Kde ste stretli svojich naj kamarátov?

30. mar 2024

Kde ste stretli svojich NAJ kamosov? V akom veku?
Ja mam naj kamosku zo strednej, z vysky a z roboty.
Mam este 1 z detstva, s ktoru sa bavime, ale nie o vaznych veciach.

janai1
30. mar 2024

naj kamošku na brigáde v 18

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
30. mar 2024

Jednu pri narodeni a druhu ked som mala 22 rokov

tamvtme
30. mar 2024

Niekolko ich mam este zi stretnej a tu naj naj z brigady pocas vysokej skoly...priatelstva, ktore vznikli potom, nevydrzali a skoncili ked sme sa odstahovali/zmenila som pracu/narodilo sa dieta....atd

portret7
30. mar 2024

Nemam naj kamosku, nikdy som nemala, este na nu cakam😉

svokrinjazykmonika
30. mar 2024

Prvý ročník na ZŠ.

arexka
30. mar 2024

Na ulici ako deti sme sa hrali na strednej potom a aj teraz v dospelosti som spoznala dobre baby na detskych ihriskach ked mám dieťa v robotach ani nie

kika572
30. mar 2024

Takú naj naj kamošku na základnej škole ako piatačka, ona bola o ročník vyššie.. ďalšie dobré kamarátky na sš, vš a teraz som už našla pár super žien s ktorými sa stretávame aj v práci

ivangeline
30. mar 2024

Nemám. ;D Veľa som stretla na škole. Strednej a vysokej. Na nete. V susedstve. Na ihrisku mamky. Zo spoločenstva.

domkakvet
30. mar 2024

Na vyske a v praci.

candii
30. mar 2024

Fuuu, ja mám veľa veľmi dobrých kamaratiek. Mám jednu úplne najlepšiu ktorej poviem úplne všetko tu poznám od puberty. Potom mám jednu z detstva, potom mám veľmi dobre kolegyne, ktorým sa tiež nebojím zdôveriť .. potom mám jednu veľmi dobrú kamošku z Rakúska, s tou som sa cez net zoznámila .. už sme sa aj stretli a tiež si povieme všetko. Tak ja nemám problém s ľuďmi, som extrovertny typ človeka

20erika07
30. mar 2024

V škôlke 🙂

mandzula
30. mar 2024

Aktuálne takú nemám, no rozhliadam sa.Nechce sa niekomu z BA zájsť so mnou do fitka?🙂

galganka
30. mar 2024

V škôlke. 🙂