci ,rozrezane chodidlo,je mi to jedno či je olej alebo nie ,som rada ,že žijem 😂